Ms. Искренность• 04 июня в 09:11
Розлучення
Що в розлученні було для вас найболючішим і найважчим((?
Мейк-ап форева• 04 июня в 09:13
Оценка окружающих, а так вообще ничего. Что с браком , что без него. Самое главное на браке не концентрироваться, а пожить для себя.
Заела_пластинка• 04 июня в 09:15
Согласна. Наверное самое сложное осуждение родных ’все же было хорошо’...
Если на это наплевать то будет легче
Ms. Искренность
• 04 июня в 09:20
Мене мучить величезне почуття провини перед дітьми. Не за сам факт розлучення, навіть, а, що я не змогла дати їм нормальної сімʼї, що я так, вибачте, «лохонулась» з вибором батька…(((
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июня в 09:26
Чоловік мене викув, закохавшись у колегу.
Мені довелося зібрати всі речі і поїхати в той же день.
Думаю, було боляче від цього.
+ нерви мами, яка виносила мені мозок, хотіла постійно все знати і щось мені радити. Дуже мене злила.
На роботу було важко ходити, бо я постійно ридала і колегам ( близьким) теж довелося розказати.
Через 6 років я вийшла заміж повторно за чудового чоловіка.
А розлучення було самим болючим досвідом мого життя.
Я ще до психолога ходила.
Не могла вигребти на початку((
Думаю, було боляче від цього.
Я ще до психолога ходила.
Не могла вигребти на початку((
Мадам Тю-лю-лю• 04 июня в 09:27
То, когда бывший сказал, что размажет меня, ездил по всем знакомым и говорил, что я шлюх@ и заставила его на себе жениться, что это все был мой план.
Когда звонил с левых номеров и молчал в трубку, когда пришла за вещами в его квартиру, он на меня набросился и я вызвала полицию. Полиции он сказал, что я пришла и начала его провоцировать, полицейский тогда на меня как на говн0 посмотрел и я поняла, что он с бывшим солидарен. И ему потом за это ничего не было, так как этого никто не видел ,инет свидетелей.
За меня особо не кому было заступиться, нет ни брата, ни папы. Мама пыталась найти золотую середину (на случай если помиримся)
Ms. Искренность
• 04 июня в 09:33
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Думаю, було боляче від цього.
Я ще до психолога ходила.
Не могла вигребти на початку((
Думаю, було боляче від цього.
Я ще до психолога ходила.
Не могла вигребти на початку((
Скільки вам було років?
Хи хи, ну ну• 04 июня в 09:34
что я росла в полной семье и что возможно дочку лишаю єтого
ей был год
но с таким долб..м жить я уже не могла
меня от него тошнило , иногда казалось что началась депрессия
один сеанс к психологу - выговорилась чужому человеку
на след день подала на развод
и не дня не жалею об этом
Жалею что не сделала это еще пока была беременной
ей был год
но с таким долб..м жить я уже не могла
на след день подала на развод
и не дня не жалею об этом
Совбез• 04 июня в 09:37
Ответ дляЗаела_пластинка
Если на это наплевать то будет легче
Поэтому моя мама узнала про развод через 4 года после него )))
Остальные не осуждали и не спрашивали, а шо случилось )))
Братья Капли• 04 июня в 09:58
Самое сложное было уйти. Старший ребенок не хотел терять материальные блага. Денег я не могла столько заработать, чтоб купить квартиру в Киеве. Ну и было обидно, что все так ужасно было в браке.
Ms. Искренность
• 04 июня в 09:59
Ответ дляЖменятко
Всмысле,он по отношению к детям не очень?
Гроші заробляв, якісь побутові питання вирішував, але, до дітей йому ніколи не було діла. Ніколи не гуляв з ними маленькими, не проводив разом з ними час, йому це не цікаво, його це дратує.
Ms. Искренность
• 04 июня в 10:01
Ответ дляЖменятко
А он вас просил нарожать ему детей?
Між дітьми різниця - 9 років. Всі 9 років випрошував другу дитину. Я вас здивую, але, він дуже хотів ще й третю)
Ms. Искренность
• 04 июня в 10:22
Ответ дляЖменятко
Понятно
Но вы ж понимаете,что сейчас вам зададут вопрос очень не удобный
По типу ,куда вы смотрели когда рожали второго
Ну, це золотий стандарт на цьому форумі. Як і :
«Власне житло окреме придбали?»
«Фінансову подушку хоча б тисяч 100$ маєте?»
))
«Власне житло окреме придбали?»
))
ХвилювАллочка• 04 июня в 10:24
нічого.розлучилась і перехрестилась. жодного разу не пожалкувала
Ms. Искренность
• 04 июня в 10:38
Ответ дляГлас_Народа
Всесторонняя ложь.
Що ви маєте на увазі?
Глас_Народа• 04 июня в 10:47
Ответ дляMs. Искренность
Що ви маєте на увазі?
Не даром кажуть треба вміти піти красиво. А є такі, що знищують людину просто так, ще й групу підтримки з собою тягнуть. Чоловік з жінкою не може змагатися, у них завідомо нерівні сили. Якщо чоловік кричить, то скажуть виховує жінку, якщо жінка, скажуть вона ж й©бнута на голову, якщо чоловік гуляє, сусіди скажуть - мачо, мужик, красавчик, якщо жінка (навіть якщо це наклеп), скажуть та шлюх@, коротко і не мусолячи. До жінки завжди у нашій країні упереджене ставлення, особливо до скромної жінки, а до таких, що все можуть, скажуть навпаки, та, баба гром, бомба, класні сіськи, я б вдув. Вибачте, але це погляд із сторони.
Ms. Искренность
• 04 июня в 10:49
Ответ дляГлас_Народа
Повністю солідарна з вашою думкою. Більше того, самі ж жінки і заклюють і зловтішатимуться найбільше.
Глас_Народа• 04 июня в 10:58
Ответ дляMs. Искренность
Так, до заміжньої багато вимог і на ній багато обов´язків, до незаміжньої нема вимог зараз.