палка-копалка• 04 июня в 11:11
Порекомендуйте дистанційну школу
Наша школа піднімає ціну на екстерн майже в три рази. буде 45000 за рік за пакет екстерн, в який майже нічого не входить. порадьте школу будь ласка
НашлаПерепискуМужа• 04 июня в 11:16
Мой ребенок учится с 4го класса. Сейчас 11й. Школа Альтернатива.
палка-копалка
• 04 июня в 11:19
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
дякую, пакета екстерн не знайшла, але пакет стандарт дае набагато більше, ніж екстерн в нашій. і дешвше
НашлаПерепискуМужа• 04 июня в 11:23
Ответ дляпалка-копалка
У них был экстерн, возможно что-то изменилось. Но мы на обычном обучении.
НашлаПерепискуМужа• 04 июня в 11:26
Ответ дляпалка-копалка
Можете им написать
Сало не люблю• 04 июня в 11:54
Атмосферна. Вартість року — 15000. Але будуть трохи підвищувати.
Там же навчався син колеги та син директора.
За літо будемо проходити 8й клас з сином екстерном за 3 місяці.
В вересні піде в 9й в нашу школу знову. Таким чином закінчить 11 класів до 18 років.
Пишу «ми», бо я сама зроблю всі контрольні, крім алгебри та геометрії.
Математикою й англійською влітку займатиметься з репетитором.
Всі інші предмети не є такими важливими, хай дитина влітку відпочиває.
палка-копалка
• 04 июня в 11:55
Ответ дляСало не люблю
ви оновлені ціни бачили? екстерн тепер 4500 за місяць
Сало не люблю• 04 июня в 11:58
Ответ дляпалка-копалка
То це дешево.
Найшвидше екстерном можна пройти рік за 3 місяці.
13500 в Вашому випадку є прийнятною ціною.
палка-копалка
• 04 июня в 11:59
Ответ дляСало не люблю
То це дешево.
це 40 чи 45 тисяч за рік. ми вчимося там екстерном вже три роки.
Сало не люблю• 04 июня в 12:01
Ответ дляпалка-копалка
В Атмосферній академічний рік коштував 15000, незалежно від того, чи проходили його за 9 місяців чи за 3.
палка-копалка
• 04 июня в 12:01
Ответ дляСало не люблю
правильно, а зараз 45
вони змінили пакети та ціни з 1.06
палка-копалка
• 04 июня в 12:25
Ответ дляСкляна миша
Мои дети в Оптиме, все устраивает👍
к сожалению, Оптима тоже подняла цены прилично
палка-копалка
• 04 июня в 12:26
Ответ дляМона Лиза
School to go
Самая дешёвая и в то же время отличная школа
спасибо, посмотрю
Подивіться на гарні умови навчання в ліцеї Ангстрем. Пакет включає не тільки всі уроки на рік, додаткові онлайн-уроки, спілкування з вчителями в чатах, але навіть індивідуальні консультації. Моя сестра з племінницею були дуже задоволені. Два класи за один рік теж можливо.
Як ухурделю• 04 июня в 12:42
Ответ дляпалка-копалка
спасибо, посмотрю
Посмотрите Альтерра скул. Дешевле школы нет.
палка-копалка
• 04 июня в 12:48
Ответ дляЯк ухурделю
дуже вам дякую! подивлюсь
палка-копалка
• 04 июня в 12:51
Ответ дляAnna_UA_
в тому то і справа, що дитина навчається в спортшколі олімпійського резерву, єдине що хоч трохи встигаємо - то проходити трохи уроки та репетитори. тому нам навіть не треба всі ці опціі.
дякую, подивлюсь.
чомусь гугл тількі атмосферну та оптиму видає, добре що тут спитала
дякую, подивлюсь.
Булку Дай• 04 июня в 12:56
Ответ дляпалка-копалка
Я вчера увидела цены и обомлела. Почему экстерн дороже ученика?((
Вы не узнавали? Может все же это экстерн за два класса за один год? Потому такая невменяемая цена. 45 за год.
Все забыли за Джерело, тоже школа дистанцион. Тоже посмотрите.
В Альтернатива мне категорически не нравится, что уроки открыты на неделю и делай все день в день.
палка-копалка
• 04 июня в 13:00
Ответ дляБулку Дай
знаете что мне сказали? что делать уроки когда есть возможность, а не привязываться к графику - это большое приемущество, поэтому дороже. я думала, что это какая то ошибка
Булку Дай• 04 июня в 13:06
Ответ дляпалка-копалка
Не привязываться к графику это здорово, но и в пакете Ученик тоже никто не привязан. Странные, конечно...
В оптиме экстерн без проверки работ 22500 год.
Мы в Атмосферной на ученик, думала вдруг не потянем финансово, то перейти на экстерн. А теперь если что то даже не знаю.
Стефанія• 05 июня в 01:22
Ответ дляСало не люблю
Як ви проходите , які матеріали вам надають ?
Цікавить ця тема , бо в звичайній школі екстерном здали 6 класс , а знань не має . Хочу для знань щоб не читати всі підручники а можливо короткі відео надаюсь , чи як ?
Сало не люблю• 05 июня в 08:27
Ответ дляСтефанія
У нас трохи інші цілі.
Мені просто треба перестрибнути 8й клас.
Син вересневий, закінчує школу по НУШ і отримує атестат майже а 19 років. Невідомо, що буде в країні.
Тому за літо я сама зроблю йому контрольні за 8й клас. Він буде влітку відпочивати.
Займатиметься лише алгеброю, геометрію та англійською з репетитором.
На вересень піде в наш ліцей, в якому і навчався, лише в 9й клас до своїх друзів, до хлопців з його футбольної команди.
Таким чином перестрибуємо 8й клас та НУШ, отримує атестат в 16 років та 9 місяців.
Там будемо дивитись.
У подружки-колеги син рік навчався в Атмосферній. В основному були не живі заняття онлайн, а присилали записані уроки. З вчителями реальні консультації- заняття були раз на тиждень.
Там будемо дивитись.
Корсет_на_шурупах• 05 июня в 15:25
ого, як в атмсф оновили(( в Оптімі нова вартість 2500-10%=2250 за місяць екстернату, і там є реальні консультації онлайн, письмові - всі вчителі відповідають і пояснюють, доступ до всіх уроків і тестів.
Корсет_на_шурупах• 05 июня в 15:26
Ответ дляпалка-копалка
це не так, було 1900, стало 2250 - це невелика різниця
Корсет_на_шурупах• 05 июня в 15:27
Ответ дляБулку Дай
ще додайте -10% при оформленні влітку, до 10-річчя Оптіми
Корсет_на_шурупах• 05 июня в 15:33
ще в Оптімі контрольні доступні всі одразу, можна всяке дрібне здати і забути.
є другий варіант РКР - залишається вища оцінка в документ, це теж має значення
Корсет_на_шурупах• 05 июня в 15:34
Ответ дляпалка-копалка
дуже вам дякую! подивлюсь
Альтера дешева в тому пакеті, що без доступу до матеріалів - просто написати КР і отримати документ.