ПампушОК• 04 июня 2025
Чем убирали скотч с окон?
Скотч такой что снять практически нельзя. Купила вот такой. Воняет невыносимо дышать, мне аж плохо. Там где скотч содран, клейкую часть со второй попытки можно снять, сам скотч нет. Как вы снимали?
Проня_Прокоповна• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Вот сейчас зашла на сайт эпицентра, хотела заказать, пишется что сменное железное лезвие, шкребок для окна
Вот лезвие для стекла и шкребок
Проня_Прокоповна• 04 июня 2025
Ответ дляДелиВерка
Жодної подряпини. Ви ж не під кутом 90 град ставите.
Я взагалі їх ніяк не ставлю. Але часто бачу у замовників подряпини перед початком роботи. Вони і кажуть, звідки воно
75В• 04 июня 2025
Підігрійте скотч феном, плівка розмякшується. Залишки клею від скотча чудово знімає меламінова губка.
ПампушОК
• 04 июня 2025
Ответ дляДелиВерка
От чесно, якщо у вас є канцелярські леза, вони набагато кращі. Нічого ви не поцарапаєте
Да, вот уже попробовала, снимает, только как оказалось нужно пойти купить новые лезвия.
ДелиВерка• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Ціна питання 25 грн)))
Леди_в_ночи• 04 июня 2025
Я бризкала декілька раз антисептиком для рук на той скотч, що не відставав, він трохи розмокав та відходив. Сам клей потім можна теж антисептиком чи антискотчем вимивати
ПампушОК
• 04 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Клей хорошо снимеат средство а вот сам скотч на солнечной стороне он разсохся, его нельзя просто взять и потянуть, он кусочками где можно схватить отрывается, остальное никак(
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Сам скотч?
Сам скотч потрібно здерти, а потім залишки змивати. Ви ж не розраховуєте, що саме скотч (плівка) розчиниться?)
ПампушОК
• 04 июня 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я думала оно отойдет под воздействием и я сниму. Вот такая красота)))
Застряла• 04 июня 2025
Ответ для75В
Меламінова губка лишає мікроцарапини. Почитайте характеристику губки.
Застряла• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Ацетоном, рідиною для зняття лаку тощо. Трошки масляниста рідина на раз змиває липку частину. А ще є тряпочки для миття вікон, які гарно відмивають скотч, саме липку основу
ПампушОК
• 04 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
У нас окна вылетели вместе со скотчем
Так отож, думаю что тот скотч по факту не о чём (((
Чучело-Мяучело• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
’Такую красоту’ без следа убрала спиртом 96 %. Воняет- да, но можно потерпеть
ПампушОК
• 04 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Спасибо, попробую.
Не пириживай• 27 июня 2025
Ответ дляДелиВерка
Перетестила все. Балончики, спирт, аміак, вд40, шкребки, толку нуль. Проблема була в тому, що спекотна сторона, скотч потріскалася в труху і липка основа, разом все нічим не знімалася. В решті знайшла варіант краще за шкребок: беру леза від канцелярського ножа, просто пшикаю на скло будь-чим, хоч водою, хоч засобом для скла і широкою стороною, там де гостра частина просто різкими короткими рухами прохожу все скло. Краще за шкребка для кераміки. Тобто лезо ставити не так, як в ножі стоїть, а взяти всю пластину і шкребти довгою стороною. Я як приловчилася, то за 5 хвилин по віконній рамі проходила.
Ваша порада найкраща. Дякую