Киця-бриця• 04 июня в 16:17
Дитячий невролог Малець Мирослава Василівна, чи був хтось на прийомі?
Цікавить думка та відгуки тих, хто був на прийомі у дитячого невролога-нейрофізіолоа Малець Мирослави Василівни, м. Мукачево. Дякую за відповідь.
Киця-бриця
• 04 июня в 16:21
Ответ дляМій не такий
В цій групі на ФБ багато відгуків. Пошукайте
Дякую
Мій не такий• 04 июня в 16:24
Це в групі через пошук Малець
Перше що видає.
Але краще задайте там питання, відповіді будуть актуальніші.
Перше що видає.
Киця-бриця
• 04 июня в 16:25
Ответ дляМій не такий
Це в групі через пошук Малець
Перше що видає.
Дякую.
Тріль!• 04 июня в 18:33
Она по эпипепсии одна из лучших, в Инстаграме есть ее данные и как принимает.