Папобус• 04 июня 2025
Біля дому будують шашличну. Буде жах?
Раніше писала тут тему, що біля нашого багатоквартирного будинку збираються щось будувати. Дозвіл у власника ділянки начебто на кафе -магазин. Ось з´явилися чутки що буде шашлична. Люди, це ппц?
Дим від шашликів на балкон, шум-гам?
Я в шоці ((((
Дим від шашликів на балкон, шум-гам?
Я в шоці ((((
Папобус
• 04 июня 2025
Ответ дляХочу в БАНю
В нашому домі наливайка живого пива, колонка висить над дверима на вулиці, так заї... ли своєю музикою, неможливо відкрити вікна, і місцева алкашня пообсцикувала весь двір
Це пздц, мій великий страх отака колонка
Папобус
• 04 июня 2025
Ответ дляМадамОхмури
Это ужас.
Хоть квартиру продавай (
Ще недавно думала якраз - як добре, що у нас тихо у дворі... Зглазила ((((
годовасик• 04 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
яке музло
ото вы себя уже накрутили
Шашлична - це не бібліотека. Звісно, що там буде музика для відвідувачів
годовасик• 04 июня 2025
Ответ дляСірничок
Так это же отлично в Любой день можно шашлычков поесть красота Я б на вашем месте только радовалась
В будь який день тих шашликів можна замовити доставкою. А не кожного дня ригати від смороду горілого сала. Живу біля озера і кожні вихідні цей нестерпний запах із музикою та попойками
Хочу в БАНю• 04 июня 2025
Ответ дляПапобус
Ага, а в дворі дому зробили велику дитячу спортивну площадку , і весь день діти різного віку з усього району збираються, луплять мячами і кричать як скажені ( декілька сусідів вже з´їхали
Оно само купилось• 04 июня 2025
Ответ дляАленький носочек
Музыка заборонена, де це? В мене під вікнами кафешка-кавярня. Тихо
Это исключение. В почти каждой кафешке, шаурмячной играет музыка - никто даже не пикнет сделать им замечание. Плюс вечный гам и ор детей.
Папобус
• 04 июня 2025
Ответ дляХочу в БАНю
У нашому дворі також дитяча площадка непогана і дітки навіть із сусідніх домів злазяться
І оце практично метрах 10-15 дитячої площадки буде цей балаган
Несемо світло разом• 04 июня 2025
Ответ дляПапобус
Та кому вони треба, я що, м´ясо не бачу, чи що
Вонь від диму, шум, музло - ото біда ((((
Тю, в нас те саме і без шашличної. Серед багатоповерхівок оаза з 5 звичайних будинків, приватних. Там і шашлик постійно, і музика, а дим навіть зимою, опалюють чимсь смердючим
Гжегож Бженчишчикевич• 04 июня 2025
Ответ дляПапобус
Ага, бювет тлз.
Я сьогодні там проходила, але не знала, що буде шашлична. Так це в самому будинку на 1 поверсі де сходинки зробили?
Папобус
• 04 июня 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Там де роблять сходинки, то начебто аптека буде
А через дорогу, біля бювету, недалеко від церкви, в тому приміщенні де був на одну сторону зоо, а на другу пивний, щось огородили широко, до самого тротуару , і починають будівництво. Зоо вже змусили виїхати. Пивний ще працює, але начебто (чутки такі) його теж попередили що скоро треба буде звільнити територію.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 июня 2025
Ответ дляПапобус
Зрозуміла, де це. Мій будинок напроти вас тоді. Це жесть, те місце взагалі не для шашликів, подуріли ці бізнесмени
Папобус
• 05 июня 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Там взагалі якусь таку огорожу зробили, аж до тротуару, впритик. При тому що тротуар невеликий. Фактично огорожа менше 2 метрів до проїжджої частини. Місця для парковки немає, хіба що присвоять той карманчик що вздовж дороги, через дорогу від еко. Або перетворять на парковку частинку зеленої зони біля бювету.
Одним словом, якщо дійсно там якась шаурмячечна буде, то це брєд. Максимально незручне місце.