Горня капучіно• Изменено 04 июня в 18:02

В кого діти закінчили 7-8 клас підкажіть

Такі предмети як біологія, фізика, хімія і тд варто мати зошит на 36-48 листів? Бачу продаються предметні зошити, думаю чи варто їх купити набором, чи достатньо взяти на 18-24 листа, щоб лишньої ваги на плечах не носити.
На пів ставки• 04 июня в 18:04
Біологія точно вистачить 24, хімію б брала 36, якщо такі існують, фізика точно 48.
Хоча я вважаю, що така точність нікому не треба і зошит 48 листів з усіх предметів не набагато важчий.
Я бачу які у дітей пенали з усякою маячнею, вони зошити переважать.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:07
Ответ дляНа пів ставки
Та власне, що рюкзак завалений хламом, якщо ще і зошити вкинути по 48 листів штук 5-6, то хз, як то тягнути. Мені уже зараз важко той рюкзак підняти, а дитина ж ходить з ним весь день.
Але дійсно зручніше все мати в одному зошиті і будь-коли то можна переглянути
Люблю пиво• 04 июня в 18:08
У нас в школі вчителі самі пишуть на скільки сторінок треба купити зошити. Вчителі теж не хочуть таскати важкі зошити)
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:09
Ответ дляЛюблю пиво
А в 7-му класі збирають ще зошити на перевірку?
В 6-му збирали тільки математику і українську, там просили брати по 18 листів, але то не обов´язково, були різні
Люблю пиво• 04 июня в 18:11
Ответ дляГорня капучіно
У нас так.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:12
Ответ дляЛюблю пиво
У нас так.
Ого, уявляю собі 30 з гаком зошитів по 48 листів тільки від одного класу))
Вчителів шкода. Треба брати тонші
Два-три тижні і фсьо• 04 июня в 18:20
Фізику син списав на 64 аркуші.Біологію також.Там вчителі такі що вимагали все конспектувати.Ніколи зошити вчителя з цих предметів не брали на перевірку, так на уроках дивилися.По хімії на 46 .Алгебру та геометрію по 24, бо завжди забирала на перевірку.На 18- ть аркушів то не треба вже, швидко міняти потім, ну може на контрольні роботи.По зарубіжній літературі на 96 списав за рік.Там д/ з на два листочка.
Син 8- й клас закінчив
Два-три тижні і фсьо• 04 июня в 18:24
Ответ дляГорня капучіно
Вчителів шкода. Треба брати тонші
Та не беруть вони їх на перевірку додому.Діти лишають в класі вчителя прикметника.
Життє Бентежне• 04 июня в 18:24
Мій 7 клас закінчив, зошити по всвх предметах були з отакої серії як на фото )
З фізики весь не списав ) але з біології майже закінчив, там вчителька надиктовувала багато.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:29
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я думала, що в старших класах може уже зовсім зошити не перевіряють.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:29
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Син 8- й клас закінчив
Дякую. Беру тоді на 48
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:30
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую. Візьму тоді на 48 листів
Життє Бентежне• 04 июня в 18:31
Ответ дляГорня капучіно
У мого стабільно раз на місяць в Єдиній Школі зʼявлялась оцінка «за зошит» :)
Життє Бентежне• 04 июня в 18:32
Ответ дляГорня капучіно
Дякую. Візьму тоді на 48 листів
Я що б розвантажити рюкзак перевела сина на планшет, замість підручників. Вже майже 3 роки так відходив. Зручно і не так важко.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:32
Ответ дляЖиттє Бентежне
У нас теж ставлять, але зошити не збирають, мабуть на уроці дивляться
Життє Бентежне• 04 июня в 18:34
Ответ дляГорня капучіно
От я не питала, може і на уроці )
Збирають спеціальні зошити які купувались до предметів. Типу контрольних. А оці звичайні не памʼятаю що б здавав. В 6 точно ще збирали, бо по деяким предметам було по 2 зошити. А в 7 дублів не було )
Два-три тижні і фсьо• 04 июня в 18:35
Ответ дляГорня капучіно
Ні, є ще оцінка за ведення зошита.
Arctic777• 04 июня в 18:37
Жесть, дети сами знают какие нужны тетради.
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:37
Ответ дляЖиттє Бентежне
Уже два роки теж з планшетом. Він по вазі як два підручника. Легше, звичайно, але є ще англійська, німецька, атласи і контурні карти з історії і географії.
Якщо в один день англійська і німецька, то рюкзак дуже важкий, там ті журнали по два з кожного предмету самі по собі важкі. Папір якийсь глянцевий чи не знаю як він називається, але дуже важкий
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:39
Ответ дляArctic777
Ні)))
Немає вимог, хоч на газеті пиши
Життє Бентежне• 04 июня в 18:39
Ответ дляГорня капучіно
Так, у мого теж ті зошити а4 + додаткові всілякі типу контурних карт чи ще чогось..
але тоненькі зошити постійно міняти.. а тут вся інфа під рукою з початку року )
автор Горня капучіно • 04 июня в 18:40
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так, то класно, що можна полистати, згадати, якщо щось забулось
Луноходик_Ик• 04 июня в 18:42
Мої учні з біології і 24 ст не списали. Є чудові підручники, електронні додатки, ігри, електронні робочі аркуші. Нащо купу писати...Практичні хіба що для фіксації результатів. З фізики у них теж зошит для практичних хіба що. З хімії там геть мінімум, бо купа проєктів.
Джинци на Флісі• 04 июня в 18:56
Ответ дляГорня капучіно
В 7-м проверяли алгебру, геометрию, зарубежку, историю, мову. По биологии, химии, мове были рабочие тетради, в обычных писали не много (по биологии вообще не писали). Покупала тетради с названиями предметов, мне они нравятся больше, чем обычные.
На пів ставки• 04 июня в 19:20
Ответ дляГорня капучіно
Вчителів шкода. Треба брати тонші
Беруть лоботряса з останніх парт і кажуть нести у вчительську чи її кабінет
автор Горня капучіно • 04 июня в 19:33
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та я не знаю, як у нас буде. Точно знаю, що пишуть багато на англійській, історії, математиці, українській. Там іде не один зошит на 24 аркуши.
Як буде хімія, фізика, біологія - не знаю, залежить від вчителя, звичайно. Є такі вчителі, що люблять друковані зошити, а є що люблять, що діти самі записали.
Сусідка зверху• 04 июня в 22:26
В 7 классе покупала предметные, так вторую тетрадь только по алгебре пришлось завести. В 8 класс на следующий год опять купила серию из 9 штук. Я беру Yes, мне очень понравилось качество.
Сусідка зверху• 04 июня в 22:35