https://www.youtube.com/shorts/M5clGIwYcqw
Зі словами: "Це хороший старт для початку дорослого життя."
В школах роздають рекламки 11-класникам. Нагадую: 11 клас закінчують в 17-18 років. І зразу на фронт.
Тема дуже чутлива, особливо коли йдеться про випускників шкіл. Важливо, щоб рішення про службу було усвідомленим, а не нав’язаним. Вакансії в ЗСУ мають пропонуватись у прозорий спосіб, із чітким поясненням умов, прав та обов’язків. Молодь заслуговує на вибір і на гідну альтернативу — освіту, професійний розвиток або службу за контрактом за власним бажанням. Детальніше тут