Липка-прилипка• Изменено 04 июня 2025
Чи колись було, що в людному місці у вас протекли місячні?
Дівчатка, це якийсь, жах. Я, мабуть, тепер в місто й ходити не буду.. Сьогодні прийшла з роботи до дому і побачила, що на платті, в якому я була, світлому однотонному, пляма від крові. А я так по місту ходила...Не відчула, що тампон протікає і утворив пляму. Я то швидко йшла й знайомих не бачила, зайшла ще й у магазин, а потім через центр, додому. Але зараз так соромно, якщо хтось бачив🫣.Чому ділюся тут своїм факапом, мабуть, щоб застерегти, щоб ніколи у перший день місячних не одягали світле плаття або щоб перевіряли , дивилися у дзеркало чи все нормально позаду, навіть якщо не відчувається. А ще хотіла б ізнатися чи не я одна потрапила в таку ситуацію або як и ви відреагували, якби побачили, що в когось таке сталося.
Щаслива Я• 04 июня 2025
Було таке, не одноразово….
В деяких випадках рятувала подовжена куртка або кардинал
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляБаба_Воля
Зачем ,Вы в эти дни носите светлое платье?
От і я тепер себе про це питаю.. .ще й зранку про це подумала, що може таке статися. Але ж я з тампоном, ще прокладка маленька, вирішила все буде ок. До того сама вже ж не маленька, як тепер соромно...
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
Кардиган
То ж якби хоч на роботі побачила, щось би придумала, а це ж треба пів міста обійти і дома побачити🫤
Меряю линейкой• 04 июня 2025
Ответ дляБаба_Воля
У мене було, на білу сукню, а я була юна дні ще були нестабільні, я не знала, що вони мали початися.
ЕлькиПальки• 04 июня 2025
Так, але ще у школі... На джинсах і на стільці, я витирала серветкою. Це був жах. Мені здавалось ніхто не помітив, але можливо просто зробили вигляд
ЖивунаБагамах• 04 июня 2025
Зайшла у трамвай, мала їхати далеченько.
Добра жінка покликала мене і пошепки сказала про проблему.
Літо, я була у світлих брюках, місячні неочікувано почалися на три дні раніше (календарик я веду більше 30 років, такого короткого циклу не було ніколи).
Подякувала, вийшла на найближчій зупинці, поїхала додому.
Добре, що жінка сказала, якби я далеко поїхала, була б проблема. Місячні досить рясні у мене :(
Аноним_1859• 04 июня 2025
Позорного в этой ситуации абсолютно ничего нет. С любым может случиться, это физиология. Вам нечего стыдиться
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую, що поділилися. Якщо велике місто, то нічого, мала ймовірність зустрічі зі знайомими, перед якими могло б бути соромно. У нас маленьке містечко, як подумаю, аж тошнить, як завтра на роботу йти...
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляАноним_1859
Дякую. Все у наших головах, але мені самій за себе соромно, що я не перевірила. Голова забита іншим просто, тай так себе підвела...
Алина-1240• 04 июня 2025
Было.купила пакетик, вызвала такси, на сидение постелила пакетик, села и поехала домой в душ
Роздратована шкіра• 04 июня 2025
Было конечно, в первое время очень переживала. Училась на заочном и была педагогическая практика в том же универе, мне лет 26-27 было. Единственный плюс на мне были темно-бордовые штаны, а минусов вагон: после пары я встала и на стуле увидела небольшое пятно, штанами начала ерзать, еще и студенты увязались за мной в деканат, я была цветом как штаны. Ничего, потом стоя в углу маршрутки доехала домой
Алина-1240• 04 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Тоже бином ньютона открыли....у других типа параши не бывает🙄
Одяг та сумки• 04 июня 2025
була в мене спіраль з серебра колись - лило з нею як з відра. Їду у лікарню з дитиною на огляд окуліст - оглянули встаю з крісла і чувствую як з мене як з відра-прокладка стояла- але не врятувала. Якось я з лікарні я вийшла...у таксі скочила полубоком сіла і додому...ви не одна-це життя
Дай подивлюся• 04 июня 2025
Было. По городу шла. Думаю, чего поясница болит. Месячные начались. Хоть кто сказал. Пофиг
У сотрудницы на офисное кресло сильно протекло, выбросили стул. У второй тоже протекло, не заметили, сел в это кресло сотрудник в белых штанах))). Ниче, отстирал... Не переживайте. Что естественно, то не безобразно
Бараболька• 04 июня 2025
Один раз было. Еще в институте. Заметила, только когда брюки в стиру кидала - они черные были. Просто небольшое пятно, даже не сразу поняла, от чего.
Но я всегда страхую и тампон, и теперь чашу прокладкой
ничевока• 04 июня 2025
У меня в школе было, в те времена и прокладок нормальных не было - вата и бинт. Открытый урок, я помню только, что урок закончился, все уходят, а у меня со стула кровь капает. Дальше не помню, как домой шла и что было, наверное, защитная реакция.
Сейчас я проще бы к такому отнеслась, ну, протекла, бывает. Но я всегда ношу черное в первые дни и всегда лишний раз все поменяю, чтоб ничего не случилось.
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую, що поділилися . Ніхто вам нічого не сказав?
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
Навіть хто побачив, їм байдуже.
Різні бувають люди....неприємно просто хтось щось буде думати і потім про це говорити за спиною
ничевока• 04 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
В следующий раз проверите. Не проблема. Это природный процесс. Кому не нравиться, пусть не смотрят.
Липка-прилипка
• 04 июня 2025
Ответ дляДай подивлюся
Дякую, заспокоююсь потрохи завдяки таким от історіям
Цікавий писочок• 04 июня 2025
Было конечно. И не раз. Но у меня часто с собой то рубашка, то худи. Завязываю на поясе и домой
Я не чарівниця вам• 04 июня 2025
У меня было пришла к старшей дочери на выпускной, я поднимаюсь на сцену в светло-голубых брюках, вся нарядная, чтобы речь произнести, ещё же вы в курсе как это через весь зал идти и подниматься на сцену)))) . Прихожу домой брюки в крови, думаю во даю и так опозорилась((((
Роздратована шкіра• 04 июня 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ні, мене б мабуть кондратій вхопив, якщо б хтось сказав
заварний look• 04 июня 2025
В підлітковому віці в санаторії на морі одягнула на дискотеку білі штани. Ввечері повернулась з червоною плямою на дупі. І такою примітною не одна краплина. Ніхто нічого не сказав до повернення. Не пам´ятаю чи сама помітила, чи подруги сказали. Ніяково було звичайно, але якщо і звернув хтось увагу, то ніхто нічого не сказав ні в той день, ні потім. А в дитинстві якось бачила дівчину гарну в спідниці і помітила пляму, але не знала, як сказати і не зупинила про що шкодую дуже. Зараз би точно зупинила і сказала тихенько.