Дай подивлюся• 04 июня в 20:25

Зламалася на хвилю.поревіла

So_so• 04 июня в 20:26
И правильно. Со слезами выходит лишний кортизол.
Парасюха• 04 июня в 20:26
В мене сьогодні взагалі день не мій, на роботі плакать якось не того, а дома не можеться(((
ЖивунаБагамах• 04 июня в 20:28
Маєте право
автор Дай подивлюся • 04 июня в 20:28
Ответ дляПарасюха
Та подивіться в дзеркало-,і пожалійте щиро того, кого бачите там
Маємо право сьогодні
Парасюха• 04 июня в 20:30
Ответ дляДай подивлюся
Маємо право сьогодні
Не люблю себе жаліти, прорвемося....вибору немає
автор Дай подивлюся • 04 июня в 20:31
Ответ дляПарасюха
Я теж не люблю
Але інколи- варто.
Обійняла
Парасюха• 04 июня в 20:35
Ответ дляДай подивлюся
Я теж не люблю
Але інколи- варто.
Обійняла
Навзаєм. Ми сильні. Все буде добре)
автор Дай подивлюся • 04 июня в 20:36
Ответ дляПарасюха
Навзаєм. Ми сильні. Все буде добре)
Кудряшка Сью• 04 июня в 20:37
Ответ дляПарасюха
Иногда нужно, если не склонны перегибать. Я иногда себя жалею)
Все будет, но потом• 04 июня в 20:44
Ответ дляДай подивлюся
Маємо право сьогодні
А что сегодня день жалобы какой-то?
Кров з молоком• 04 июня в 20:54
І я також з Вами. Проревілась, але поки не попустило
автор Дай подивлюся • 04 июня в 20:56
Ответ дляКров з молоком
То поговоріть тут.
Налетять шайтани-,але то таке.
Кров з молоком• 04 июня в 21:03
Ответ дляДай подивлюся
То поговоріть тут.
Налетять шайтани-,але то таке.
Як кажуть є, що говорити, нема чого слухати...
Щось емоційно ’не вигрібаю’ останнім часом... керівна посада в організації, навантаження велике, люди втомлюються, донька-підліток, яка кілька місяців на антидепресантах після смерті моєї мами , чоловік ’не бий лежачого’. А сьогодні, напевно, ПМС у мене.
Капризуля• 04 июня в 21:17
Ой автор, мене теж іноді накриває, закривають в кімнаті і плачу.
Розлучення через 12 днів, залишають сама з 2-ма дітьми, чоловік нічим не допомагає, каже, на аліменти не розраховуй, та й офіційно він рокіа 15 вже не працює, мене нещодавно скоротили, шукаю нову роботу. В мене були трошки збережень, ще коли було все добре, чоловік попросив в борг, хотів вкласти з бізнес, воно не пішло. Вчора питаю, коли віддаси? Каже, покажи розписку, що я брав, ну не мудак? Просто слів немає.
Раздражевская• 05 июня в 01:52
Ответ дляSo_so
Он понижается от слез?