Може хто з ними відпочивав?
Джага Джага• 04 июня в 22:30
Ми тут сидимо не знаємо як з області виїхати.Обідно трохи що жінки кругом їздять і кайфують і їм на все абсолютно наплювати.А ще більш обідно що це все афішується на показ.
Ответ дляДжага Джага
жінкам тоже обідно коли вони борщ варять, а їх чоловік з друзяками пиво п´є, чи вона дітей тягне, а він аліменти не платить і не спілкується. життя не справедливе і дорослі це розуміють
Джага Джага• 04 июня в 22:36
Ответ дляИрэн1983
А нащо ви потрібні тоді?Ми що маємо вас використовувати в якості меблів і протирати час від часу від пилу?
marydgayne• 04 июня в 22:36
Ответ дляДжага Джага
так и вы выезжайте. есть даже бесплатные эвакуации
Джага Джага• 04 июня в 22:38
Ответ дляИрэн1983
я ж не знаю нашо вам жінки потрібні
Якщо жінка не хочете і не вмієте нічого робити то мені такі жінки не потрібні.Бо я все що мені потрібно,вмію робити і біля себе тримати в дома Мебель,яка буде тягнути мене на дно,я не намірений.
Джага Джага• 04 июня в 22:39
Ответ дляИрэн1983
ну і супер, що ні одна жінка не постраждає
Про що ви говорите,які страждання
?
Джага Джага• 04 июня в 22:40
Ответ дляИрэн1983
я як раз кажу, що не буде страждань
Тут немає про що говорити.Тему закрив.Можете нічого не робити.Діло ваше.
Джага Джага• 04 июня в 22:41
Ответ дляИрэн1983
я як раз кажу, що не буде страждань
Обєднаність зашкалює.
Джага Джага• 04 июня в 22:42
Ответ дляКросівки оригінал
Воно і видно що ти обіжений
Звісно,сказав тобі що мені не подобається.Маєш кудись їхати в такий час то тихенько їдь собі.І не труби на весь інтернет.Бо люди це не дуже сприймають.
- Тобі твій чоловік нічого не каже то я скажу.
Джага Джага• 04 июня в 22:43
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Джага Джага• 04 июня в 22:45
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Немає ніякого флуду в темі.Є зауваження що до твоїх пантів в воєнний час.
Джага Джага• 04 июня в 22:45
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Джага Джага• 04 июня в 22:46
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Джага Джага• 04 июня в 22:46
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Джага Джага• 04 июня в 22:48
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...