Може хто з ними відпочивав?
Джага Джага• 04 июня в 22:49
Ответ дляИрэн1983
це тому що у тебе жінки не має
Удалено администрацией...
Джага Джага• 04 июня в 22:50
svett1981 - та нахуй ця пізда про цей тур і відпочинок пише коли пів країни з дому не виходять а їй на все похуй?
Джага Джага• 04 июня в 22:51
Ответ дляКросівки оригінал
Зараз я тебе добʼю! Я в сонячній Італії
Сїбалася то сиди там і не зайобуй нас.В нас не сонячно
Джага Джага• 04 июня в 22:53
Ответ дляКросівки оригінал
Чого сиди, я ще й в морі плаваю
Щастя любить тишину.Ти занадто багато піздиш про своє щастя.
Джага Джага• 04 июня в 22:54
Ответ дляКросівки оригінал
Я ще навіть не починала, сідай зручніше😂😂😂😂
Все в мене вже бан.Вже не можу писати.
Ответ дляКросівки оригінал
Я відпочивала з ними в Карпатах , організація сподобалась на 100 з 10
Я в Трускавці відпочивала від 365 двічі. І раджу всім, останній раз як була там, то мама виграла сертифікат, і на свій Ювілей полетіла туди з подругою. Чудовий готель, екскурсії також. Все в їхньому стилі. Є чим дивувати клієнтів. Також поряд з готелем є супермаркети, в яких до наших туристів в принципі звикли вже))
Джага Джага• 04 июня в 22:55
Ответ дляОйВсе
Трускавець,ще ще куди не йшло.В Трускавець можна поїхати.
Джага Джага• 04 июня в 22:56
Ответ дляОйВсе
Там до океану не далеко, вони пішки ходили, не обов´язково на екскурсію їхати
Де?В Трускавці?
Джага Джага• 04 июня в 22:59
Ответ дляОйВсе
В Іспанії
Не хочу про ту Іспанію говорити зараз.Тому що зовсім не та ситуація що б я цим понтував.А так і самому б хотілося б поїздити по Європі.Але куди ти звідси поїдеш.
Veronika_100k• 04 июня в 23:27
Ответ дляДжага Джага
Ми тут сидимо не знаємо як з області виїхати.Обідно трохи що жінки кругом їздять і кайфують і їм на все абсолютно наплювати.А ще більш обідно що це все афішується на показ.
Юноша, это женский форум. На мужском тебя больше поймут и качественней сопельки утрут.