Марфа Українівна• 04 июня 2025
Все, здаюсь, буду переходити на міноксидил( АГА
Страждаю сильним АГА з 14 років. Зараз 34.
4 роки тому кинула МіноМакс після 1,5 років використання, тому що завагітніла.
Ці 4 роки користувалась різними спреями курсами, пила блокатори, ампули Віші. Ніби ок було з періодичними загостреннями. Цієї зими волосся хороше було, і ось вже 3 тижні як почало пучками лізти, відразу тонке як пух, на роботі вже косо дивляться на цей жах на голові(
Буду знов сідати на міноксиділ, нервів немає вже, нічого довгострокоро не допомагає як не крути.
Підтримайте мене((( ридати хочеться.
Нервогенератор• 04 июня 2025
Чого ридати, я з 2019 року на ньому, все буде добре у Вас, міноксідил краще за лисину.
ДлинноНожка• 04 июня 2025
Это не причина для слез. Вот АГА и невозможность использования Миноксидила, это беда.
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляНервогенератор
Мене напрягає в міноксидилі, що це пожиттєво кожен день, без пропусків. Треба якось налаштувати себе.
Як у вас результати?
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляДлинноНожка
А чому неможна? Алергія, побічні реакції?
Нервогенератор• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Як у вас результати?
Мене більше напружує, що він мені трохи жирнить, але нічого, зате своє волосся, нічого страшного, звикнете, як почистити зуби.
АБВГДейка• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Як у вас результати?
Ну голову мыть, если вдуматься, тоже муторно. Но мы ж это постоянно делаем, всю жизнь. У Вас просто чуть шире уход. И все
ДлинноНожка• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Проблемы с почками, врач не разрешает
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляНервогенератор
І це також( і треба його ніде не забути в подорожі і т д
Залізний кіготь• 04 июня 2025
Я придбала 2%, але вже бісить, що його два рази на день наносити і що він жирнить волосся…
Жена_КотораяСтена• 04 июня 2025
Ответ дляДлинноНожка
ну я заработала ужасную аллергию на миноксидил. думала сначала, что на пропиленгликоль, взяла пену, но и без него не могу, чешусь, краснею,опухаю (((
так вот, без миноксидила можно, пептиды лучше и безопаснее , а реально беда - если нет 3х тысяч в месяц только на втирачки в волосы)молчу про мед сапплай (
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляАБВГДейка
Дякую
Жена_КотораяСтена• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Як у вас результати?
тю,обычная рутина ухода за собой. несколько лет была на миноксидиле, утром и вечером намазать вообще не парило
Жена_КотораяСтена• 04 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
2% нерабочий
нужен 5
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А у вас який? Міномакс?
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Були раніше, а зараз що? Відмінили і що далі?
Жена_КотораяСтена• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
отменила, выпала половина волос (не шучу, даже трихолог охренела)
перешла на дсд, пока полет норм, с НГ где-то
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Я доречі наносила раз на день. Результат був хороший, але не ідеальний.
Два пази на день напрягає(
КонФФетОшка• 04 июня 2025
Дуже перепрошую, що влізаю можливо з дурним питанням , але скажіть його можна використовувати коли повний треш і вже візуально помітна проблема з волоссям , чи якщо просто хочеться густішої шевелюри теж можна?
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Про половину волосся цілком вірю, в мене кожне Загострення випадає половину голови, але швидко нове росте, тому не сильно помітно.
А дсд курсами треба? Що більше подобається по результату?
Залізний кіготь• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Два пази на день напрягає(
2% ви наносили?
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
3 тис щомісяця постійно - дорогувато(
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
2% ви наносили?
Так 2% один раз на день ввечері. Результат був, але загострення було раз в рік.
Мені цікаво, це тільки в мене волосся сильно починає випадати і ставати тонке після сонця? Як літо, або відпустка взимку, так волосся різко починає сипатись
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Є засоби і для укріплення, але це препарат який допомагає, поки його використовуєш. Тільки перестаєш - випадає все, що наросло на ньому. Це пожиттєво кожен день(
І це єдиний препарат, який допомагає при АГА.
Тому просто для покращення волосся було б доречніше використовувати інші лосьйони і активний масаж шкіри голови
БлинчикБезСметанки• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Як у вас результати?
ой дорогая автор, знаете сколько таких, кто пьет пожизненно?
и гормоны пьют
муж у меня от давления горсти пьет, по 5 штук, утром и вечером. дочь по 4 курса в год генетические причины, полгода итого ( курсами и тоже жменями) - и я вот тоже с прошлого года в ’друзьях’.
та море таких.
это всего лишь таблетки
прекрасно, что есть возможность улучшить состояние и это просто лекарство, которое надо пить
и гормоны пьют
та море таких.
это всего лишь таблетки
Марфа Українівна
• 04 июня 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
и гормоны пьют
та море таких.
это всего лишь таблетки
и гормоны пьют
та море таких.
это всего лишь таблетки
Дякую, ви праві
Мушля з Криму• 04 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Сыну выписали 5% 1 раз в день
Залізний кіготь• 04 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Може, вам спробувати 5%? 5% має діяти сильніше, і наносити раз на день його.
Нервогенератор• 04 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
2% нерабочий
нужен 5
Не для всіх. На мені відмінно працює двушка. П´ять то вже коли зовсім сумно.
Нервогенератор• 04 июня 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Коли підтверджена АГА, тоді.
Залізний кіготь• 05 июня 2025
Ответ дляНервогенератор
Ось. Мені 5% без рецепту не продали. Користуюсь 2% поки що