Мааарковная
• 04 июня 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я обычно часа в 2 ночи засыпаю
Ой. Троху зарано
Чесно брешу• 04 июня 2025
Тревога и панички.Завтоа рано на работу(От этого еще больше не могу заснуть.Еще и шахед два раза мимо дома(
Мааарковная
• 04 июня 2025
Ответ дляЧесно брешу
Киш спати. Мимо все буде летіти
Всіх підсаджую• 04 июня 2025
Ответ дляЧесно брешу
И у нас
Готова до другої• 04 июня 2025
Думаю про своє життя. Що нерішуча, не вмію відстоювати свої інтереси, боюся щось сказати, що люди на яких ти покладаєшся роблять свою роботу погано і вигрібати тобі, що нема друзів, чоловік служить і нема цьому краю. І якось так гидотненько на душі.
Мааарковная
• 04 июня 2025
Ответ дляГотова до другої
І?
Може варто подивитися в дзеркало..і побачи там себе. Обскубану. Бомжиху.
І перестати залежати від чужих думок.
І чужих людей.
І почати цінувати себе.
Бо життя- одне.
І перестати залежати від чужих думок.
І чужих людей.
І почати цінувати себе.
Бо життя- одне.
Мааарковная
• 05 июня 2025
Ответ дляГотова до другої
Зробила, сказала щось не так - не шкодуй.
Іншим срать на нас.
При любій погоді
Іншим срать на нас.
При любій погоді
Готова до другої• 05 июня 2025
Ответ дляМааарковная
Іншим срать на нас.
При любій погоді
Іншим срать на нас.
При любій погоді
Наслідки цього ’не так’ не дають спокою. Гризу себе.
Мааарковная
• 05 июня 2025
Ответ дляГотова до другої
Наслідки?
А звідки можемо знати, чи то бу доре/ погано.?
Треба жити. Рискувати.
І не шкодувати.
І то прикольно
І то прикольно.
Треба жити. Рискувати.
І не шкодувати.
І то прикольно
І то прикольно.
Фізик-ядерщик заочно• 05 июня 2025
Дивлюсь « сам удома «,не питайте чого) просто хочеться різдвяного і новорічного настрою.так, я знаю, що на вулиці 5 червня)
Мааарковная
• 05 июня 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ія обожнюю. Першому частину- особливо
Мааарковная
• 05 июня 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А ще 1+1/ недоторкані
Бесбардак• 05 июня 2025
Прочитала новости, охренела от разговора Трампа с пуйлом и благословение на любые удары по Украине.
Теперь нервничаю и не могу заснуть. Пойду , что-нибудь сожру с горя.
Скажений гудзик• 05 июня 2025
Только пришла с прогулки по парку, чай пью с чабрецом. Ещё повышиваю немного после чая и потом уже спать
Зубачистка• 05 июня 2025
З роботи прийшла. Як завоювала ця Польща. З цією роботою такою. А як повертатися в нікуди ,де в місті немає роботи . А як і є , то трешняк повний.
Мааарковная
• 05 июня 2025
Ответ дляЗубачистка
Ой. Знаю я ті заробітки польські.
До війни була там.
Аж тремор при згадці і досі
До війни була там.
Аж тремор при згадці і досі
Міряю від одиниці• 05 июня 2025
Не сплю. Не могу заснуть. Мысли лезут в голову. 10 дней, как брат пропал на Сумском направлении. Новости читаю и орков ненавижу. Столько горя принесли нам.