Блондинка в Законе• 05 июня в 05:10

При ковтанні болить горло. Порадьте спрей який можна в 11 років

Дякую
Щось ми тут всі похворіли(( який ефективний спрей? Мабуть кондиціонер в машині допоміг..
Та_все_ок_будет• 05 июня в 05:12
Любой с гекситидином
З царем в голові• 05 июня в 05:15
Дефлю сильвер и Горлоспас посмотрите инструкцию. Думаю, детям можно.
ЛісАпетная• 05 июня в 05:34
Фіорда спрей навіть малечі можна
Чебураха з перцем• 05 июня в 06:11
Ми з спреїв перейшли на полоскання, коли син раз спробував і сказав, що після Фурациліну йому швидше горло проходить. +льодяники Септолете. Але не кожен може полоскати
Мошей ницца• 05 июня в 06:51
А просто нурофен вже не допомагає? Навіщо ото бризкати, полоскати, якщо всі це має короткочасну місцеву дію?
Штора с кисточкой• 05 июня в 07:11
Таблетки Декатилен. Добре допомагають.
TANYA 0 0 0 0• 05 июня в 07:14
Зіпелор
Я погнала• 05 июня в 07:16
Ответ дляМошей ницца
Нурофен ніколи і не допомагав при болі в горлі.
TANYA 0 0 0 0• 05 июня в 07:16
Ответ дляМошей ницца
І , взагалі, навіщо пити ліки коли нічого не болить або можна потерпіти?)
Дикая Роза• 05 июня в 07:18
Спрей Фортеза. Добре знімає біль. Беру тільки його.
Мошей ницца• 05 июня в 07:25
Ответ дляЯ погнала
Вам не допомагав? Нурофен (ібупрофен) чинить спрямовану дію проти болю - це прямо в інструкції написано. Жодного разу не призначив ЛОР якусь бризкалку в горло, тільки нурофен та бризкалки в ніс. Чи всі лікарі в Європі такі дурні, що на будь-який біли вони спочатку проопонують ібупрофен?
Мошей ницца• 05 июня в 07:28
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Навіщо терпіти? Блін, навіть стоматологи той ібупрофен (нурофен) призначають, а зато місцеві ´експерти´ знають, що нурофен нічого не знеболює Та в інструкції написно - чинить спрямовану дію проти болю.
Все, більше не пишу тут, бо місцеві ´експерти´ більше лікарів знають і вірять ще в це
Анонім-ка• 05 июня в 07:36
Ответ дляМошей ницца
Нурофен шкідливий для печінки дуже.
Тому ковтати його постійно точно не варто.
Полоскання добре лікує горло. Полегшує стан навіть полоскання звичайною содою.
Я погнала• 05 июня в 07:39
Ответ дляМошей ницца
Ну звичайно будь-яка бризкалка більш ефективна і безпечна від болю в горлі ніж нурофен. Нурофен - це нестероїдний протизапальний, що значить, що він розжижає кров, підвищує ризик кровотечі і гепатоксичний, просто менше ніж інші нестероїдні протизапальні. Його недоцільно приймати при болі в горлі, навіщо травити весь організм в надії, що може допоможе послабити біль в горлі. А в Європі страхові розумні, тому лікарі не лікують пацієнтів скільки можуть, а призначають парацетамоли-нурофени в надії, що саме пройде, так дешевше для страхової.
Solnceya• 05 июня в 08:05
От 6 лет хэпилор спрей брызгаю и себе и детям. Очень быстро помогает - 2-3 раза и все проходит
4есотка• 05 июня в 08:40
Ответ дляЯ погнала
як знеболююче не допомогає при болю в горлі? Чи ви не розумієте, що таке біль?
4есотка• 05 июня в 08:42
Ответ дляЯ погнала
Ну звісно ви розумніші ніж лікарі, тут безперечно, ніхто сумніву не має
Админко• 05 июня в 08:46
Ответ дляАнонім-ка
Нурофен шкідливий для печінки дуже.
Сода може ще більше подразнювати.
Малявка ще та• 05 июня в 09:10
Нам тантум Верде нравится
Шукаю трусики• 05 июня в 09:29
я бы вам посоветовала ангиноваг спрей, очень классное средство!
БлинчикБезСметанки• 05 июня в 10:07
В 11 лет любую брызгалку и любые леденцы от горла уже можно, фармацевт в аптеке посоветует, что у них есть с обезболивающим эффектом, их множество. Если приучите ребенка полоскать горло, то вообще отлично будет, ромашка и шалфей недорогие.