...аяприкольная• Изменено 05 июня 2025
Ви любите львівську каву? Чи її пити неможливо?
Яка ваша думка?
Не будь КакСвета• 05 июня 2025
Совсем не нравится, как и весь кофе на полках маркетов. Я люблю спешелти свежей обжарки в зёрнах, чтоб смолоть перед приготовлением, чтоб каждая чашка в удовольствие.
Ответ дляНога на ногу
Якщо компектуючі до обладнання київського метро виготовляють не в Києві, то мабуть китайське чи німецьке метро, а не київське
Ну ви й порівняли масштабну інфраструктуру міста і 40 зерняток кави. От чому важливо дітей навчати гратись сортерами, щоб сортувати і групувати по ознаках за категоріями.
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Яка різниця?
Ще і дорослих важливо навчити розрізняти країну походження продукції від країни фасування під повною торговою маркою
Тирамісу на терасі• 05 июня 2025
Ответ дляПетриківна
А я про обшарпанный Харьков)
Дякую!
Ви зрозуміли мій гумор після вчорашньої теми про Львів.
Вчора мене таке за Львів обурило.
Сьогодні знову автор невдоволена кавою
Вчора мене таке за Львів обурило.
Сьогодні знову автор невдоволена кавою
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Чекала зранку теми про засраний Київ, як обіцяли.
Ні, знову невдоволення Львовом
То створіть самі. Що вас стримує? )
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляПетриківна
А я про обшарпанный Харьков)
Почему не создадите сами?)
Ответ дляНога на ногу
Яка різниця?
По запросу автора: Все, что имеет отношение ко Львову: кофе, которое там производят и подают в разных богодельнях. То відповідь тільки одна: У львові каву не виробляють. Про подають можна щось обговорювати, про ті самі 40 зерняток.
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Обжарка і фасування, помол, виготовлення розчинної кави - це і є виробництво кави.
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
А обжарюють і запаковують де?
Тирамісу на терасі• 05 июня 2025
Ответ дляНога на ногу
Яка різниця?
Погоджуюся!
Бо якщо я, наприклад, привезу з Києва свою французьку кавомашину і пакет зерна арабіки, який купила в Метро, і привезу це до Львова, щоб пригостити невдоволеного автора цією кавою, то від локації варіння та арабіка не буде ні київською, ні львівською. Вона буде просто смачною кавою
Тирамісу на терасі• 05 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
А обжарюють і запаковують де?
ТМ Кава зі Львова, на мій особистий смак (зелена і чорна) була смачною арабіка до 2015-2016 року, потім стали фасувати вже биті зерна.
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Погоджуюся!
А якщо ви це зробите в промислових масштабах і зареєструєте свою діяльність під назвою Львівська кава, то вона так і буде називатися
Ответ для...аяприкольная
А обжарюють і запаковують де?
Це не виробництво, а країна пакування. Найбільшими виробниками кави у світі є Бразилія, В´єтнам та Колумбія. Також до списку лідерів можна віднести Індонезію, Ефіопію, Індію, Мексику та Гватемалу. Ці країни забезпечують значну частину світового ринку кави.
Тирамісу на терасі• 05 июня 2025
А ще у Львові виготовляли смаколик, т.я. кавові зерна в чорному шоколаді (Галка), зараз не знаю, чи є такі.
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ви купуйте зелені зерна кави з Бразилія, В´єтнам та Колумбії?
Ответ дляТирамісу на терасі
Погоджуюся!
Може це буде Бразилійська, Мексиканська, Гватемальська кава? Бо кава Колумбія і у Львові і у Киеві залишається Колумбійською, як би ви її не приготували.
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Ви абсолютно праві щодо того, що Бразилія, Вʼєтнам, Колумбія та інші країни — провідні виробники сировини, тобто зелених кавових зерен. Але варто розрізняти первинне виробництво (вирощування) і переробку.
Країни, які не вирощують каву, можуть все одно мати потужне кавове виробництво — на етапі обсмажування, подрібнення, створення блендів, упаковки, ароматизації, капсуляції тощо. Це й є важлива частина доданої вартості та фінального виробництва кави як продукту для споживача.
Наприклад, у Європі та США немає кліматичних умов для вирощування кави, але це не заважає їм мати світових лідерів у виробництві кави.
Найбільші кавові компанії світу (станом на 2025 рік):
Nestlé (Швейцарія)
— Власник бренду Nescafé та капсульної кави Nespresso. Один із найвпливовіших гравців на ринку.
JDE Peet’s (Нідерланди)
— Володіє брендами Jacobs, Douwe Egberts, L’OR, Tassimo, Senseo тощо. Присутній у понад 100 країнах.
Starbucks (США)
— Хоч і більше асоціюється з кав’ярнями, компанія має масштабне виробництво обсмаженої кави, капсул та розчинних напоїв.
Tchibo (Німеччина)
— Один з лідерів у Німеччині та Європі, із власними виробничими потужностями обсмажування й пакування кави.
Lavazza (Італія)
— Всесвітньо відомий бренд італійської обсмаженої кави, активно інвестує в стале виробництво.
Тому говорити, що країна — лише ’пакувальна’, а не виробнича, — некоректно.
Обсмажування та створення готового кавового продукту — це і є повноцінне виробництво. А от сільськогосподарське виробництво — лише перший етап.
Nestlé (Швейцарія)
JDE Peet’s (Нідерланди)
Starbucks (США)
Tchibo (Німеччина)
Lavazza (Італія)
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Якщо рошен купує какао для виготовлення шоколаду, то країна виробництва цього бреду яка?
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Були і такі часи.
І какаобоби для виготовлення шоколаду?
Ответ для...аяприкольная
Nestlé (Швейцарія)
JDE Peet’s (Нідерланди)
Starbucks (США)
Tchibo (Німеччина)
Lavazza (Італія)
Nestlé (Швейцарія)
JDE Peet’s (Нідерланди)
Starbucks (США)
Tchibo (Німеччина)
Lavazza (Італія)
Про бренди це ви вже зараз написали, щоб зі мною поспорити. В кінці 3-й сторінки. А до того про бренди з ваших вуст ані слова, тільки про виробництво, і про заварювання. То ж це маніпуляція з вашої сторони.
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
А ці бренди не належать до певних країн? Чи що там вже не так з брендами?)
Ответ дляНога на ногу
Не перегравайте. Ви дома насіння сонячника ніколи не жарили? Це ж не значить що у вас вдома виробництво. А шоколад це багатокомпонентний продукт. Це не порівнюється, а якщо порівнюється то це маніпуляція.
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Вам прекрасний приклад навели, але ви ще незгодні )
Нога на ногу• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
О, вже маніпуляція.
Ответ для...аяприкольная
Питання про бренди на початку теми не стояло, інакше б ви назвали назву цього бренду, і ми б конкретно його обговорювали) А так мова була про каву будь якої країни обжарки, будь який купаж, але щоб зварена у Львові.
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Сам Львів - це і є бренд )
...аяприкольная
• 05 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Знову маніпуляція. Немає бренду кави ’Львів’.
Це алегорія.