люблю_тортики• 05 июня 2025

Що в мені не вистачає? Чому я така?

Дивлюсь по багатьох знайомих, зараз дуже багато хто розлучається. І подають на розлучення жінки, і цвітуть і пахнуть, неважливо навіть з 2 дітьми. Люблять себе, мабуть, так? Живуть і не переймаються.
Я зовсім інша, мій чоловік подав на розлучення, я розлучення не хотіла, давайте зараз без ваших тем, які я тут вже створювала. Я сама знаю які теми створювала, і що це моя не перша тема, ок? Мені просто дуже важко морально і намагаюсь думати і все обдумати що зі мною не так.
Я стільки йому терпіла пробачала і реально терпіла те що мабуть навіть 90% тутешніх жінок не терпіли б те що терпіла я і на що повинна була замовчувати та погоджуватись бо ніхто не питав.
З кожним днем я виглядаю все гірше і гірше а болячок додається. Чому я таке лайно униле, а всі навколо (мої знайомі) реально щасливі і живуть своє краще життя? От що мені не вистачає? Мозгів? Вони є у всіх, просто треба правильне використання і я не розумію де я щось не так роблю…
So_so• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ваш сарказм мені тут теж дуже недоречний.
А это не сарказм.

Копуша• 05 июня 2025
Поймите, что жизнь у вас одна. Каждый день подводит к концу и то как вы себя ощущаете каждый день, так вы жизнь и проживаете. Ищите плюсы, мелочи, приятности, какие у вас есть. Ноги ходят? Уже отлично. Глаза видят, уши слышат, вы имеете еду и тп. Делайте сами себе приятные вещи. Если не знаете что это, то подумайте, что вы можете сама для себя сделать
автор люблю_тортики • 05 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Сміливості Вам не вистачає жити так як Ви хочете.
Це правда. Я не хотіла так жити всі ці роки
Але жила…
Алина-1240• 05 июня 2025
Ответ дляSo_so
Так Вы хотите солидарности? Тю.
Муж козел, любой нормальный мужчина ценил бы такую жену, глаза на всё закрывает - мечта.
Нет, она хочет просто поддержки.и она ничем не хуже остальных, у всех есть и плюс и минус.идеальных нет
Протру пилюку• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Я не пиявка, шановна. Я спокійно вже його відпустила, він подав на розлучення та будує своє життя. Так я не можу відпустити повністю ситуацію, бо мені по жіночому обідно. Я дуже старалась для нього, любила і багато на що закривала
Але жіноча солідарність покинула чат. Правда??
вы считаете ваше поведение - нормой?! Любить и стараться нужно в ПЕРВУЮ очередь для СЕБЯ! Потом уже для остальных.
So_so• 05 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Поддерживайте тогда, хорошо пойдет про новую жизнь, полную возможностей, любить себя и тому подобное.
Алина-1240• 05 июня 2025
Ответ дляSo_so
А вы знаете, оно не понятно от чего зависит.просто везение.есть тетки и себя не любят, и характер писец, но мужья любят
So_so• 05 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Пусть будет не повезло
Алина-1240• 05 июня 2025
Ответ дляSo_so
Пусть будет не повезло
Оно так и есть.уходят и от писанных красоток фотомоделей, и от мега приятных характером женщин

Аноним Советчик• 05 июня 2025
Можливо, вам буде так думати зручніше. Ви терпіли набагато більше, ніж інші жінки, відповідно і часу щоб з тієї ями вилізти вам треба набагато більше. І взагалі життя не справедливе
Аленький носочек• 05 июня 2025
Не хватает вам самоуважения явно. А безмозглые ,но которые себя любят порой очень даже не плохо устраиваются
Доросла дівчинка• 05 июня 2025
Сьогодні в мене була розмова зі співробітницею. Ми одного віку. Але в неї: мені треба додому, там готовка-прибирання-діти-коти-чоловік. Вранці встала бігом на кухню, потім коти, потім якесь прання. Я кажу, що вчора ходила до спорт-залу, прийшла додому - чоловік приготував вечерю (негідник, бо пожарив картоплю). Я прийшла, загрузила прання. Сніданок діти готують собі самі (але то їх бажання - ніхто їх не заставля готувати і не голодають). Робимо по факту те саме в родині, але обов’язки розподілені між всіма членами родини. Всі щасливі,бо мама не задрочена. У співробітниці зайва вага (вже, напевне, під 100 кг), проблеми зі спиною, тиск, постійні головні болі, але змінювати нічого не хоче ні вона, ні її родина. На спорт йти не хоче, худнути не хоче - бо немає іскри в душі. І грошей на себе шкода.
Укр_жіночка• 05 июня 2025
шерри аргов мужчины любят стерв/стерва выходит замуж
So_so• 05 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Вы думаете, что от этих женщин тоже ушли без причины, просто невезение?))
So_so• 05 июня 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
А теперь представьте, что муж её бросает, казалось бы, ура, сейчас расцветет, забот меньше, похудеет, а оно может быть совсем не так, ей может стать намного хуже.
Не против• 05 июня 2025
Автор, надо занять себя конкретно : спорт, работа, книги,прогулки, зарегистрируйтесь на сз и ходите на свидания ! Не для того чтобы найти мужчину, а чтобы научится общаться и немножко поднять самооценку. У вас есть дети ?
Спасу мир• 05 июня 2025
плохие мысли лезут от безделья и комплексов.
З понеділка на дієті• 05 июня 2025
я устала терпеть , прощать
я не вечная и не кошка у которой 9 жизней
я хочу прожить достойно и счастливо

я подала на развод - и как камень с плеч
Хватит страдать - берите свою жизнь в свои руки и все
Алина-1240• 05 июня 2025
Ответ дляSo_so
Да) просто нет вечных отношений

Одна_на_всей_планете• 05 июня 2025
Саме тому що ви терпіли, ви не маєте ні спокою, ні щастя. Ламаючи себе, щодня через коліно,ніяк інакше бути не може.
Одна_на_всей_планете• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Перестаньте старатись. Це нікому непотрібно окрім вас.
Одна_на_всей_планете• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Але жила…
Навіщо? Мета яка?
Одна_на_всей_планете• 05 июня 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Тут відмінність в чоловіках. Якщо їх поміняти місцями, не факт що у вас продовжиться чудове життя. Вона помилилась з вибором, на початку. Те за що одні цінують, інші лише використовують.
Оце фіфа• 05 июня 2025
Так вы сами и ответили, потому что терпите
Глаза_в_3_карата• 05 июня 2025
Автор, я думаю, он просто не боится вас потерять. Считает что вы стерпите все и если он захочет вернуться, вы будете рады его видеть. Просто смените тактику, примите его уход и отпустите, дайте ему свободу, пусть идёт в вольное плавание... А вы переживайте все стадии, плачьте, злитесь, радуйтесь... Что там ещё по списку, не знаю. А когда придет время и вы чуть выдохните и устаните от своего состояния ’уныния’ - идите в спортзал! И дальше живите свою жизнь! Поверьте, он прийдёт, когда он совсем не нужен вам будет. Это закон
Блиск думки• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Слухайте)) я бачу щастя і доволі близька з ними) салони, щастя радість тим більше самі пішли від чоловіків а при тому ті чоловіки навіть половини не втнули того що мій колишній робив
Так а ви навіщо терпіли ото все? Заради чого?
Бочка порохУ• 05 июня 2025
Як в анекдоті ’і ви кажіть...’. Те, що вони посміхаються на публіку нічого не означає.
Крапипопка• 05 июня 2025
Ответ дляСорока-ворона
Автор, меньше верьте красивой картинке ваших знакомых. Люди просто сор из избы не выносят и не хотят радовать окружающих своими невзгодами. А так, у большинства проблем масса.

Посмотрите последнее видео Погребижской. Тоже красивая картинка была, такая семья образцовая, а в итоге трагедия.

Вы не хуже других. Идите вперёд!
А кто это и что за трагедия?
Освічую темряву• 13 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Я хотіла розлучення, 4 роки я до нього готувалась. Коли ми нарешті це зробили, я підняла голову в небо і сказала : дякую тобі, Боже.
Розумієте в чому наша різниця?
А як Ви готувалися, поділіться досвідом будь ласка
Апофиозная• 13 июня 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Шукала кожен раз кращу роботу, збирала кошти. Залежала від нього
Але мені і мама допомогла