люблю_тортики• 05 июня в 13:41
Що в мені не вистачає? Чому я така?
Дивлюсь по багатьох знайомих, зараз дуже багато хто розлучається. І подають на розлучення жінки, і цвітуть і пахнуть, неважливо навіть з 2 дітьми. Люблять себе, мабуть, так? Живуть і не переймаються.
Я зовсім інша, мій чоловік подав на розлучення, я розлучення не хотіла, давайте зараз без ваших тем, які я тут вже створювала. Я сама знаю які теми створювала, і що це моя не перша тема, ок? Мені просто дуже важко морально і намагаюсь думати і все обдумати що зі мною не так.
Я стільки йому терпіла пробачала і реально терпіла те що мабуть навіть 90% тутешніх жінок не терпіли б те що терпіла я і на що повинна була замовчувати та погоджуватись бо ніхто не питав.
З кожним днем я виглядаю все гірше і гірше а болячок додається. Чому я таке лайно униле, а всі навколо (мої знайомі) реально щасливі і живуть своє краще життя? От що мені не вистачає? Мозгів? Вони є у всіх, просто треба правильне використання і я не розумію де я щось не так роблю…
Освічую темряву• 13 июня в 18:54
Ответ дляАпофиозная
Шукала кожен раз кращу роботу, збирала кошти. Залежала від нього
Але мені і мама допомогла
Дякую. Я так і здогадалася. Все в коштах. Ви щаслива зараз?
Апофиозная• 13 июня в 18:58
Ответ дляОсвічую темряву
Так) дякую