Президент Володимир Зеленський вважає, що війна в Україні не триватиме ще 10 років, щобільше десятилітній конфлікт дорого обійдеться всім сторонам.
’Ніхто не знає, як довго вона (війна – ред.) триватиме. Але не 10 років. Україна не витримає. […] Це дорого коштує всім, і не лише друзям, а й ворогам’, заявив Зеленський.
З його слів, Україна наразі твердо тримається:
постачання зброї та безпілотників покращилися, навіть якщо бюрократичні затримки залишаються проблемою.
При цьому Зеленський закликав Сполучені Штати Америки та Європейський Союз до нового раунду жорстких санкцій проти росії. Він також заявив про єдність між Францією, Великою Британією та Німеччиною, які, за його словами, утворюють активну ’трійку’ – тісно скоординоване об´єднання, яке постійно контактує з Україною.
Що відомо про постачання зброї на сьогодні
Як відомо, Європа має намір продовжити військову допомогу Україні, навіть якщо Сполучені Штати відмовляться. Але багато з тієї підтримки, обіцяної минулого місяця в штаб-квартирі НАТО — це зобов´язання виробляти або закуповувати зброю в найближчі роки, а не негайно.
Как думаете еще 10 лет воевать?
Ответ дляTeonaa
Госпадєє
Ну Ви читаєте ЩО я пишу, чи автоматом відповідаєте те, що «прийнято»?!
Не має ДРУЖБИ між і між. Не має, не було і не буде! До чого Ви мені це написали? Ще раз кажу: існувати окремо від них ми могли НЕ як друзі і не як рівні. То в чому різниця моїх і Ваших думок? Просто в тому що Ви вірите в те що ми знищемо? Ви серйозно? Чи що?!
Різниця між моїми думками і вашими в тому, що ви скоріш за все узькп і пишете через перекладач. Або у вас дислексія.
То було перше припущення, а тепер друге, ви маніпулюєте і думаєте, що цього не видно.
Ответ дляKsusci
От тупо все мимо
Нічорта Ви так і не відповіли. Сама не знаєте, видно, нічого.
Я не питала оцінку моєї дислексіі чи національності. Але🤷♀️вода водою. Нажаль.
Ответ дляKsusci
Мене вже заколібало це - хочеться на форумі обговорень якихось. Сенс тоді в цих переписках. І я нормально пишу, Але якщо ви не помітили, то у складно-підрядних реченнях із узагальненнямм чи коли перелічуєш кілька речей і намагаєшся це впихнуть в одне речення, і зробити меншу «простинь»- то да, може в результаті вийти схоже наче чукча писав. Яки я вичитала текст і виправила все, угрохав на це ще час, - толку б не було, бо Ви не читаєте.