Президент Володимир Зеленський вважає, що війна в Україні не триватиме ще 10 років, щобільше десятилітній конфлікт дорого обійдеться всім сторонам.
’Ніхто не знає, як довго вона (війна – ред.) триватиме. Але не 10 років. Україна не витримає. […] Це дорого коштує всім, і не лише друзям, а й ворогам’, заявив Зеленський.
З його слів, Україна наразі твердо тримається:
постачання зброї та безпілотників покращилися, навіть якщо бюрократичні затримки залишаються проблемою.
При цьому Зеленський закликав Сполучені Штати Америки та Європейський Союз до нового раунду жорстких санкцій проти росії. Він також заявив про єдність між Францією, Великою Британією та Німеччиною, які, за його словами, утворюють активну ’трійку’ – тісно скоординоване об´єднання, яке постійно контактує з Україною.
Що відомо про постачання зброї на сьогодні
Як відомо, Європа має намір продовжити військову допомогу Україні, навіть якщо Сполучені Штати відмовляться. Але багато з тієї підтримки, обіцяної минулого місяця в штаб-квартирі НАТО — це зобов´язання виробляти або закуповувати зброю в найближчі роки, а не негайно.
Как думаете еще 10 лет воевать?
Звёздонька• 05 июня в 23:35
Ми вже в 2022м поїли шашлики, в 2023 попали Каву в Криму, в 2024 нам обіцяли саму страшну зиму (але знов не сталося). Це нові якісь пророцтва з тієї самої серії «пророцтв які не здійснюються»?
Одуванчик number one• 05 июня в 23:45
Ми в повній дупі, ще рік-два і купа жінок з дітьми виїде назавжди, купа людей загинуть, цивільних і військових, багато людей залишаться безхатьками, багато просто помруть від цін і стресу, я не бачу перспектив для цієї країни 😰
Korsika999• 06 июня в 00:26
Ответ дляОдуванчик number one
Пока все покорно молчат, так и будет.
Natal_ka91• 06 июня в 01:37
Ответ дляЗвёздонька
Як сказати, після 2-3 тижнів вже нічому не дивуєшся
Бл.я
Як Україна така неугодна всім(ну або сильно бажана), уже б сто разів якось би вирішили те питання! Не те що без зеленського, а і без путіна би. Замість цього піздєца. А може б і взагалі в 91му. Що це за вихід з срср такий, коли одразу почалися плани про повернення.нафіг він тоді робився.
Павлодарская• 06 июня в 03:10
Ответ дляTeonaa
Бл.я
Ему ж не физическое возвращение надо было. А лояльность
И не он раскалывал
Ответ дляTeonaa
Ну якщо лояльность (хоча я думаю що ні), тоді ми неправі. Ну, точніше сказати самі собі гірше зробили. Лопухнулися.
Ви хочете жити в Білорусі? Немає питань, думаю вони раді будуть бачити нових громадян, ще й по новинах покажуть, як українці тікають і просять громадянство.
Путін хлче мати Україну під собою, не як партнера, сусіда, а як щось що погоджується з тим, що воно не має нації, мови історії.
Так звісно можна жити, як Білорусь. Але історія показує, що українці не можуть так довго жити. То ж війна це питання часу.
Ответ дляKsusci
Да. Мені ок. Я вважаю в білорусі ок. А у нас виживання.
Ми і мали бути під ними. Ця «незалежність» це одна назва була! Як виявилося. Тобто , власне, або сидіть і не смикайтеся, або получіть
Не чіпай - вб ю• 19 июня в 20:38
Ответ дляTeonaa
Ну якщо вам ок - то живіть в Біларусі і не тягніть Біларусь до нас. До нас вона нецікава.
Ответ дляTeonaa
В чому проблема переїхати туди жити?
Навіщо силувати себе?
Я гаприклад ніколи не хотіла нікуди переїжджати, ні до кого приєднуватися. Чи завжди я була задоволена політикою, владою, людьми навколо? Ні.
Але я просто знала чого я хочу від життя і будуввла його як хотіла , працювала, розвиввлась. У мене просто ніколи не було часу хотіли жити в раші чи в білорусі.
Тому, вибачте, я не розумію як можна хотіти бути білорусю чи ще кимось. Скрізь добре, якщо ти береш життя в свої руки і не чекаєш від влади яи держави чогось.
На відміну від наших сусідів ми без проблем могли завжди рухатися по життю куди завгодно. А ті, хто не рухались, вони просто яекали що за них все порішають зверху. Вон в раші пукнути проти царя не можна, в білораші також. Хіба вільна лбдина хоче так жити?
Навіщо силувати себе?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви і 5% не знаєте, а намагаєтеся порівнювати щось із чимось, і мабуть ще й впевнені, що війна во благо українців. І що наша ціль - священна. А те що ні в кого ані землі, ані особливих грошей, ані майбутнього - і я зараз не про глобальне, я лише про освіту, пенсіі..про те, що їсти на старості будем?і за кв чим платити?). Краще не буде, аби гірше не стало. Молодь уїхала, ще поїде. Так що старіти тут зась, жити тут - рулетка ще надовго, освіта - удальонка/підвал туда сюда біганина..а що в кінці шляху? Пенсія 2000 або на пенсію з віку 100р для жінок і 110 для чоловіків. Ну що саме Вас надихає? Мені реально треба почути менш песимістичну думку
Ответ дляKsusci
В чому проблема переїхати туди жити?
Навіщо силувати себе?
Нижче дописала, перегляньте
Ответ дляKsusci
В чому проблема переїхати туди жити?
Навіщо силувати себе?
Ви реально не розумієте? Це була ілюзія, що щось у наших руках.
І Ви мене невірно розумвєте зараз - не краще в білорусях. І росіях. Гірше. Но жити там - порівнюючи із війною - нескінченою війною! Ви ж розумна, кажете! Маєте бачити що це не спиниться! - логічно що краще. Ну або якось спростуйте, але якщо Ви зрозуміли мене
Просто Ви зрозуміли так, ніби я порівнюю Україну і сша чи канаду. Де слово «краще» має звичайний, практичний, матеріально-культурний зміст. А я кажу геть про інше
Не чіпай - вб ю• 20 июня в 01:29
Ответ дляTeonaa
ну тобто я і 5% не знаю, а ви знаєте решту 95, еге ж? І треба слухати саме вас і бігти здаватися
Ответ дляKsusci
В чому проблема переїхати туди жити?
Навіщо силувати себе?
У нас тоже! Тоже не можна не те що пукнути - шептуна не можна пустити. Ну про що Ви говорите?) чи може по тюрмах не сидять ті, хто захистив Київщину; чи навпаки - може не накрали повні кишені і не звалили ті, хто має сісти?
Все те саме у нас, що у білорусі, що і у росіі! І все у рас відпізняється від канад і європ. Якого чорта сталося, я не розумію. Чому не хочемо ми із ними, - (якщо повернутися назад, до анексіі ще. Зараз ясно чому, а спершу?): чому вони нас ненавидять? Все однакове. Лбли однакові - моя зата скраю, всього бояться, мовчать, не несуть відповідальності за свою державу і своє життя як народу. І одні, і другі!
Ответ дляKsusci
В чому проблема переїхати туди жити?
Навіщо силувати себе?
І треті.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ви можете вілповісти? Я ж не спори спорю тут; і не кажу що вмі тупі а я тут дофіга знаю. Я знаю взагалі пів-відсотки) я лише намагаюся зрозуміти, що саме у вас в головах (в хорошому сенсі. Я без приниження)
Ответ дляTeonaa
Якщо ви все ще вірите у дружбу рівноправну між нами і рашою, у співпрацю і щось там ще. Після всього, що вони наробили, то мені шкода, що ви маєте право шептуна пустити. В раші за вами б вже виїхали.
Ми і узькі це не просто відмінність у мові чи культурі, це взагалі як порівняти гівно і варення. Схоже тільки якщо з комосу дивитися.
І війна не через НАТО чи майдан, чи яерез мову.
Просто українців не має існувати, крапка. Поки ми є, знайдеться 10001 причина нас вбивати. Вони зростають з цими наративами.
Не чіпай - вб ю• 20 июня в 01:45
Ответ дляTeonaa
Ну яким чином може принизити особа, яка ладна жити в рашці чи біларашці?)
Ви ж і так принижена настільки що для вас саме це приниження і є норма вже. Який сенс такій щось пояснювати?
Просто прийміть це як аксиому - таких як ви мінімум. Саме тому Україна жива і житиме.
Ответ дляKsusci
Госпадєє
Ну Ви читаєте ЩО я пишу, чи автоматом відповідаєте те, що «прийнято»?!
Не має ДРУЖБИ між і між. Не має, не було і не буде! До чого Ви мені це написали? Ще раз кажу: існувати окремо від них ми могли НЕ як друзі і не як рівні. То в чому різниця моїх і Ваших думок? Просто в тому що Ви вірите в те що ми знищемо? Ви серйозно? Чи що?!
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я ще раз кажу - якщо говорити про «хочу», то це буде ні росія , ні білорусь. Це буде Австралія. Канада..,щось справді хороше. З якого дива я принижена? Ви все перекручуєте настільки! Чи ви тупо мене не зрозуміли, чи не читаєте😮💨🤷♀️🤷♀️
Я з вами дискутую. А не спір ради спору як у дибілів. Я хочу почути не воду водою. А саме на що такі як ви розраховують.
Ви ж не можете плюсувати за ТЕ, що тут краще при війні , такій інтенсивній протягом 20 років ще, - ще 20 років Вашого життя. Або більше, ніхто ж не знає! І мінусувати за те, що краще було б тихенько собі жити, віляючи і роблячи вигляд що ми такі вєлікіє друзі?!
Ми не були і не є потрібні ЄС. І не будемо! Чи Ви і в це вірите досі? Друга справа якщо ми б обрали ЄС, нам там ждали ітд. І от тоді ми так зухвало б послали нах росію і хутко переметнулися. І це справедливо було б. Але ж не було такого варіанту!