Последний вагон• 06 июня 2025

Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху

Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
ХикориДикори• 06 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
для цього треба знищити нацистів - ви не сказали як? і признати окупацію 5 областей, навіть незахваченої частини - вірно?
Да Щас же• 06 июня 2025
Передмістя Києва, збивали біля нас. Дуже страшно було дуже. Вже контрольна таблетка заспокійливого і живемо далі.... Сил нам, дівчата!
Білка в колесі• 06 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Місто, будь ласка. Бо ми з Сум, також все таке собі... Ну щоб розуміти з чим порівнювати.
А як вам те,що людина порівнює все це з мирним життям,яким вона жила ще зовсім недавно ?! Чи ви, і подібні вам розумники , ніколи не жалілися за все своє життя, і ваші діти ходили щасливими, бо завжди пам´ятали, що ви ж не хворі на рак, то яке право маєте жалітися,коли он в інших реально трагедія. У вас же така логіка,коли знецінюєте переживання і жах інших людей !
Все будет, но потом• 06 июня 2025
Ответ дляSo_so
А какая разница с чем сравнивать? Главное - как человек себя чувствует и как видит перспективы своей семьи.
Уезжать от войны из Сум и уезжать от войны из Черновцов - большая разница
УраганнаЯ• 06 июня 2025
Можна трохи на екскурсію до Сумщини поїхати, ну там побачити що всеж таки війна йде, трохи досвіду набратися, сміливість відточити. А потім повернутися до себе, в затишок і доволі тихе місце. Я думаю не часті тривоги будуть не так сприйматися - як в перший раз за 3.5 роки війни побачити чи почути ракету/вибух.

Багато хто з українців не знає- що дійсно є війна. Бо марафон казав що москвія ось ось розвалиться. І оті ще кончені пропагандисти тут навіть теми з нових акаунтів створюють постійно, фу, гидота...

Ну так, просто для розуміння як живуть десь 275 тис людей у самих Сумах. Чи тихо там... Чи багато тем тут від них.
Русланка з гілки• 06 июня 2025
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 06 июня 2025
Ответ дляПринцепесочка
❗️❗️Трамп обговорює повне припинення допомоги Україні, — The Atlantic

Видання пише, що він незадоволений рішенням Києва завдати удару по військових аеродромах Росії

Нагадаємо, що це може призвести до нестачі певних боєприпасів, зброї, критичних розвідданих, а також ми не зможемо фіксувати певні ознаки щодо підготовки обстрілів України руснею.

Невже це можливо?
Удалено администрацией...
Марічка• 06 июня 2025
Ответ дляКиця-бриця
А якби літаки не спалили, то що? По нас би не летіло?
Если бы да кабы....

Переговоры постоянно срываются и каждый мыслящий человек понимает, что такие операции означают эскалацию и продолжение войны и откладывание переговоров ещё на более долгий срок.
Білка в колесі• 06 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ага.большая разница в когось нерви,як канати,жив в щасливій родині, сформував міцну нервову систему. А хтось наприклад з хворою щитоподібною з Чернівців брата поховав у цій війні. А боти тут змагання географічні влаштовують.і звідки ви вилазите ?! Жити у війні НЕ нормально, і не треба тут просувати,що війна буває нормальною із такою собі лайтовою версією.
Русланка з гілки• 06 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ

Удалено администрацией...
Дай подивлюся• 06 июня 2025
Ответ дляКаяспер
100%, мої родичі з Івано-Франківської області щоразу плачуться, який у них стрес( увага!) від звуку сирен! За весь час війни там жодного вибуху не прозвучало ( і Слава Богу!), але нащо так прибіднятися і корчити з себе жертву. Як якесь лицемірство виглядає
Звісно, немає чого порівнювати, і слава Богу що є ще куди виїхати, якщо щось. Але для чого це публічне знецінення? Люди бояться, декому і декількох раз може вистачити, щоб здоров´я полетіло
Язикувата Хвеська• 06 июня 2025
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
Дай подивлюся• 06 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Що ви хочете цим сказати? Якщо не Суми, то й писати не варто?
Все будет, но потом• 06 июня 2025
Ответ дляДай подивлюся
Що ж це життя таке боятися того чого нема.
Бла бла бла• 06 июня 2025
Ответ дляПринцепесочка

Невже це можливо?
Від Трампа і не бкло допомоги, вся військова допомога до осені надходить з безкоштовних треків Байдена.
Тому все більше Ес просинається, і в новинах ви бачите ті млд які озвучуються. Але цього мало.
lammama• 06 июня 2025
Не виїзджала з початку війни,але сьогодні вже задумалась .
Білка в колесі• 06 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ

Повторюся, для таких,як ви - коли ваша мама буде корчитися від припустимо болю подагри, чи просто скрутить інсульт і потрібна буде реабілітація , то і не думайте її жаліти ! І лікарям так і скажіть - нащо лікувати таку фігню, он відділення ж переповнені онкохворими безнадійними, ото в людей дійсно проблеми ,а це так, фігня
Люди просто хочуть нормального життя, а ви що намагаєтеся тут втюхати ?!
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
Так,грузини скзали,що життя людей їм найголовніше і вони хочуть миру та спокою.
Латвийские_Номера• 06 июня 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мы и ночами спим и днем .Обычная жизнь
Ну вот когда выйдете из спячки, то обратите внимание, что в Украине не очень с обычной жизнью.
Білка в колесі• 06 июня 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви бот.це ясно. Але може і вас би навчили нормальним місцем читати ? В людей трагедії по усій Україні, що не ясно ?!
Мусик Пусик• 06 июня 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Удалено администрацией...
Представьте себе переживали, в новостях чуть ли не ежедневно вплоть до 2022 года рассказывали сколько было атак и выстрелов на линии фронта, я ещё тогда удивлялась как там люди живут, когда там периодически ракеты прилетают и почему они не выезжают, а сейчас сама так же
П.с. Я в Днепре
lammama• 06 июня 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Удалено администрацией...
Мы ужаснулись.Что от нас зависит?Как мое переживание вам помогло бы?Все вопросы про войну 14/15 гг к рашке.
Lizavel• 06 июня 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
При чем тут Карпаты.У нас огромная страна вообще то
Не огромная
МаксХмара• 06 июня 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ну то чого б Вам не спати
Ой, не скажите! Мои родственники во Львове каждую тревогу в убежище ходят!
Киця-бриця• 06 июня 2025
Ответ дляМарічка
Если бы да кабы....

Ага, а русня увесь цей час взагалі нічоно не ескалірує, ну, прям зайчики... і то мабуть ми пепемовини зриваєсо і зриваємо.
МаксХмара• 06 июня 2025
Ответ дляЖонДуан
Я нічого не чую ніколи, вночі сплю міцно. Область велика, я в горах
Часто у вас прилеты?
Несемо світло разом• 06 июня 2025
Ответ дляПринцепесочка

Невже це можливо?
Ну допоміг би раші, і не мучився, імпотент старий.
автор Последний вагон • 06 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
А до літаків не було обстрілів, шахеди, балістика?
Все будет, но потом• 06 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну і? Всім на форум бігти якщо комусь від тривог страшно? І читати це тим хто в прифронтових містах живе і щодня потерпає від обстрілів? Це як насмішка.
Краще хай попрацюють с гіпертревожністю .
Все будет, но потом• 06 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Боятися тривоги там, де, слава Богу, повна тиша, це не трагедія