Последний вагон• 06 июня в 08:32

Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху

Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
Админко• 06 июня в 09:08
Ответ дляПарова машина
Це у вас чухаються свій яд вилити на інших
Це Ви свому психологу розкажете
Парова машина• 06 июня в 09:08
Ответ дляАдминко
Це Ви свому психологу розкажете
А ви - своєму психіатру!
Сапай вазони• 06 июня в 09:09
Ответ дляЗабрызжу ядом
При чем тут Карпаты.У нас огромная страна вообще то
Удалено администрацией...
ХикориДикори• 06 июня в 09:10
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
я й не боюся, просто втома від кацапських ракет, які на вашу думку, не можна чіпати, ’давайте русcкий паспорт лишь бы был мир’, такая ваша мысль? чи я на Західній, віддавайте вже 5 областей і швидше буде мир?
Люблю кетчуп• 06 июня в 09:10
Понятно что нужно выезжать. Особенно если дети есть, то их нужно вывозить. Война еще на десятки лет и жить еще десятки лет в стрессе и в таком риске это бред. Если на себя срать, то хоть о детях подумайте
Админко• 06 июня в 09:11
Ответ дляПарова машина
А ви - своєму психіатру!
Дуже рекомендую. Вам пора. Особливо вашим дітям. Від усього серця бажаю їм здоров´я. Чесно
Українська Мрія• 06 июня в 09:12
Ответ дляЛюблю кетчуп
Огромный типунище вам на язык. Высотой с пятиэтажку.
Язикувата Хвеська• 06 июня в 09:13
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
Дуб береза• 06 июня в 09:14
Ответ дляУраганнаЯ
Зрозуміло. Сумчани часто киян не розуміють. І навпаки.
Це від людини залежить, а не від території де вона проживає
ХикориДикори• 06 июня в 09:16
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
вважаю ті хто не розуміють що ніяких перемовин немає, є тільки імітація з кацапської сторони і вимоги знищити нацистів, віддати навіть те що неокуповане - це ті що живуть на ЗУ і окупація їх не стосується або ті що згодні на окупацію
Парова машина• 06 июня в 09:16
Ответ дляАдминко
Ну що за гівно до мене вчепилося?!
Я запитала у автора з якого вона міста, а це нещастя щось собі понавигадувало!
Це лише ТВОЇ проекції, де в моєму питанні про місто знецінення?!
Хвора людинка, лікуйся
Язикувата Хвеська• 06 июня в 09:17
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
ХикориДикори• 06 июня в 09:18
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
більше вам скажу мій чоловік в ЗСУ, то ваші фрази мене не зачіпають
Админко• 06 июня в 09:20
Ответ дляПарова машина
Ну що за гівно до мене вчепилося?!
Хвора людинка, лікуйся
Ваша нервова реакція і є результат птср. Особливо на побажання здоров´я вашим дітям
Парова машина• 06 июня в 09:21
Ответ дляАдминко
А ваша шизофренія дуже прогресує і несе загрозу оточуючим
Парова машина• 06 июня в 09:22
Ответ дляАдминко
Ти сама ж побажання мені написала…
Я нічого не писала про дітей
Ні, це не шизофренія, це щось серйозніше
Язикувата Хвеська• 06 июня в 09:22
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 06 июня в 09:23
Ответ дляКаяспер
І це добре. Але не потрібно штучно прирівнювати себе до регіонів,що дійсно постраждали. Бо можна ’випросити’ у Бога
Я стала верить в ’ выпросить у бога’. Лето 22 и осень, когда освободили Харьковской обл, мы засобирались домой ( за кордоном были), за нами следом донецкие на старте были - значит и нас освободят, а киевляне ходили прочитали ’ в Киеве будет пи...ц’ , следом из Одессы дамочка прочитала, что снесут Одессу, а из Сум после первого прилёта по оьшедитию мне рассказывала, что пол города уже нет.
ХикориДикори• 06 июня в 09:24
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
я не за війну, я проти війни, скажіть як знищити нацистів в Україні щоб раша підписала мирний договір? ваша версія миру?
Люблю кетчуп• 06 июня в 09:25
Ответ дляУкраїнська Мрія
Что вы несете? Что у вас с головой?
Марічка• 06 июня в 09:26
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тоже так думаю
Не знаю, на десятки ли, но точно ещё лет на 3-5.
Админко• 06 июня в 09:26
Ответ дляПарова машина
😁 ви надто переймаєтесь і дуже гостро реагуєте. Все ж таки, пора зайнятися своєю психікою. Зараз ви це ще раз докажете
Парова машина• 06 июня в 09:27
Ответ дляАдминко
В мене є досить часу, щоб бути на цьому форумі і давати відсіч таким хворим як ви.
А ці маніпуляції на мене не діють
Seehund• 06 июня в 09:28
Ответ дляПоследний вагон
Київ, всі чомусь думають що тут не страшно, але кожний обстріл гинуть люди, зносить квартири, уже у моїх знайомих немає квартири , а діти в лікарні, прильоти поблизу , ці збиття над головою, як це все витримати? І треба вставати і бути продуктивним, бо навколо успішний успіх і ти теж робиш вигляд що все окей. Але це не ок, це якийсь страшний сон, який не закінчується.
Если чувствуете, что настал предел, то никого не слушайте, ваше здоровье в ваших руках. Вернуться всегда сможете.
Язикувата Хвеська• 06 июня в 09:30
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 06 июня в 09:30
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удалено администрацией...
А якби літаки не спалили, то що? По нас би не летіло?
Пишна молодиця• 06 июня в 09:30
Дуже складно все і нема кінця і краю.Бажаю всім вижити і прийняти правильне рішення.Сама не знаю що робити,поки сиджу.Крайня вже міра-виїзд,як ще вспієш.Одна надія на Бога.
Перемелица• 06 июня в 09:31
Краще я помру дома, ніж миючи чужі унітази за кордоном
tala-li• 06 июня в 09:33
куди Ви будете їхати? а воювати хто буде?
наш лідер сказав - воювати будуть всі
Сало не люблю• 06 июня в 09:35
у меня сегодня точно такие же мысли были...
ночью хотела поговорить с чатом жпт, обычно он меня отвлекает, но сегодня беседа не задалась... .