Щастя-здоровля• 06 июня в 16:39
Табір в буковелі - трансфер з Києва автобусом - так чи ні? Виїзд в 7 ранку
Щастя-здоровля
• 06 июня в 16:39
Ніколи не їздила на автобусі аж в буковель
Як воно дітям?
тяжкаялюдина• 06 июня в 16:42
Ответ дляЩастя-здоровля
Як воно дітям?
Якщо дитину не захитує, то і проблеми нема
Гостра на язик• 06 июня в 17:40
Які проблеми їхати автобусом АЖ в Буковель? До вечора доїдуть якось. Автобус же буде нормальний, з кодиціонером. Не ’богдан’ розбитий?
Син в Італію в табір їхатиме, от там я трохи переживаю, а на такі відстані по Україні ми спокійно не раз їздили на авто. Автобус не буде гірше.
Додаю напруги• 06 июня в 17:52
Я теж записала доньку з подругою у табір в Буковелі (с. Яблуниця). Зміна у липні.
Була впевнена, що буде потяг, але адміністратор вчора написала, що може бути й автобус. Теж здивована.
Хоч бери та вези дітей потягом до Франківська, а там нехай забирають на вокзалі бусиком.
Почемучка• 06 июня в 18:09
Хай їдуть. Все одно простіше, ніж брати квитки, їхати з ними, а потім повертатися. І так само забирати через 2 тижні.
Не будь КакСвета• 24 июня в 11:04
А ми маємо самі відвезти дитину у табі і забрати.
Сьогодні зіткнулася, що квитки на потрібну дату розкупили за пів години.
Враховуючи вартість путівки, виходить дуже небюджетно.
Якби був трансфер, була б щаслива.