Ms. Похвала• 06 июня в 18:52
Київ-Перемишль Інтерсіті 705
Дівчата, хто їздив, він запізнюється? Чи приїжджає завжди вчасно, все-таки 4 ранку . Потрібно розуміти на котру годину брати квитки далі на електричку. Дякую.
Додаю напруги• 06 июня в 18:55
Запізнюється. Не вгадаєте. Плюс невідомо скільки триватиме контроль на вокзалі. Буває по-різному.
У додатку PKP Intercity можна купити квитки, коли вже точно розумієте час прибуття
woman Warrior• 06 июня в 19:14
Автор.
любой поезд может опоздать.Без разницы, что напишут.
Поэтому ищите варианты с нормальным временным зазором.
Ms. Похвала
• 06 июня в 19:36
Ответ дляwoman Warrior
Автор.
То так, але начебто цей вранішній, чому ж йому запізнюватися о 4 ранку?
ПушАпница• 06 июня в 19:45
Ответ дляMs. Похвала
бо може бути,як сьогодні вночі.
Невгамовна• 06 июня в 20:05
Ехали неделю назад, брали на электричку билеты за 10 дней на 7 и на 9.20 , успели на 7, вторые сдали, не много потеряли, но были спокойны. За 3 дня до отъезда билетов не было на оба рейса
woman Warrior• 06 июня в 20:20
Ответ дляMs. Похвала
извините, но вы как сегодняшняя