Весела пiсенька• 06 июня в 19:51
Как-то подозрительно болит живот
Уже три дня живот то болит, то не болит
Боль как режущая, колющая, непостоянная
Привязать к какому-то действию ее не могу
Что может быть?
После родов Геморой был, может болеть тут под пупком?
Ребенку 5 месяцев, узи внутренних и датчик вагинальный делала 2 недели назад, все норм
Болит больше как сижу
Боль как режущая, колющая, непостоянная
Что может быть?
Болит больше как сижу
Розбещена цяточка• 06 июня в 19:55
Автор, в мене сьогодні прям приступ був, теж боліло внизу живота, і кололо і різало. Я думаю що то кішківник, бо учора ввечері щось таке бурчало в животі, і сьогодні відрижка, газоутворення, проносу нема, але таке бурчить ніби коли пронос.
Розбещена цяточка• 06 июня в 20:22
Я колись до гінеколога прийшла з болями внизу живота, вона прощупала внизу під пупком і одразу сказала що то кішківник, де натискала там і боліло по всьому низу. І знайома вагітна наїлась капусти і її так зловив низ живота що вона побігла до гінеколога, думала що щось з вагітністю, а виявився кішківник.