Полтавська галушка• 06 июня 2025

Хто в Сум обл - плануєте виїзжати?

Чи будете до останнього моменту вдома?
Крапипопка• 06 июня 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Это манька, у неё все истории про бурятов.
Он из русскоглворчщей житомирской обл в украиноглворящую сумской превратилась ?
Оцененная• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Я не з Сум, я північніше. І ближче до кордону((
Вчора колеги у Сумах були, до речі, казали, що людей багато.
А скільки машин. Припаркуватися ніде.
БлинчикБезСметанки• 06 июня 2025
Сколько я читала книг о войне, поняла главное: если идёт наступление, обязательно нужно эвакуироваться. Психология наступающих - это как маньяки, ослеплённый кровью ’завоеватели’. Они убивают, грабят и насилуют, и всё это для них не только безнаказанно, но и поощряется. К тому же у них стадное чувство - нет личной ответственности за содеянное
Княгиня пітьми• 06 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Она многоликая. И я писала не об авторе.
На паровозе• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Дуже багато, набагато більше, ніж ще пів року тому. Якщо не з самих Сум, то не знаю, що порадити. В залежності від того, звідки саме. Ну і яка зараз у вас обстановка там. Доньку поки що відправила до мами за 100 км. У нас з чоловіком робота, ми не поїдемо поки що нікуди. Мені здається, в серпні була набагато гірша ситуація. Чи то ми вже звикли, не знаю. З сусідами і колегами спвлкуюсь- поки що ніхто нікуди не їде, деякі сказали і не поїдуть при будь якій ситуації. Поки відчуваю, що зарано збиратися. Але план Б потихеньку собі малюю.
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляНа паровозе
Пані, ви точно з Сум,? Не залишиться шляхів... Ну хіба що на росіюшку. Я не люблю оцю тему щодо звинувачень у тролизмі, але тут ну щось дуже дивне пишете.
ДЕ Я НАПИСАЛА, ЩО ЖИВУ У СУМАХ?? Ви читаєте через рядок? Подивіться на гугл карту області - запевняю, на вас чекає багато відкриттів.
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляжижифреймут
До чого ця конспірація і інфа про Суми?
Яка конспірація і яка інфа? Читайте моє питання у старт-пості...
Оцененная• 06 июня 2025
Автор, ви сама, чи з дітьми?
БлинчикБезСметанки• 06 июня 2025
Ответ дляОцененная
Суми - найкраще місто у світі. Дуже шкода, що про нього дізнаються таким чином. Але я не вірю, що фашисти його захватять. Ну не може цього бути. Якщо у Маріуполі були ті, що чекали на рашистів, то Суми - українське місто.
Как вам не стыдно писать такое о Мариуполе? Там в каждом дворе могилы мирных жителей, погибло несколько сотен тысяч украинцев. А как они выживали в подвалах? А азовцы? Стыдно вам!
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Выезжать не выезжать , но у вас должен быть план куда и как ехать , если что. Такой план у нас был в 22 -ом, потом мы вернулись, год прожили и с мая начала строить новый план. Уехать получилось только в июле, но была проплачена квартира уже, документы на кошку и т дю Харьков.
Немає плану. Немає коштів. Немає авто. Взагалі не знаю, що робити((
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляОцененная
Автор, ви сама, чи з дітьми?
Я і батьки
Оцененная• 06 июня 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мені дуже шкода, що загинули люди. Але й правда залишається правдою. Спілкуюсь з жінкою з Маріуполя. Багато хто чекав на росію.
Жена сантехника• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Автор,если будет печально-будут эвакуац ионные автобусы,главное-успеть быстро собраться
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляОцененная
Тобто одна жінка всю статистику великого міста вам виклала?
Мамина квіточка• 06 июня 2025
Ответ дляЗаставляличка
Я в Чернігівській, але вже виникають такі думки((
Те саме. Особливої після вчорашньої ночі.
Глаголиця• 06 июня 2025
Мне кажется все кто хотел жить и не выживать уехали давно. Все кто остались готовы рисковать жизнью
АБВГДэшница• 06 июня 2025
Батьки в Конотопі, як будуть каби діставати , домовились , що виїдуть. Але це буде з нервами відчуваю..
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляЖена сантехника
Якщо буде так, то вже не буде автобусів. Не встигнуть вони. Ще не зтерлися з пам´яті перші дні початку війни.
Люблю_смаколики• 06 июня 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ні, ми вам хе* шо залишимо. І не сумнівайтеся. Чи ваші буряти вже бажають свої сім´ї завозити в будинків сумчан?
Удалено администрацией...
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
О, вам вдалося вмовити. Це плюс.
Жена сантехника• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ну,мы из Харькова выехали на последнем автобусе.Выезжали в Полтаву.
Мамина квіточка• 06 июня 2025
Ответ дляЖена сантехника
Чернігів дуже добре пам´ятає, як наша державонька нас кинула і виїзджали тільки завдяки волонтерам. А наша влада все казала ’Не можемо, страшно і т.д. Краще не сподіватися на це, і продумати план Б.
Добрая свекровь• 06 июня 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляЖена сантехника
Харків - велике місто все-таки
Жена сантехника• 06 июня 2025
Ответ дляМамина квіточка
Так нас тоже волонтеры вывозили,один водитель харьковский,второй из Полтавы.
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляМамина квіточка
І я про це подумала
автор Полтавська галушка • 06 июня 2025
Ответ дляЖена сантехника
У нас таких автобусів, до речі, взагалі у місті - кілька штук. Навіть, якщо це й буде, то на всіх не вистачить.
Ангелок з ріжками• 06 июня 2025
Ответ дляОцененная
Я у квітні вперше була взагалі у ваших коаях, тобто на півночі Украіни і в Сумах також.
Я була приємно вражена - таке затишне охайне місто,привітні люди. Навіть ловила себе на думці, що хотіла би там жити пои інших розкладах.
Моі щирі компліменти Сумам, і великий жаль з приводу того ,що кочть ненависні москалі
Дуняша• 06 июня 2025
Кожен сам приймає рішення для себе. Я впевнено сиділа дома у березні 22. Зараз ні, я зламалася. Завтра відправляю у Франківську область дитину, вона і так би їхала, тільки на три місяці пізніше - закінчила школу. Сама теж підчищаю всі справи - лікарі, закінчую лікувати зуби... Планувала їхати за донькою у вересні, тепер поїду в кінці червня. Сумно це все, покидати шмат свого життя, квартиру, в яку душу вкладено, у 50+...
буреЛОМКА• 06 июня 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Маю на увазі, що ще маєте надію - на успіх перемовин, якесь диво та т. ін.
3 года полномасштабной ничему не научили? Ждёте 2-3 недели?