Залатавая• 07 июня в 09:58

Квитки на громадський транспорт в Будапешті

Буду там в липні їхати в аеропорт. Звернула увагу, що в Будапешті продають єдиний квиток, на 30 хвилин та на 90 хвилин. Чим відрізняються квитки на 30 хв та 90 хв зрозуміло. А от чим вони відрізняються від єдиного квитка? Для поїздки метро + автобус які квитки потрібно купити?
Дівчина заглядєніє• 07 июня в 09:59
Украинцам еще бесплатно в общественном транспорте в Будапеште
автор Залатавая • 07 июня в 09:59
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я буду там в липні, а безкоштовний транспорт до кінця червня
Голубая фишка• 07 июня в 10:29
Там повсюди автомати.
І треба вибирати квиток на метро, або на автобус. Єдиного не бачила.
Я ще ледь знайшла працюючий автомат, щоб його купити.
Про безкоштовний проїзд для українців не знала і краще купляти квиток.

Я в Італії. Тут туристи теж чогось думають, що їм безкоштовно.
Штраф 50 євро. Не платиш перші 3 дні стає 70, а потім 100
автор Залатавая • 07 июня в 10:40
Ответ дляГолубая фишка
Там повсюди автомати.

Ось в BudapestGo є єдиний квиток, але немає пояснення.
І якщо дивитись відео про транспорт в Будапешті, то він і раніше був в автоматах.
А от квитків на 30 та 90 хв раніше не було
Парова машина• 07 июня в 11:32
Ответ дляЗалатавая
Моніторьте інформацію про безкоштовний проїзд, може продлять. Вони це постійно роблять. До аеропорту автобус 200Е був безкоштовний, а 100Е все рівно треба оплачувати.
ДелайКак_Я• 07 июня в 11:48
Ответ дляДівчина заглядєніє
Разве это не украинцам получившим защиту? Или туристам из Украины тоже?
автор Залатавая • 07 июня в 11:49
Знайшла таку інформацію.
Виходить, що єдиний квиток для однієї поїздки максимум на 80 хвилин, без пересадок.
А квиток на 90 хвилин можна використати кілька разів доки не вплине час його дії.
Тобто мені для поїздки метро + автобус скоріш за всього потрібен квиток на 90 хвилин.
Парова машина• 08 июня в 12:53
Ответ дляДелайКак_Я
Для всіх українців. Показуєш паспорт і проходиш в салон транспортного засобу