Нашли в капусте• 07 июня 2025
Дівчата, хтось бачив такі брюки Reserved "вживу"
Дуже сподобалися, а в моєму місті немає цього магазину. Написано, що оливкові, на фото беж. І взагалі, як сидять і яка якість. Дякую.
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Так у них возврат же есть. Закажите, если что вернёте)
Не хочеться катати. Але мабуть прийдеться
Ща как дам• 07 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
Та прям не хочется. Скажите жалко 80грн за отправку платить обратно))
Вам все равно отзывы мало что дадут, тк у все свои критерии качества, тактильных ощущений и даже цвета.
Так что если очень нравятся и готовы купить то заказывайте
Потішаюся• 07 июня 2025
А зачем за доставку ещё платить?))
Заказали на НП примерили, понравились тогда и заплатили, не понравились вернули обратно и ничего не нужно платить.
Тролю як можу• 07 июня 2025
Який склад тканини? Якщо віскоза, то можна замовити для примірки Якщо синтетика то не варто
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Обираю між двома. Одні бачила і міряла, інші ні. Замовити зараз двоє, немає змоги. Чекати поки отримають моє повернення і повернуть гроші, щоб взяти другі два тижні не хочеться, бо потрібні брюки. Буває і таке. Отож справа не в 80 грн. Чого ви якісь висновки робите, навіщо це вам?
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Дякую. Склад наче більш менш
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Я до речі живу в великому місті, нормативних магазинів сєтєвіков немає. Була в Одесі на минулих вихідних, тц вражають вибором. За ті гроші, що у нас в магазинах продають базарний ширпотреб, я могла б піти і купити нормальні речі. Отож, все замовляю і катаю поштою.
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
А зачем за доставку ещё платить?))
Вони, здається, не відправляють без оплати.
Эт вернячОк• 07 июня 2025
Брюки нравятся, качество одежды Reserved - нет.
Возьмите льняные брюки нормальной ТМ. Зачем вам этот дешевый хлам?
Хвильоватиша• 07 июня 2025
Якщо штани віскоза, то треба під них тоненькі ноги.
Якщо ноги згори торкаються одна одну, то тканина буде підскакувати і збиратися гармошкою між ногами.
Я купила такі штани іншого виробника і через це не ношу :(
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Порадьте, будь ласка, ТМ. Є zara та hm. А в цих модель сіла гарно
Эт вернячОк• 07 июня 2025
Ответ дляlammama
Подскажите нормальную ТМ.Тоже заинтересована в льняных брюках.
Да их овердо.я, пардон.
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Mos Mosh и итальянский бренд Please - у них крутые джинсы и брюки (только не берите 100% х/б),
- Twinset ,
- Odd molly (стиль на любителя, но качество на высоте).
- Acne Studios (цена для некоторых может кусаться, поэтому не предлагаю - у вышеперечисленных брендов, на мой взгляд, не хуже качество)
Я понимаю, что цена на перечисленные мною бренды гораздо выше Reserved, но у наших девочек можно найти гораздо дешевле, чем на ин сайте.
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Twinset ,
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Да их овердо.я, пардон.
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Twinset ,
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Twinset ,
Тут на сайті?
Эт вернячОк• 07 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
Тут на сайті?
Я искала на сайте из 3 букв (писать не буду - тему могут снести) и из 4 букв
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую!
Украиночка• 07 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
А зачем за доставку ещё платить?))
Ресервед не дают мерить. У них и в политике так написано.
Я така бойова• 07 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
А мені подобається якість речей. Купувала футболки, ті, що преміум. Вони ідеальні, як на мене.
Ответ дляЭт вернячОк
Да их овердо.я, пардон.
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Twinset ,
Те, что нравятся мне:
- Marc Cain (моя любовь любовная),
- Ральф Лорен,
- Томми (тоже нормальная ТМ),
- Twinset ,
Спасибо ,что вы посоветовали такие крутые ТМ.Но мне надо из тех,что в наших ТЦ,которые можно примерять.Манго,Зара и т.д.
Ms. Доброта• 07 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
В якому ?
тянитолкайка• 07 июня 2025
Ответ дляlammama
Кто был в Заре,там есть платья или сарафаны на лето?
Есть
тянитолкайка• 07 июня 2025
У меня возле дома есть резервд, могу сфоткать вам если увижу их, но это завтра может, сегодня не буду там
Ухахайкина• 07 июня 2025
Там сзади резинка, а не вытачки. Попа превращается в памперс визуально сразу. И насколько я помню, они короткие.
Потішаюся• 07 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
Все вони відправляють без оплати, виберіть правильно замовлення на НП, там і поміряти можна відразу, замовте два різних розміри, у чому проблема. Місяць тому замовила у них стільки шмоток плюс взуття і все різними посилками, що мені на тележці вивозили зі складу НП)) взяла тільки одну пару взуття, все інше не підійшло і не сподобалось, хоча і живу в Києві в кожному ТЦ є цей магазин)) але в магазинах то розміру вже немає, то у продажу тільки он лайн ця річ
Потішаюся• 07 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ось накладений платіж називається, тільки замовляйте двома різними посилками два різні розміри, бо якщо в одній два розміри замовите, то відмовитись від однієї речі не можна.
Нашли в капусте
• 07 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
велике дякую!