Я матуся, мені можно• 07 июня 2025
А что они будут проверять?
❗️Прибувайте на вокзал мімінум за пів години до відправки, будуть масштабні перевірки, — голова УЗ.
Росія обіцяє зупинити українську залізницю, тому міри безпеки значно зростуть. Поставтесь до цього з розумінням і сповістіть близьких.
Російський Корабель ІДІ | Написати нам
На_оба_рот• 07 июня 2025
Всё, опасно сейчас ездить, могут быть терракты, поэтому молодцы что принимают меры безопасности. Смотрю в Украине сейчас ситуация ухудшается, что на фронте, что в тылу, люди озлоблены, сейчас объявили эвакуацию из Сум, области, это тысячи беженцев.
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
А хто саме об´явив евакуацію із Сум?
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Ну телефон проверять,надеюсь, не будут?
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Можуть речі перевіряти
Пипец
Русланка з гілки• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
А хто саме об´явив евакуацію із Сум?
Поки рекомендації виїзжати з Сум через обстріли. Так. Є така новина
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
А хто саме об´явив евакуацію із Сум?
❗️Жителям Сум варто замислитися про евакуацію до безпечніших регіонів, — ексречник Генштабу ЗСУ Селезньов
За останній тиждень російські війська активно просуваються, а ситуація в регіоні стає дедалі напруженішою через постійні обстріли.
Київський Димон
Курочка• 07 июня 2025
Автор, я читала про це сьогодні в новинах.
Мені, наприклад, нема чого приховувати. Тому якось все одно, що вони будуть перевіряти.
В країні війна, тому посилені заходи безпеки - це нормально.
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Київський Димон
Між ’об´явили евакуацію’ та словами ЕКСречника ’варто замислитися про евакуацію’ дуже велика різниця
Русланка з гілки• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
Поки це поради.так
Мій не такий• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ну телефон проверять,надеюсь, не будут?
А вам є що приховувати?
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляМій не такий
А вам є що приховувати?
Нет, но это личное
Считаю излишним
Мій не такий• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Нет, но это личное
Считаю излишним
Війна в країні
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Поки це поради.так
Так само, як і порада прибувати на вокзал завчасно. Зберігаємо спокій. А не реагуємо панічно на залякування русні, ні на совєтчіце, ні в кремлі
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляМій не такий
Війна в країні
Пускай заканчивают, а не народ третируют
Одяг та сумки• 07 июня 2025
речі і досмотр людини більше ніж по закону положено не перевірять. Чього боїтеся?
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Навряд чи путін читає ваші дописи, тому і кончіть не може
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Бо не люблю такого
Я матуся, мені можно
• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
Если б путиным одним...
оксюморон• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Київський Димон
С каких пор треп бывшего чиновника приравнивается к объявлению эвакуации?
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Если б путиным одним...
Єдиним! Ну ще трампом трохи)
Кошка Мурка• 07 июня 2025
Ответ дляоксюморон
У російських пропагандистів на порадниці прирівнюється)
Ядвига Юсьлегко• 07 июня 2025
Ответ дляоксюморон
Так они и не будут объявлять,это ж тогда людей куда-то вывозить,впо платить. Все сами-сами. Как сказал Шаша Коваленко ’А че вы сами о себе не позаботились’
Так точно!• 07 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Люди в своей стране беженцы? Классяк
Коленная ложечка• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
Кому интересно, то примет информацию к сведению. Как бы там ни было, а люди должны быть готовы к разным вариантам событий, чтобы потом не говорили, что никто не предупреждал.
Чорнобаївка• 07 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
А ее кто-то вообще где-то объявлял особо? Всем пофиг, написали и все, люди пусть сами гребутся.
Одяг та сумки• 07 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Бо не люблю такого
доросла людина наче( причьому тут не люблю. Ви ризики розумієте?
Коленная ложечка• 07 июня 2025
Ответ дляМій не такий
А вам є що приховувати?
Я например не люблю, когда даже муж или ребенок берет мой телефон, хотя скрывать абсолютно нечего
оксюморон• 07 июня 2025
Ответ дляЧорнобаївка
да, объявлял не раз и даже принудительную