Кинг-Конгша• 07 июня в 14:32
Через пів години стартує гей парад у Києві. Цікаво чим все скінчиться
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:11
Ответ дляБоВжеВільна
В деяких країнах жінка не має права вийти з будинку без супроводу чоловіка, не має права водити авто. Так визначеному законодавстві таких країн. Права жінки порушено чи ні? Коли жінкам дали право голосувати? Після другої світової, у деяких країнах ЄС. До цього законодавчо було прописано, що голосують лише чоловіки. Тобто, права жінок ніяк не порушувалися?
То може проблема у законі, який від початку порушує права однієї сторони? І якщо в інших країнах люди однієї статі можуть брати шлюб, то може й в Україні час внести зміни і надати лгбт ті самі права, що і гетеро ?
Це називається право традицій. А на яке право традицій спираються геї при своїх вимогах?
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:11
Ответ дляОле Лукойе
Ні, лгбт важливо для вас, а не для мене, я без них чудово проживу. Без труда знаю, що такої статистики не існує, а якщо ви сунетесь туди збирати ту статистику, то вас там так навчать толерантності, що як звали забудете.
Так и ЛГБТ без вас отлично проживут. Это вы о них в темах строчите, а они живут себе своей жизнью и, простите за грубость, срать на вас хотели.
Так какую вы хотите статистику, если ее невозможно собрать?
Вы утверждаете что в мусульманских странах нет ЛГБТ? Вы ошибаетесь, есть, не меньше, чем в европейских странах. Одни уезжают в другие страны, чтобы жить свободно, другие заканчивают жизнь самоубийством, а большинство скрывают, живут в традиционных семьях, сами несчастные и делают несчастным человека с которым создали семью. Приятно же узнать, что твой муж на самом деле всю жизнь был геем, а женился на тебе просто чтоб быть как все, да? Хотите себе такого мужа? А для своей дочери хотите?
Патріотка з дивану• 07 июня в 21:11
Ответ дляБалаболка
А что не так ?
Парад за свободу
Свобода нынче уже не та😂
Оле Лукойе• 07 июня в 21:12
Ответ дляХомо_сапиенс
Я знаю что вы убожество, могли бы не сообщать)
Ви не знаете навіть в якому нарямі знаходиться школа чи бібліотека. Хоч якесь місце, де з вас зроблять хоч трохи грамотну людину.
БоВжеВільна• 07 июня в 21:12
Ответ дляОле Лукойе
Гуглила, не знайшла, як зачинають дитину з двома сперматозоїдами два чоловіки,щоб була спільна. Умоляю, дайте посилання, бо теорія заговору і таку важливу інформацію мабуть приховують.
Ну що ж, не у всіх виходить з першого разу, комусь треба більше часу і спроб.
Спробуйте ще раз. Є пара лесбі і пара геїв. Вони народжують одну, а інколи двоє дітей (вагітність проходить плюс мінус одночасно і обох). Виховують вчотирьох. Вкрай рідко дітей розлучають.
Тепер можете перейти до теорії як зачинають дітей. У вас прям нездоровий потяг до цієї теми, видно болить.
Патріотка з дивану• 07 июня в 21:12
Ответ дляБалаболка
Хотят чтобы принимали как и других людей . А не осуждали .
Чтобы их принимали не обязательно всему миру это рассказывать
Оле Лукойе• 07 июня в 21:12
Ответ дляХомо_сапиенс
Так вы тоже говорите что здоровы будучи больной, так что всё ок))
З вами, на вашій мові, іншого ви не розумієте) не дано с.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:13
Ответ дляМама Никитки-2
Слухайте, ви з відповідей «сам дурак» перейшли на особистості. Я розумію, що вдавана «образованість» у вас не дотягує навіть на шкільний рівень.
П.с конституцією України визначено, що шлюб це союз чоловіка і жінки.
Ща раз, так які права ЛГБТ порушені її в Україні?
Так вы давно перешли на особистости. Почему мне нельзя?
Так вот за это и митингуют люди! Те, для кого это важно! Чтобы не быть людьми второго сорта! Понятно или нет? Думаю, что нет...
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:13
Ответ дляОле Лукойе
А вам потрібні пояснення? Я думала, що ви вже вікіпедію прочитали і знаєте, що це таке. Ну то чого випендрюєтесь, ввічливо попросили б пояснити, визнали б свою неосвіченіть.
Выздоравливайте.
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:13
Ответ дляОле Лукойе
Прекращайте бухать, уже двух слов связать не можете.
Дідова баба• 07 июня в 21:14
Ответ дляКросівки оригінал
Канава це десь на болотах?
Не,то в Онтарио
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:14
Ответ дляМама Никитки-2
Вобщем ясно, маркери ЛГБТ-пропаганди у вас дуже плотно вкорінилися. Думати ви не навчені.
Ну конечно, только вы одна умеете думать. Что вы тут продаете, умная женщина? Трусики?
БоВжеВільна• 07 июня в 21:14
Ответ дляМама Никитки-2
Яке це ’право традицій’ у питанні водіння авто?))) а голосування?
Лгбт такі самі люди як ви,лише більш толерантні і менш агресивні. Тому мають право на ті самі права, що і ви. Саме цього вони і домагаються. І мають право.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:15
Ответ дляМама Никитки-2
Ви таки вперто транслюєте дурниці. Дитяча проституція ніде не є нормою, в жодній країні вона не є офіційною. Підказую підпільно це антонім дозволено.
Ха-ха-ха
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:16
Ответ дляМама Никитки-2
Які відповіді? Ті, що дитяча проституція законна і дозволена офіційно в Афгані?
Жодної відповіді по суті у її вас немає і саме смішніше, що ви навіть не розумієте, як смішно виглядаєте. ПС ви вже розібрались, хто такі агностики?
Вы с Афганистаном сначала разберитесь Может Никитка поможет?
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:18
Ответ дляОле Лукойе
Ви не просто програли, ви опозорились і далі продовжуєте себе закопувати. Гулять, так гулять)))
Серьезно? А в моих глазах я веду беседу с двумя невеждами, просвещаю их темные умы. А оно вон как со стороны невежд выглядит... Ясно, понятно)
Оле Лукойе• 07 июня в 21:19
Ответ дляПекельнi Борошна
Та ні, я вже чудово живу і не маю потребу лізти людям проміж очей на параді. Якщо ви бігаєте і рожевих стрінгах з пір´ям в жопі, то таки вам треба комусь щось доводити. Щодо мусульман, я не стверджувала, що серед них немає геїв, це ви тут говорили що від статистики маю офігіти. Так от, статистики скільки геїв серед мусульман не лише немає, її бути там не може. Ви пукнули в калюжу і робите вигляд, що це не ви.
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:19
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну вы же видите, что ответы у меня есть, зачем лукавите? Проигрывайте достойно.
А про мой уровень, ну правда... вот кому-кому, а вам ну точно не стоит оценивать.
Просто мамка боится что Никитка станет геем, но к счастью не ей решать
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:19
Ответ дляПекельнi Борошна
На мою думку ви не розумієте те, що транслюєте. Право це те, що передбачено певними законами в державі. В Україні не передбачено право одностатевих шлюбів. А порівнювати право на одностатеві шлюби з базовими правами людини ( наприклад , право на життя) це, вибачте, навіть не дебілізм, а відсутність в людини будь-якої мозкової діяльності.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:20
Ответ дляПекельнi Борошна
Удалено администрацией...
Оле Лукойе• 07 июня в 21:21
Ответ дляБоВжеВільна
Та ні, розібратися в темі якраз здорово. Це відома практика. Але повернемося до біології. Пара геїв навіть якщо вони разом з лезбійками, як отримують спільну між СОБОЮ дитину? Дитина ж все одно не цієї пари, а пари чоловік і жінка.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:22
Ответ дляБоВжеВільна
А що, у ЛГБТ забрали право на водіння? Чи на голосування?
В багатьох країнах зменшили вік згоди з 16 до 14. А шо, педофіли теж мають право. Давайте починайте рух за педофілів.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:24
Ответ дляПекельнi Борошна
Я то з ним давно розібралась. Головне щоб ви трохи більше ніж вікі почитали. Но для вас вікі і то вже велике досягнення. Правда не завжди розумієте прочитане, но то з часом може навчитесь… а може і ні 😂
Оле Лукойе• 07 июня в 21:24
Ответ дляХомо_сапиенс
Ми не ваші проблеми з алкоголем тут обговорюємо.
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:25
Ответ дляПекельнi Борошна
Выздоравливайте.
Кретинизм неизлечим, увы. Неизлечимо больным тяжело осознавать себя такими, так что будем относиться с пониманием
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:25
Ответ дляОле Лукойе
Если вы вы увидели бы как живут в других странах, этого разговора бы не было. Сходили бы в любой гей клуб в Европе, посмотрели бы сколько там национальностей, увидели сколько среди них арабов! Больше половины!!! Но вы же дальше своего села ничего не видели, для вас самое большое приключение свинку зарезать, вот и беситесь. Вы хоть одного гея в жизни видели? Общались с ним? Или как в анекдоте, мне Карузо не нравится, я слышал его, мне сосед спел...
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:26
Ответ дляОле Лукойе
Правильно, а ваши, ибо я не пью в отличии от вас
БоВжеВільна• 07 июня в 21:27
Ответ дляМама Никитки-2
Педофіли згоди не запитують.... Це так, для розвитку.
З вами безперспективно вести дискусію, ви не бачите і не чуєте інших. Ви заплющюєте очі на відсутність прав у інших громадян України і вдаєте, що так і треба. Але життя таке непередбачуване ...
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:27
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...