Кинг-Конгша• 07 июня в 14:32
Через пів години стартує гей парад у Києві. Цікаво чим все скінчиться
Жерица ночи• 08 июня в 04:52
И больше всего мне не нравится в данном вопросе , чтобы дать право геям усыновления. У них получается должен быть выбор, а у ребенка нет?
Я не чарівниця вам• 08 июня в 07:25
Ответ дляЖерица ночи
Ось цікаво, всі геї це ідеальні батьки? Якщо гей, то автоматично не п´яниця і ідеальний батько?
Нет, также как и гетеросемья по умолчанию не может быть идеальной только потому, что там есть мама и папа.
Лялькодзьоб• 08 июня в 09:31
Ответ дляХомо_сапиенс
Сделала вид, что знает больше чем юрист))) Это советчица, тут все лжецы у кого доход выше среднего и кому не надо утречком на работу)) займитесь лучше развитием, чтобы нормально зарабатывать и не завидуйте другим
тетя ты спалилась уже так, что дальше некуда
фотки стырила, фирму просто из головы взяла
я понимаю, что ты там по ночам мечтаешь о другой жизни, но не настолько же тупо
тренируйся хотя бы лгать лучше, а то выглядишь убого
Оле Лукойе• 08 июня в 10:13
Ответ дляКолупалочка
Вот, это данные по этой компании. Человек такой глупый, что аж скучно
А фамилия то какая, Безьязыкова)
Да Щас же• 08 июня в 11:36
В моєї сестри є жружина. Разом більше 10 років вже. Розписали в Європі. Працювали та платили налоги в Україні так само, як і всі інші громадяни. Купили квартиру ще 4 роки назад.
Але для нашої держави юрилично вони одна одній ніхто! До лікарні, раптом що, не пустять, щоб оформити власність треба якісь схеми вигадувати!
Ось уявіть, якби в вашому житті була необхідність усім в суспільстві казати, що ваш чоловік- то просто друг. Квартиру на двох записувати, на вулиці триматись один від одного далі. В соц мережах усі виставляють весільні фото, фото з відпусток, свого життя. А вам не можна, бо то ’навіщо виносити на публіку’
Люди просто хочуть жити своє життя, маючи ті сами права, що і всі. Не ховатись від суспільства, бо вони так само є частиною суспільства.
Так само багато з них пішли на фронт, як і інших. Але раптом що, ЛГБТ нічого не можуть зробити для своєї родини.
Просто спробуйте якось поставити себе на місце цих людей. Як би вам довелось усе життя бути ніким для вашого чоловіка?!
Балаболка• 08 июня в 12:38
Ответ дляЛуноликая Вика
У якого відсотку це ’закладено природою’? І скільки народу під цю ’закладку’ потрапить на хвилі популяризації? Навіть дивно пояснювати такі елементарні речі.
Те вам можно навязать любить девушку ? Ну але ! Тут или есть тяга либо нету .
Хомо_сапиенс• 08 июня в 16:05
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
всемВсёИмного• 08 июня в 17:02
Як там все пройшло? я в той час була не в Києві і все пропустила. А тут стільки сторінок накатали, що не доберусь до фото
Дідова баба• 09 июня в 23:59
Ответ дляБоВжеВільна
Можуть) 💯 можуть. Інша справа, що задоволення їм це не приносить. Але технічно можуть. І заради дітей багато хто так і робить. А потім розходяться, а дитина є. І вони не бі, а саме геї.
А мои знакомве( близкие) геи мне рассказали совершенно другое. И я предпочту верить им,чем анониму с форума
Луноликая Вика• 11 июня в 09:54
Ответ дляБалаболка
Мені - ні. Я вже стара закостеніла кляча з досить чіткими базовими налаштуваннями. А молодій людині ’в пошуку себе’ чи людині у вразливому стані - запросто. Давайте не прикидатись тупішими, ніж насправді є. Ви прекрасно розумієте, що за проблема і хто вразлива категорія. Чи не розумієте? То це прям біда, якось не лише пропаганду послухайте, а ще й по сторонах роззирніться
Балаболка• 11 июня в 09:59
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви про дітей ? То вони ще з садочку мають симпатії , там і видно . Не можна навʼязати любити і хотіти когось . Навіть дитині . Доросла людина повинні вже це знати .
Луноликая Вика• 11 июня в 10:03
Ответ дляБалаболка
Доросла людина повинна знати, що можна. Це реальний світ, а не еквестрія, тут діють закони реального світу. А проплачені ’дослідження’ і ’висновки’ недалеких ’докторів наук’ з тік-токів ще рочків 40 будуть відбиватись, доки воно дійсно нормалізується від такої ’норми’
Луноликая Вика• 11 июня в 10:06
Ответ дляДа Щас же
А хто їм заважає? Взагалі не бачу проблеми. Ну був у нас колись нетрадиційний співробітник, поговорили офісом два дні, а потім новий автомат для кави привезли і він став ’темою дня’. Людям, насправді, пофіг. Особливо якщо це дві жінки. Подружки, які при зустрічі цілуються, взагалі нікого не напружують. Нема нікому діла до чужого приватного життя
Да Щас же• 11 июня в 16:53
Ответ дляЛуноликая Вика
Як мінімум, відсутність прав заважає. Бо закону для тоно, щоб офіційно одружитись в своїй же державі досі немає.
А хто що буде про них казати їм, як я бачу, зовсім діла не має
Мама Никитки-2• 13 июня в 03:52
Ответ дляБалаболка
Хотят чтобы принимали как и других людей . А не осуждали .
Я якщо мені будуть розповідати про свої переваги в сексі навіть гетеро пари я буду їх засуджувати. Поки людина веде себе нормально, ні в кого вона осуду не викликає.
Мама Никитки-2• 13 июня в 03:57
Ответ дляЦаревна_несушка
фото
Це 7 червня Київ-прайд . Ці, еммм альтернативні, перенесли своїй просвітницькі дії з вднг до Михайлівського золотоверхого. Саме те, що потрібно було віруючим людям на Трійцю.
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:02
Ответ дляАноним с кешбеком
И? Ваши им точно не нужны,а своих имеет право заводить каждый человек
Заводить? Як котика чи собачку?
Дітей ніби то народжують.
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:05
Ответ дляАноним с кешбеком
Абсолютное большинство детей вырастила однополая пара: мама и бабушка
З якого це часу мати і бабця є однополою парою? Блд, в своїй пропаганді ті п@ри геть берегів не бачать.
Блд, такі тупі виправдання, аж гидко читати.
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:05
Ответ дляЗашла на 5минут
А вот интересно, как можно объяснить такой символ Киев-прайда?
Жаль минулу тему видалили. Но думаю вам щас розкажуть про свіцьку державу
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:07
Ответ дляПригаю-цибаю
Человечность это несколько иное.
Пусть геи живут как хотят, но нахрена они в центре города, где два больших собора, Михайловский и София Киевская?
Чи ни событие, что именно центр города им выделяют
Їм вднг виділили. Но там людей меньше, тож в Трійцю під собори і перебрались,
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:09
Ответ дляПрокачую сідниці
Рашкінськи скрепи
Чого це. Трампуша також підтвердив, що в природі існує виключно 2 статі. Навіть указі повідміняв і власний видав.
Мама Никитки-2• 13 июня в 04:14
Ответ дляАноним с кешбеком
При том,что вы не имеете никакого представления занимались ли сексом ваши гетеросексуальные родители. Но почему-то считаете, что гипотетический секс других людей вредит их детям
Ну ви ж якось зʼявились на цей світ. Невже причинно-наслідкові звʼязки у вас не працюють?
Балаболка• 13 июня в 09:15
Ответ дляМама Никитки-2
Можливо ваше життя теж не правильне для когось , і що ?
Мама Никитки-2• 14 июня в 06:48
Ответ дляБалаболка
Може. Но я ж на прайди не бігаю і не вимагаю нічого від інших.
Балаболка• 15 июня в 01:56
Ответ дляМама Никитки-2
Вони не вимагають , вони показують що є такі як вони і щоб їх приймали звичайні люди .марш за свободу вибору . Все .
Мама Никитки-2• 15 июня в 02:17
Ответ дляБалаболка
Да. Шось Шаригіна про вимоги говорила, а не про те, що вони тільки шось показують.
А взагалі і чесно кажучи страшно коли діти тримають такі плакати