Кинг-Конгша• 07 июня в 14:32

Через пів години стартує гей парад у Києві. Цікаво чим все скінчиться

Оле Лукойе• 07 июня в 20:47
Ответ дляБоВжеВільна
Біблія і дошлюбний секс не дозволяє, і оральний секс. Хто в цій темі без гріха? Та отож... Інколи краще жувать.
Яка різниця, як хто живе і що дозволяє? Ще раз, це не ваша символіка і не моя, вона належить християнам. Це базова повага до чужих цінностей. Не можна мусульманський півмісяць малювати на туалеті, не можна підтерти дупу райдужним прапором, не можна забирати у християн їх символіку для того, що для них нечисте.
Святатабожа• 07 июня в 20:48
Ответ дляОле Лукойе
Почему флагом с радугой нельзя?
Очень даже льзя
Пекельнi Борошна• 07 июня в 20:49
Ответ дляОле Лукойе
Читала, не офигела))) Хочу вот офигеть, посмотреть, как вы докажете свои слова о том, сколько лгбт среди мусульман. Ну так сколько, кто и где провел исследования?
Вы серьезно думаете, что я поведусь на ваш приказной тон и сейчас кинусь вам собирать данные? Хуху не хохо?
Я думаю, если для вас это важно, вы без труда найдете любую интересующую вас информацию в сети.
Даже то, что есть мусульманские страны, где ЛГБТ не преследуются законом, например Турция, Иордания, Индонезия, Албания... Ну и надеюсь, хватит ума понять, что геи были, есть и будут, всегда и везде, независимо от религиозной среды и географического местоположения.
Оле Лукойе• 07 июня в 20:49
Ответ дляБоВжеВільна
Дональд, ти вивчив українську?
Не Дональд, а Меланія))) знаю кілька мов, на відміну від опонентів)
БоВжеВільна• 07 июня в 20:49
Ответ дляОле Лукойе
Спільні, між собою, та невже, розкажіть як? Бо китайці он пробували на мишах, пробували і ніяк. Обіцяю, вашу нобелівську премію забирати не буду.
Ви напевно пропустили ’виховують вчотирьох’?
Так, це їх біологічні діти.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 20:50
Ответ дляМама Никитки-2
Да ви шо…. Точно знаєте? По вашим відповідям цього не спостерігається. Всі ваші відповіді опоненті в стилі «сам дурак» 😂
Ну, что ж поделать, вы сами ответили на вопрос, почему я выбрала такой стиль общения.
Кашка-маняшка• 07 июня в 20:50
Ответ дляПекельнi Борошна
Правильно! И что там нам гарантирует государство?
Государство, согласно конституционным принципам, гарантирует уважение прав и ценностей человека, что является основой его функционирования. Эта гарантия включает в себя защиту от нарушения прав и свобод, а также создание условий для реализации этих прав и ценностей.
И где создание условий для реализации прав, свобод и ценностей ЛГБТ?
падаждите, зеленскому прикажут старшие товарищи - впишет и в Конституцию. Чи в первой ему ее перекраивать?
Святатабожа• 07 июня в 20:53
Ответ дляКашка-маняшка
А потом также и выпишут

Делов то)
Оле Лукойе• 07 июня в 20:53
Ответ дляБоВжеВільна
Агностик киває на релігію і посилається на релігійні цінності, обурюється використанням ’релігійної святині’ ’якимись там лгбт’ ? Ще раз: АГНОСТИК
Агностик киває на повагу до прав інших людей, в даному випадку віруючих. А та, хто дупу рве за права інших, їх порушує. Коли ви регочете зі слова агностик, то палитесь, що лише сьогодні вперше його прочитали, мабуть і вікіпедію швиденько відкрили)))
Мама Никитки-2• 07 июня в 20:54
Ответ дляПекельнi Борошна
Так це ж ясно. Коли у вас не має відповіді то ви відповідаєте в стилі сам дурак.
П.С ви багато лестите собі, даже звичайну фразу не змогли зрозуміти. Багато говорить про ваш рівень.
Мама Никитки-2• 07 июня в 20:56
Ответ дляКашка-маняшка
Можна приклад змін до конституції при Зе?
Пекельнi Борошна• 07 июня в 20:56
Ответ дляМама Никитки-2
Які цінності, права і свободи порушені в госмосексуалістів в Україні?
Мама Никитки в недоумении? Ок, скажу вам пару примеров. Например, невозможность создания семьи. Два гея живут в долгом счастливом браке, один из них попадает в больницу в тяжелом состоянии, к нему партнера не пустят, так как он ему по закону НИКТО. Подумайте и про то, что если один из партнеров умирает, то совместно нажитое имущество могут отсудить родственники умершего, так как по закону нет никаких прав наследования, как это происходит между мужем и женой.
Если бы вы, мама Никитки, как жена, были бы в таком бесправном положении в семье, вы бы тоже ходили на митинги. И привлекали бы внимание государства к этой проблеме!
Оле Лукойе• 07 июня в 20:56
Ответ дляПекельнi Борошна
Ні, лгбт важливо для вас, а не для мене, я без них чудово проживу. Без труда знаю, що такої статистики не існує, а якщо ви сунетесь туди збирати ту статистику, то вас там так навчать толерантності, що як звали забудете.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 20:57
Ответ дляОле Лукойе
Лужа у вас, сейчас она еще и пахнет плохо))) Атеист не верит вообще, агностик верит, но по другому) Я со школотой общаюсь, капец и эти люди кого то учить пытаются))))
’агностик верит, но по другому’ Какое замечательное объяснение агностицизма!
БоВжеВільна• 07 июня в 20:58
Ответ дляОле Лукойе
Просто перечитайте ще раз власні слова, ’перевзутий на льоту агностик’:’Так це не крінж, це порушення прав віруючих, вони лізуть саме туди. В чужі цінності. До собору і до Архангела. Фу блін.’
Я регочу з безпринципність і наглості людей, які вирішили що мають право вершити долі інших, ділити людей на нормальних і ні. Почніть з себе. У вас проблеми набагато більші за проблеми лгбт.
Оле Лукойе• 07 июня в 20:58
Ответ дляБоВжеВільна
Так, це їх біологічні діти.
О як цікаво, спільні біологічні і від чотирьох. Та за вас Гарвард і Оксфорд битися будуть. Розкажіть як?
БоВжеВільна• 07 июня в 21:00
Ответ дляОле Лукойе
Вас цікавить сам процес? Біологію прогуляли, а на практиці не довелося? Погугліть як відбувається зачаття.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:00
Ответ дляПекельнi Борошна
Слухайте, ви з відповідей «сам дурак» перейшли на особистості. Я розумію, що вдавана «образованість» у вас не дотягує навіть на шкільний рівень.
П.с конституцією України визначено, що шлюб це союз чоловіка і жінки.
Ща раз, так які права ЛГБТ порушені її в Україні?
Оле Лукойе• 07 июня в 21:00
Ответ дляПекельнi Борошна
А вам потрібні пояснення? Я думала, що ви вже вікіпедію прочитали і знаєте, що це таке. Ну то чого випендрюєтесь, ввічливо попросили б пояснити, визнали б свою неосвіченіть.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:00
Ответ дляМама Никитки-2
Це не норма навіть для Афгану. База-бачі це підпільні послуги, конкретно Щас таліби активно з цим борються шляхом смертних казней як власників, так і гостей.
Ключевая фраза ’ конкретно Щас ’
О да, конкретно щас! Стали бороться с традицией. Бороться! с ТРАДИЦИЕЙ! Какая подпольная услуга! Это норма для них! Была всегда! Доходит? Нет?
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:01
Ответ дляПекельнi Борошна
Вобщем ясно, маркери ЛГБТ-пропаганди у вас дуже плотно вкорінилися. Думати ви не навчені.
Оле Лукойе• 07 июня в 21:04
Ответ дляБоВжеВільна
Перечитала і що? Так, крінж лізти до собору і до Архангела. Якби ви полізли до Айя Софії чи під сінагогу це теж був би крінж. Не залежно від релігійних поглядів. Не вам судити про чужі проблеми, вам уроки не прогулювати і кашу манну їсти.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:04
Ответ дляПекельнi Борошна
Ключевая фраза ’ конкретно Щас ’
Ви таки вперто транслюєте дурниці. Дитяча проституція ніде не є нормою, в жодній країні вона не є офіційною. Підказую підпільно це антонім дозволено.
Пекельнi Борошна• 07 июня в 21:04
Ответ дляМама Никитки-2
Ну вы же видите, что ответы у меня есть, зачем лукавите? Проигрывайте достойно.
А про мой уровень, ну правда... вот кому-кому, а вам ну точно не стоит оценивать.
Оле Лукойе• 07 июня в 21:05
Ответ дляБоВжеВільна
Гуглила, не знайшла, як зачинають дитину з двома сперматозоїдами два чоловіки,щоб була спільна. Умоляю, дайте посилання, бо теорія заговору і таку важливу інформацію мабуть приховують.
Мама Никитки-2• 07 июня в 21:06
Ответ дляПекельнi Борошна
Які відповіді? Ті, що дитяча проституція законна і дозволена офіційно в Афгані?
Жодної відповіді по суті у її вас немає і саме смішніше, що ви навіть не розумієте, як смішно виглядаєте. ПС ви вже розібрались, хто такі агностики?
Оле Лукойе• 07 июня в 21:07
Ответ дляПекельнi Борошна
Ви не просто програли, ви опозорились і далі продовжуєте себе закопувати. Гулять, так гулять)))
БоВжеВільна• 07 июня в 21:07
Ответ дляМама Никитки-2
В деяких країнах жінка не має права вийти з будинку без супроводу чоловіка, не має права водити авто. Так визначеному законодавстві таких країн. Права жінки порушено чи ні? Коли жінкам дали право голосувати? Після другої світової, у деяких країнах ЄС. До цього законодавчо було прописано, що голосують лише чоловіки. Тобто, права жінок ніяк не порушувалися?
То може проблема у законі, який від початку порушує права однієї сторони? І якщо в інших країнах люди однієї статі можуть брати шлюб, то може й в Україні час внести зміни і надати лгбт ті самі права, що і гетеро ?
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:09
Ответ дляОле Лукойе
Если кажется, то крестись))) Дамы и господа, вот они не маргиналы с европейскими ценностями и правами пожаловали))) Убожество.
Я знаю что вы убожество, могли бы не сообщать)
Хомо_сапиенс• 07 июня в 21:10
Ответ дляОле Лукойе
Ні, вона так не задумувала, якщо людина безплідна, але хоче дитину, вона визнає, що хворіє. Представники лгбт говорять, що вони здорові і так і треба, то хай народжують своїх. Вперед і з піснею. Щодо вашої думки і розуміння, то дякувати Богові, поки не таким як ви вирішувати і сподіваюсь, що право вирішувати, таким як ви ніколи і не дадуть.
Так вы тоже говорите что здоровы будучи больной, так что всё ок))