Проработник• 07 июня в 18:20
Чим змиваєте сонцезахисний крем на обличчі?
Наприклад, гідрофільна олія, а потім вже гель для вмивання і т.п.?
Дама с заначкой• 07 июня в 18:27
Гидрофильное масло и после пенка. У меня корейский спф, поэтому смываю тщательно, он у них такой, что вымыть из пор и морщинок сложно (смотрела корейские тесты под микроскопом после мытья)
Цирк на дроті• 07 июня в 18:34
Гидрофильным бальзамом. Мне он намного больше понравился, чем масло.
Проработник
• 07 июня в 18:56
Ответ дляЦирк на дроті
У вас не heimish часом?
Курочка-чубаточка• 12 июня в 17:00
найкраще пінкою, хоча дехто і гідрофільну олію використовує. Насправді ось такий крем ADVANCED DAY ULTIMATE PROTECT від Медік8 не потребує змивання. Він швидко поглинається шкірою і невідчутний на обличчі взагалі