Глубоководная селедка• 07 июня 2025
Повторно ВПО, чи будуть виплати?
Можливо хтось підкаже.
Якщо виїжджали як ВПО у 2022, повернулися і статус ВПО скасували - чи призначається допомога якщо виїхати вдруге?
Тоді ми отримали допомогу за 2 місяці, потім її для нашої о6ласті відмінили, ми повернулися додому.
Хочу поки вивезти маму, потім якось вибратися сама, бо щодня все страшніше і страшніше вранці не прокинутися.
Вільний митець• 07 июня 2025
Якщо ваша область в переліку і ви відповідаєте критеріям, то можна через цнап поновити..
Болтушка Му• 07 июня 2025
Я не получаю впо с февраля 24 кажется. На ребенка только дают за летние каникулы когда он не был в школе. За два месяца дали в прошлом году.
Теща дочки• 07 июня 2025
’потім її для нашої області відмінили’
Автор, з якої ви області? Якщо вона не є прифронтовою чи окуповані території, то ви не отримаєте статус ВПО.
Глубоководная селедка
• 07 июня 2025
Ответ дляВільний митець
Суми евакуацію не оголосили, тільки рекомендується (((
Глубоководная селедка
• 07 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
’потім її для нашої області відмінили’
Суми
Теща дочки• 07 июня 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Суми
Маєте право знов отримати статус ВПО і виплати.
Виплати будуть 6 місяців - їх отримують всі, хто тільно оформився. Подальше продоження виплат через 6 місяцев залежить від критеріїв.
Глубоководная селедка
• 07 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Дякую.
Глубоководная селедка
• 07 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Що значить якось вибратися?
Це значить спробувати врятувати хоч якесь майно(((
За цю годину, поки я поставила питання і зараз Вам відповідаю - пару кабів десь у районі прилетіло так, що думала це приліт десь на іншому кінці міста, вікна дрижать...
Думаю, після переїзду нам треба буде з чогось їсти і на чомусь спати...
Глубоководная селедка
• 07 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Как раз по вашему вопросу
О, дуже дякую. 💙💛
Якраз те що треба!
Теща дочки• 07 июня 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Не знаю, насколько большая очередь. Попробуйте подать заявку на бесплатную перевозку вещей.
Завжди недо...• 07 июня 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
О, дуже дякую. 💙💛
Якраз те що треба!
Порахуйте, як з утриманням
Якщо ви не заробляєте з удальонки, то варто пошукати оренду однокімнатної квартири в Києві в найубитішомк стані хрущ чи гостінка
Така оренда буде коштувати 8 тис + комунальні 2 влітку
Зп буде від 15тмс за саму просту роботу, але роботи багато на відміну від сіл і селищ по інших місцях України
Байрактара• 07 июня 2025
Якщо дохід більше ніж 9400грн. на одну людину, то нічого ви не отримаєте. Я не отримую ВПО ні на себе, ні на дитину. Держава вирішила, що ми і так багаті ’бомжі’.
Теща дочки• 08 июня 2025
Ответ дляБайрактара
Автор буде отримувати 6 місяців, тому що новоприбула.
Ответ дляТеща дочки
Безкоштовної перевозки зараз немає, дізналася.
Теща дочки• 12 июня 2025
Ответ дляВікторія8062
дякую