Сливочная пенка• 07 июня в 21:36
Не виходить перший секс
Мені 23, загалом перший холопець в мене з´явився якраз у цьому віці. У нас було три спроби сексу. Перша - зовсім невдала, друга - було пробиття, пішла кров, але повноцінно вставити він не зміг. Третя - також не зміг вставити. Я наче і намагалась розслабитись, та все-одно. Можете посміятись з мене, але я навіть купила собі фалоімітітор, щоб спробувати самотужки. Глибше, ніж на 10 см не вийшло вставити. Пекуча біль. Я не знаю, що з цим робити. Змазкою користувались, і все-одно. Прилюддя також було.
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:38
Ответ дляЧорнобаївка
Куні було?
Так, при першій спробі він зробив, але мені не сподобалось. Не гаряче, ні холодно від цього
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:39
Ответ дляПанна Кота
Навіщо вам далі 10 см?
Ви взагалі до яких глибин плануєте дійти?
Я не знаю, якщо чеснор, не розуміюсь у цьому. Проросто в мене таке уявлення, що він має вставити до кінця...
Бритоножка• 07 июня в 21:39
Ответ дляПанна Кота
Навіщо вам далі 10 см?
Она наверное думает там безразмерно все
Бритоножка• 07 июня в 21:40
Ответ дляСливочная пенка
Ну а он что говорит? Или такой же неумеха
Тра Ля Ля• 07 июня в 21:40
Ответ дляСливочная пенка
Ну вот, вы не возбудились, поэтому напряжение и боль
Панна Кота• 07 июня в 21:40
Ответ дляСливочная пенка
Ну щоб так вийшло, то і він має бути збуджений і не боятися.
Експериментуйте і пробуйте, все вийде
Чорнобаївка• 07 июня в 21:43
Ответ дляСливочная пенка
Мастурбувати ви не вмієте теж
Чорнобаївка• 07 июня в 21:44
Ответ дляБритоножка
Она наверное думает там безразмерно все
Після родів хоч відро)
Чорнобаївка• 07 июня в 21:45
Пальчики в роботі його? Чи вам теж від них ніяк. Може вам і не треба той секс
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:46
Ответ дляЧорнобаївка
Мастурбувати ви не вмієте теж
ми цим якраз і займались першопочатково, було приємно, але коли доходило до того, щоб вже вставити - то ніц не виходило
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:46
Ответ дляЧорнобаївка
Так, звісно, в роботі) і було дуже приємно
Чорнобаївка• 07 июня в 21:47
Ответ дляСливочная пенка
Оргазму не було. У нього пальці малі чи що ви хочете від нього
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:48
Ответ дляГигиенишвили
А у него сколько см?
на око десь 20
Панна Кота• 07 июня в 21:48
Ну раз ви купили вже вібратор, то пробуйте його в парі разом.
Це і збудження і досвід в парі буде для вас
Гигиенишвили• 07 июня в 21:49
Ответ дляСливочная пенка
на око десь 20
Не опытный у вас партнкр,или для вас большоват для начала
Панна Кота• 07 июня в 21:49
Ответ дляСливочная пенка
на око десь 20
Ви сильно здивуєтесь коли дізнаєтесь реальний розмір ’не на око’
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:49
Ответ дляГигиенишвили
Так, він сам казав, що у нього насправді мало було сексу. Можливо, дійсно в цьому проблема
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:50
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви серйозно?)
так, а це щось дивне?
Гигиенишвили• 07 июня в 21:51
Ответ дляСливочная пенка
Попытка не пытка,ещё раз попробуйте только для начала расслабьтесь выпейте алкоголя,прелюдия и понеслось
Сливочная пенка
• 07 июня в 21:52
Ответ дляГигиенишвили
я не п´ю, в тому то справа, але вже реально почала думати над цим