Сливочная пенка• 07 июня 2025
Не виходить перший секс
Мені 23, загалом перший холопець в мене з´явився якраз у цьому віці. У нас було три спроби сексу. Перша - зовсім невдала, друга - було пробиття, пішла кров, але повноцінно вставити він не зміг. Третя - також не зміг вставити. Я наче і намагалась розслабитись, та все-одно. Можете посміятись з мене, але я навіть купила собі фалоімітітор, щоб спробувати самотужки. Глибше, ніж на 10 см не вийшло вставити. Пекуча біль. Я не знаю, що з цим робити. Змазкою користувались, і все-одно. Прилюддя також було.
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Куні було?
Так, при першій спробі він зробив, але мені не сподобалось. Не гаряче, ні холодно від цього
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Навіщо вам далі 10 см?
Ви взагалі до яких глибин плануєте дійти?
Я не знаю, якщо чеснор, не розуміюсь у цьому. Проросто в мене таке уявлення, що він має вставити до кінця...
Бритоножка• 07 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Навіщо вам далі 10 см?
Она наверное думает там безразмерно все
Бритоножка• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ну а он что говорит? Или такой же неумеха
Тра Ля Ля• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ну вот, вы не возбудились, поэтому напряжение и боль
Панна Кота• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ну щоб так вийшло, то і він має бути збуджений і не боятися.
Експериментуйте і пробуйте, все вийде
Чорнобаївка• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Мастурбувати ви не вмієте теж
Чорнобаївка• 07 июня 2025
Ответ дляБритоножка
Она наверное думает там безразмерно все
Після родів хоч відро)
Чорнобаївка• 07 июня 2025
Пальчики в роботі його? Чи вам теж від них ніяк. Може вам і не треба той секс
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Мастурбувати ви не вмієте теж
ми цим якраз і займались першопочатково, було приємно, але коли доходило до того, щоб вже вставити - то ніц не виходило
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Так, звісно, в роботі) і було дуже приємно
Чорнобаївка• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Оргазму не було. У нього пальці малі чи що ви хочете від нього
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
А у него сколько см?
на око десь 20
Панна Кота• 07 июня 2025
Ну раз ви купили вже вібратор, то пробуйте його в парі разом.
Це і збудження і досвід в парі буде для вас
Гигиенишвили• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
на око десь 20
Не опытный у вас партнкр,или для вас большоват для начала
Панна Кота• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
на око десь 20
Ви сильно здивуєтесь коли дізнаєтесь реальний розмір ’не на око’
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
Так, він сам казав, що у нього насправді мало було сексу. Можливо, дійсно в цьому проблема
Гигиенишвили• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Попытка не пытка,ещё раз попробуйте только для начала расслабьтесь выпейте алкоголя,прелюдия и понеслось
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
я не п´ю, в тому то справа, але вже реально почала думати над цим