Сливочная пенка• 07 июня 2025
Не виходить перший секс
Мені 23, загалом перший холопець в мене з´явився якраз у цьому віці. У нас було три спроби сексу. Перша - зовсім невдала, друга - було пробиття, пішла кров, але повноцінно вставити він не зміг. Третя - також не зміг вставити. Я наче і намагалась розслабитись, та все-одно. Можете посміятись з мене, але я навіть купила собі фалоімітітор, щоб спробувати самотужки. Глибше, ніж на 10 см не вийшло вставити. Пекуча біль. Я не знаю, що з цим робити. Змазкою користувались, і все-одно. Прилюддя також було.
Колгоспниця• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
В нього стоїть, з цим проблем якраз взагалі немає
Так как он может промахнуться 3 раза?
ХикориДикори• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Так, він сам казав, що у нього насправді мало було сексу. Можливо, дійсно в цьому проблема
Вам він завеликий.
Сходіть до гінеколога, нехай подивиться чи у вас там все ок.
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляХикориДикори
Вам він завеликий.
Ходила, все ок
ХикориДикори• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ходила, все ок
Значить великий, у моєї подруги був такий досвід - нічого з того не вийшло.
Потребую апгрейду• 07 июня 2025
Моя донька два роки зустрічалась з хлопцем, а сексу з проникненням не було. Дуже боляче їй було. Ми вже і гінеколога ходили, проблем не виявили. Потім зустріла іншого і все склалось. Так що може і у вас з іншим вийде.
Сливочная пенка
• 07 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Дякую дуже)
Потребую апгрейду• 07 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Дякую дуже)
Все вийде, природа візьме своє
220В• 08 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Всією сім´єю обговорювали?
Кумедний ґудзик• 08 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Так, при першій спробі він зробив, але мені не сподобалось. Не гаряче, ні холодно від цього
Я вас удивлю.
Но куни именно такой ни рыба, ни мясо, ни горячо, ни холодно. ))
Потребую апгрейду• 08 июня 2025
Ответ для220В
Всією сім´єю обговорювали?
У нас з донькою довірливі стосунки. І вона не до подружок іде з запитаннями і проблемами, а до мами. І це нормально.
Туфли в чешуе• 09 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Для Вас може це й нормалтно, але обєктивно, на місці зятя, я б втікав від такої дівчини і такої тещі
Потребую апгрейду• 09 июня 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Це суб´єктивна ваша думка. Я ніколи не втручаюсь у стосунки доньки. Якщо вона звертається за допомогою, то допомагаю. Я для своєї доньки підтримка в будь якій ситуації поки живу. А хлопців може бути багато. І далеко не кожний може стати підтримкою і надійною опорою.
Небалувана Галя• 17 июня 2025
Автор, ви не одна така. У мене теж не вийшло с першого разу. Правда хлопець злився після такого. Я більше не хочу пробувати, бо боюся, що не вийде. Але мені вже 27. Якщо ви переживаєте щодо віку, то у вас є час. У мене перший недосекс стався аж у 26
Сливочная пенка
• 19 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую, дуже втішили насправді, бо тільки й чую від родичів, що тобі вже 23, а ти незаміжня)
Небалувана Галя• 19 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
З моїх одногрупниць та одногрупників тільки троє одружилися/вийшли заміж. Дітей ще ні в кого немає. А я від вас старше на чотири роки. Ви мабуть в маленькому містечку, бо там рано заводять дітей. Не переживайте, у вас ще є час. Краще вийти заміж за нормального чоловіка ніж аби за кого