Сливочная пенка• 07 июня в 21:36
Не виходить перший секс
Мені 23, загалом перший холопець в мене з´явився якраз у цьому віці. У нас було три спроби сексу. Перша - зовсім невдала, друга - було пробиття, пішла кров, але повноцінно вставити він не зміг. Третя - також не зміг вставити. Я наче і намагалась розслабитись, та все-одно. Можете посміятись з мене, але я навіть купила собі фалоімітітор, щоб спробувати самотужки. Глибше, ніж на 10 см не вийшло вставити. Пекуча біль. Я не знаю, що з цим робити. Змазкою користувались, і все-одно. Прилюддя також було.
Колгоспниця• 07 июня в 22:43
Ответ дляСливочная пенка
В нього стоїть, з цим проблем якраз взагалі немає
Так как он может промахнуться 3 раза?
ХикориДикори• 07 июня в 22:46
Ответ дляСливочная пенка
Так, він сам казав, що у нього насправді мало було сексу. Можливо, дійсно в цьому проблема
Вам він завеликий.
Сходіть до гінеколога, нехай подивиться чи у вас там все ок.
Сливочная пенка
• 07 июня в 22:47
Ответ дляХикориДикори
Вам він завеликий.
Ходила, все ок
ХикориДикори• 07 июня в 22:50
Ответ дляСливочная пенка
Ходила, все ок
Значить великий, у моєї подруги був такий досвід - нічого з того не вийшло.
Потребую апгрейду• 07 июня в 22:54
Моя донька два роки зустрічалась з хлопцем, а сексу з проникненням не було. Дуже боляче їй було. Ми вже і гінеколога ходили, проблем не виявили. Потім зустріла іншого і все склалось. Так що може і у вас з іншим вийде.
Сливочная пенка
• 07 июня в 22:58
Ответ дляПотребую апгрейду
Дякую дуже)
Потребую апгрейду• 07 июня в 22:59
Ответ дляСливочная пенка
Дякую дуже)
Все вийде, природа візьме своє
220В• 08 июня в 00:07
Ответ дляПотребую апгрейду
Всією сім´єю обговорювали?
Кумедний ґудзик• 08 июня в 00:36
Ответ дляСливочная пенка
Так, при першій спробі він зробив, але мені не сподобалось. Не гаряче, ні холодно від цього
Я вас удивлю.
Но куни именно такой ни рыба, ни мясо, ни горячо, ни холодно. ))
Потребую апгрейду• 08 июня в 13:30
Ответ для220В
Всією сім´єю обговорювали?
У нас з донькою довірливі стосунки. І вона не до подружок іде з запитаннями і проблемами, а до мами. І це нормально.
Туфли в чешуе• 09 июня в 16:02
Ответ дляПотребую апгрейду
Для Вас може це й нормалтно, але обєктивно, на місці зятя, я б втікав від такої дівчини і такої тещі
Потребую апгрейду• 09 июня в 17:07
Ответ дляТуфли в чешуе
Це суб´єктивна ваша думка. Я ніколи не втручаюсь у стосунки доньки. Якщо вона звертається за допомогою, то допомагаю. Я для своєї доньки підтримка в будь якій ситуації поки живу. А хлопців може бути багато. І далеко не кожний може стати підтримкою і надійною опорою.
Небалувана Галя• 17 июня в 23:52
Автор, ви не одна така. У мене теж не вийшло с першого разу. Правда хлопець злився після такого. Я більше не хочу пробувати, бо боюся, що не вийде. Але мені вже 27. Якщо ви переживаєте щодо віку, то у вас є час. У мене перший недосекс стався аж у 26
Сливочная пенка
• 19 июня в 18:48
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую, дуже втішили насправді, бо тільки й чую від родичів, що тобі вже 23, а ти незаміжня)
Небалувана Галя• 19 июня в 19:47
Ответ дляСливочная пенка
З моїх одногрупниць та одногрупників тільки троє одружилися/вийшли заміж. Дітей ще ні в кого немає. А я від вас старше на чотири роки. Ви мабуть в маленькому містечку, бо там рано заводять дітей. Не переживайте, у вас ще є час. Краще вийти заміж за нормального чоловіка ніж аби за кого