Свезло так свезло• 07 июня в 22:25

Миома переходит в рак эндометрия?

Лепешечка• 07 июня в 22:25
Нет.
Королева ганделику• 07 июня в 22:30
Надо всего то наблюдаться
руки_Крюги• 07 июня в 22:35
Нет. Но у меня вопрос, почему именно в рак эндометрия?
Секретница• 07 июня в 22:39
Ні. Але міома та гіперплазія ендосетрію відносяться до гіперпластичних процесів. У свою чергу гіперплазія ендометрію, яка часто є при міомах може переродитися в рак. Тобто не сама міома, а гіперплазований ендометрій несе загрозу. Якщо ви отримуєте лікування, міома може не рости, або навіть трохи зменшитись. Головне щоб не було гіперплазії ендометрію.
Омлетик• 07 июня в 22:40
Ответ дляСекретница
А якісь симптоми при цій патології є?
Секретница• 07 июня в 22:41
Ответ дляОмлетик
А якісь симптоми при цій патології є?
Так, як правило це рясні місячні. Якщо міома велика, або їх багато, то може збільшуватись живіт. Але больового синдрому як правило немає
Омлетик• 07 июня в 22:42
Ответ дляСекретница
Тобто в клімаксі воно саме пройде, як і міома?
Неначасі• 07 июня в 22:42
Ответ дляОмлетик
Нет
Неначасі• 07 июня в 22:43
Все плохое , как и миомы, растет на большем сахаре и инсулине. Начните с анализов, у сестры все прошло после 1 года работы с нутрициологом
Секретница• 07 июня в 22:44
Ответ дляОмлетик
Не факт. І не всі міоми проходять з настанням клімаксу. Я б не радила чекати клімаксу, все ж таки краще вирішувати проблеми тоді, коли вони виникли, не чекати ускладнень
Секретница• 07 июня в 22:47
Ответ дляНеначасі
Не все так просто. Є жінки з високими салатами та навіть діабетом і без міом. Та навпаки є жінки з міомами, але без зайвої ваги, з нормальним рівнем цукру, без інсулінорезистентності.
Так, зайва вага, порушення вуглеводного обміну впливають на багато процесів, але одним цим гіперплазію та міома не вилікувати на жаль
Великий сатирик• 07 июня в 22:57
Ответ дляОмлетик
А якісь симптоми при цій патології є?
У меня месячные шли ок. 10 дней, я пошла к гинекологу - обнаружили гиперплазию эндометрия.
Розовые одуванчики• 07 июня в 23:23
Ответ дляНеначасі
Согласна+
Витворунка• 08 июня в 10:13
Нет