Я_не_аноним_100%• 07 июня в 22:29

Що реально допомогло від кортизолового живота?

Зліпок ступні• 07 июня в 22:57
Ответ дляТоматико
я когда в остром стрессе, то худею, а в хроническом толстею, жору много сладкого
Тоже так. В начале войны похудела кг на 5, выглядела как мальчик подросток. Потом немного набрала и начались сильные отеки
Усміхайлик• 07 июня в 22:57
Ответ дляЗліпок ступні
Я после сеанса эндосферы скидываю минимум размер. Потом со временем опять отекаю.
До войны у меня не было таких проблем. Вес всегда одинаковый
А знаєте чого знову накопичуєте? Тому що глікоген тримає рідину, це нормальна фізіологія. Цю рідину на процедурі штучно виганяють, а глікоген то залишається. Тому він знову натягує на себе рідину.
Лагшмивара• 07 июня в 23:06
А как вы понимаете, что отекаете?
Лунтик-паунтик• 07 июня в 23:07
Ответ дляУсміхайлик
Ашваганда зараз доволі популярна тема.
Сам по собі магній кортизол не знижує, як власне і омега. 5-НТР теж модна тема, але є думка, що він не проникає через ГЕБ, тому і не може працювати як мав би це робити.
Я трохи заглиблювалась в цю тему на початку війни, але особисто мені 5-НТР не допоміг.
у меня от 5 НТР сны такие придурковатые были что бросила нафик..просто всю ночь дибильные истории снятся. первые ночи было интересно, но на постоянку это капец.
и да, состояние не было ок, тревога вернулась которую ранее убирал зверобой
Усміхайлик• 07 июня в 23:13
Ответ дляЛунтик-паунтик
В декого таке на мелатоніні. А в мене все життя скільки себе памʼятаю не сни, а повнометражні стрічки, кольорові або чорно-білі з одним кольором, зеленим або червоним.
Диви яка я пава!• 07 июня в 23:15
Ответ дляЗрадорозганячка
Очередной тренд)
Как лишний вес тоже стали называть отеком))))
потому что - я рожала уже не катит, и гормоны тоже)
Як_наготую...• 07 июня в 23:18
Постоянно в стрессе.Каждый день упражнения,уменьшила объем порций,отказалась от тортиков и пирожков.Осталось чуть-чуть и живота не будет совсем.
жар-птица Нюра• 07 июня в 23:19
Ответ дляЯк_наготую...
И я сейчас на стрессе, стараюсь похудеть, уменьшила тоже порции, ещё обёртывания делаю и приседания, скоро планирую в зал, когда вернусь к себе в город, чтоб состояние кожи улучшить
Рання пташка• 07 июня в 23:20
Ответ дляЕдинорог помог
Я наоборот ела без остановки и что под руку попадет - и все как в трубу, вообще не чувствовала насыщения
Я ещё раз говорю, что то не стресс, а такое себе безделие и уныние
Як_наготую...• 07 июня в 23:22
Ответ дляжар-птица Нюра
Я похудела с 51 до 47.5.Занимаюсь дома каждый день.
Оно само купилось• 07 июня в 23:25
Ответ дляОбнимашкина
Очередная придуманная причина
Вы когда нибудь видели гимнасток или балерин с таким,как вы называете животом? Жрать надо меньше
Невдалий приклад. А балет та гімнастику відбір з 5 років. І тренери, в першу чергу, дивляться на батьків, зокрема на маму. І якщо мама звичайна, не повна, то можуть не взяти. Мама повинна бути дуже худою. Це по-перше. По-друге, якщо дівчинку взяли і почала зростати вага, заміри йдуть до 100 г, то на виліт. Або худнеш, або на виліт. І це при адському навантаженні. Далі гірше, в балеті та гімнастиці діти з 8-10 років знають, що таке їсти та все виригати (вибачте, за правду), щоб не зростала вага. Нервова система там дуже і дуже страждає. Тому те, що ви бачите на сцені, це титанічна праця і постійна відмова від усього, це ще я про травми та інші проблеми зі здоровʼям не писала. І гормональні збої, і проблеми з жіночою системою. Словом, давайте дівчат з гімнастики та балету не будемо чіпати. А кортизол це, дійсно, проблема при схудненні. Звісно, стежити за харчуванням варто, але фанатизм, коли людина не доїдає чи коли голодний раціон, то теж занадто.
Голена блондинка• 07 июня в 23:32
Новый тренд-кортизоловый живот, у каждой второй, как и инсулинорезистентность И главное каждая сама себе ставт диагноз без врача
Плакулька• 07 июня в 23:35
Ответ дляУсміхайлик
А ви бачили гімнасток після35-40 років. Я бачила. То звичайні жінки, які теж іноді мають схильність до зайвої ваги і в тому числі мають живіт.
І не кажіть. Мала з подружками сьогодні засідали у нас. З´їли відро всякого і цілий медовик. Худі і довгі. Молодь...
Викачую яйцями• 07 июня в 23:53
Ответ дляРання пташка
Какой то бред как по мне, на сильном стрессе люди худеют и не могут есть, какой блин живот
у нас на работе была женщина, она понервничает и худеет по кг в день, а другая понервничает по кг в день набирает.
И не изза того что одна ела, а другая не ела. Мы хихикали, а зря.
ТайТаке• 07 июня в 23:57
Ответ дляПошаманю
Недавно сделала скрин, но лучше консультацию
От 5 нтр у меня глюки ночью . Сны пипец странные
Мамина корзиночка• 07 июня в 23:58
Ответ дляОно само купилось
А если мама с лишним весом ?
ТайТаке• 07 июня в 23:58
Ответ дляУсміхайлик
Глянуть только на эту страшилу путинскую. Морда как у свиньи. Само квадрат жирный. Фк
ТайТаке• 08 июня в 00:00
Ответ дляЛунтик-паунтик
Оооо. У вас тоже трабл со снами. Я блин спилберга бы переплюнула если снять фильмы по моим снам .
Морковку дай• 08 июня в 00:03
У меня этот живот сошел полностью в первые дни вторжения. Потому-что это горманальный запас на ’черный день’, чтобы человек перенес нормально стресс. Потом постепенно он опять скопился (остальные части тела не менялись в объемах значительно)
Единорог помог• 08 июня в 00:12
Ответ дляРання пташка
Я про первые месяца войны говорю, которые провела на линии фронта в побегах постоянных из подвала в подвал (в основном там и жили практически) без воды, продуктов в магазине, без связи, без электричества и тепла, в сырости и холоде. Это никак не уныние и безделие.
Рання пташка• 08 июня в 00:17
Ответ дляЕдинорог помог
И что у вас там живот появился? Что-то я сомневаюсь
Стопясят раз обсуждала• 08 июня в 00:18
Ответ дляРання пташка
да конечно, я вам прямо верю (на самом деле нет)
когда я узнала, что родители уезжают в потенциально опасный регион (на тот момент в Покровск), я за месяц ’выросла’ на один размер одежды. При этом есть стала даже меньше, ничего никто не заедал. И да, у меня все всегда идет именно в живот
Единорог помог• 08 июня в 00:18
Ответ дляРання пташка
Я всю жизнь была в одном весе, а при тех условиях набрала несколько кг, что для меня вообще не свойственно - я не склонна к полноте.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июня в 00:32
Ответ дляОно само купилось
І нафіга воно треба, таке мистецтво? Дельфінарії закривають, бо негуманно.
А мамки дівчат добровільно віддають в нелюдські умови заради того, щоб інші, які собі ні в чому не відмовляють, дивилися на результати фанатизму та обмежень?
Оно само купилось• 08 июня в 03:00
Ответ дляМамина корзиночка
А если мама с лишним весом ?
Дівчинку не беруть. Я зараз не про гуртки аматорські. А про великий спорт чи серйозний балет. На жаль, дивляться на маму. І варіант, а дівчинка пішла в тата не розглядають. Бо спорт - це дисципліна, в першу чергу. А такий голодний спорт чи мистецтво, коли дитині 5 років, тут все залежить від мами (яка і буде давати чи не давати їсти дитині). Словом, гарну картинку і досягнення бачать всі, але за лаштунками - це адська праця та харчування, жорстокість.
Летюча помилка• 08 июня в 04:05
Ответ дляРання пташка
що, всі?
Летюча помилка• 08 июня в 04:07
Ответ дляПошаманю
А ще - спорт) будь яка активність хвилин на 15. Кортизол одразу падає.
Усміхайлик• 08 июня в 08:36
Ответ дляПлакулька
Ото ж. В них поки тренуються апетит гарний, але все розходиться. А потім тренувань немає, а звичка їсти трохи більше залишається.
Мамина корзиночка• 08 июня в 15:28
Ответ дляОно само купилось
А в модели тоже не берут ?
Оно само купилось• 08 июня в 16:21
Ответ дляМамина корзиночка
А в модели тоже не берут ?
Це вже я вам на підкажу. Моделі трохи інше, ніж балет та професійна гімнастика. До речі, все, що не професійно, то можуть брати, наприклад, приватна гімнастика, якийсь приватний гурток балету. Все, що на високому рівні, то там жорсткий відбір та забагато вимог як для малих дітей. Модельний бізнес часто починається з приватних студій, а далі вже як піде. Це завжди і гроші (часто батьків чи спонсорів) та багато випробувань для дитини (психіку ламає дуже сильно). Тому слід мільйон раз подумати, чи воно того варте.