Замрійлива• 07 июня 2025
Як вам ім´я Марта?
Як_наготую...• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Більшість з села тоді
Мої канікули були у бабусі в селі але живу в місті.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляДюймовочка
А треба Софія або Настя? 😅😅😅
Ємілія....тренд зараз.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ну то я так і зрозуміла
Замрійлива
• 08 июня 2025
Я бачу по відповідям як і думала що ім´я або подобається або категорично ні. Але точно не залишається поза увагою.
Як_наготую...• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну то я так і зрозуміла
Мартами називали і корів і кішок і кіз, короче світських тварин. В житті реальних людей не зустрічала з таким іменем. Сама б дитину так не назвала - не подобається взагалі.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А як би назвали
Як_наготую...• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
А як би назвали
Мія - Міюша ніжно називати, на англійській- Міа. Ще стало подобатися лаконічне ім´я Ніна
Твоя космішна• 09 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Марта не від місяця походить. Це давнє ім´я, почитайте хоч про сестер Марту і Марію...Я в шоці якщо чесно. Всім дякую за адекватні хороші коментарі
Да конечно) Хоть не чудите, пожалуйста. Тогда и другие имена не от месяцев происходят, и чем докажете?)