Замрійлива• 07 июня 2025
Як вам ім´я Марта?
Редиска Я• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Та просто цікаво. Трішки здивована обмеженістю людей. Так, ім´я на любителя, але історичне, інтернаціональне і лаконічне. А тут типу і з претензією, і корови, і коти.
Автор, мою першу кішку звали Маша, і донька у мене Марія. Спочатку донька ображалась, бо думала, що назвала її на честь кішки. Але, думаю, мені вдалося її заспокоїти, бо мою маму також звати Марія. Три Маши в домі, це ж чудово... Марта - дуже красиве ім´я, не слухайте нікого.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Я у бабушки спрашивала почему она так назвала. Она объяснила, что называют так в каком месяце родилась. Марта, Квітка, Мая и т.д.
Ну помню так, мне тогда лет 10 было
Так і є, я знаю.
Скіфська пектораль• 08 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Как и Октябрина, Ноябрина, Юлиана, Августина…
Майя
ВЫВсеВрете• 08 июня 2025
Ответ дляЯкось так і живу
У моєї баби була корова Марта в селі, тому ассоціація відповідна залишилась
Вы дальше села выезжали?
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляРедиска Я
У нас кішка Ліза і сестри донька друга теж Ліза.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Я знаю, ім´я специфічне, але. Не ім´я прикрашає людину, а людина ім´я. І на жаль, багато думають що це типу ім´я з претензією, кличка....Але це стародавнє і знане всюди ім´я.
осень харашо• 08 июня 2025
Мені колись не подобалось, а потім сестра так назвала дочку і тепер подобається
Наша Мартуся дуже гарна дівчинка, ім´я гарне. Нікого не слухайте,як вам подобається так і називайте
празники не помню• 08 июня 2025
Раніше не подобалось. А зараз нормальне.
Точно не кожна друге як Емілія чи Мілана
успокойте_Меня• 08 июня 2025
У моєї дочки однокласниця Марта, я перший раз почула це ім´я пару років тому, коли мала поступила в школу. Дуже гарне ім´я і дівчинка гарна.
МеняАЖтрусит• 08 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Да прям. Я до беременности и рождения дочери, знала какое имя у нее будет.
Так и получилось.
Ч теж знала за 15 років до її народження, а коли народила, то в кожній квартирі була дівчинка з таким ім´ям, тому прийшлося міняти плани швидко. І добре, що не назвала так.
Редиска Я• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
І Ліза у мене була) Але то не я її так назвала. Наша ветеринар дала їй це ім´я, так і залишили)
Скоро_вчера• 08 июня 2025
Мені подобається, кицю так назвала.
Доньку б так не називала. Але це ж ваша дитина)
Тому яка різниця чи подобається мені
ВЫВсеВрете• 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я где-то за 1.5 года до ее рождения очень захотела дочь и сразу выбрала имя.
Если 15 лет, то возможно.
МеняАЖтрусит• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Якщо вам подобається, то називайте, мені, як собачий гавкіт такі імена. Але колись і вона доросте до нього, стане тьоткою 40-50+.
люблю_тортики• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Типу з претензією. Але це давнє ім´я...
У меня мама Марта, ее сестра Эмилия двойня. Что для вас странного в имени Марта
Скоро_вчера• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Не розумію для чого ви намагаєтесь нас вмовити)
Ваша дитина і вам вирішувати)
ВЫВсеВрете• 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Уже написала выше. У меня преподаватель немка с именем Марта, тётке 60 лет.
Красивое имя для этой женщины
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Насправді це дуже сильні особистості. І я не знаю яке ще гарне ім´я. Була б друга донька назвала б Марія
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ваша дитина і вам вирішувати)
Я не вмовляю. Я роблю аналіз думок
Скоро_вчера• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Я не вмовляю. Я роблю аналіз думок
Нафіга вам цей аналіз думок?
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Нафіга вам цей аналіз думок?
Ну для інтересу.
МеняАЖтрусит• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Олександра, Марія, Катерина, Софія, Олена, Вікторія, Надія - гарні імена, більшість з них міжнародні, а значення які гарні є.
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
З цих мені Марія і Надія гарні
Замрійлива
• 08 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Ще Анна міжнародне
Так, але Аня, Ганна. Мені хочеться просто і ясно без скорочення
МеняАЖтрусит• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
З цих мені Марія і Надія гарні
Ну от, пошукайте ще варіанти,Хочете посміятися - я свою хотіла назвати Софія - їх в ті роки було багато, відпало це ім´я, мої топ варіанти - Марія ( без претензій, ок), Жасмін, Малгожата, Варвара.