Замрійлива• 07 июня 2025

Як вам ім´я Марта?

из желе я• 08 июня 2025
Для меня Марта - это кличка для коровы или имя какой-нибудь стервы из советского фильма. Имя уже неактуальное, хоть называйте его интернациональным, хоть нет. А вообще - сегодня, видимо, какая-то ’беременяшка’ в ударе. То как вам имя марта, то в честь кого и как вас назвали - темы в топе одни и те же. про имена
Оновлена версія• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Та просто цікаво. Трішки здивована обмеженістю людей. Так, ім´я на любителя, але історичне, інтернаціональне і лаконічне. А тут типу і з претензією, і корови, і коти.
Гарне ! Марта точно краще ніж деякі поширені -не хочу ображати )
Оновлена версія• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ви знаєте, я колись хотіла Поля, ну сестра перша забрала бо я сказала. Потім шукала не тривіальне і без претензій, і без модності ім´я. І мені воно подобається. Тут просто слухаю думку.
Поля -то Поля , чи ви Поліна хотіли ? мені особисто не зрозуміло навіщо називати одним іменем , а по життю скорочувати ? Поля- то Поля. Соня-то Соня так і писали б у паспорті.. а то крутять тими іменами ...
Запасная спина• 08 июня 2025
Гарне сильне імʼя, з характером, усі Марти, яких я знала, були саме такими
Киев_Елена• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну взагалі за кордоном це популярне ім´я і воно інтернаціональне. А так як ви думають обмежені люди. Вибачте
Каждое имя - это ассоциации, вот и все. В селе моей бабушке в каждом дворе были козы с кличкой Марта, т.к. в марте родились. Это имя у меня так и ассоциируется, никакие аргументы что оно «интернациональное, красивое» и т.п. на меня не действуют. Слышу «Марта» перед глазами коза) 🐐 сори, но как есть
Меряю линейкой• 08 июня 2025
Я это имя воспринимаю только, если девочка родилась в марте. У моей знакомой дети Марта, Майя и Юля)
Жинси на дитину• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Моя племянница Марта ,ей 10 лет
Родилась она в марте )
hrystia• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Мені подобається це імʼя. Маю трьох знайомих Мартусь.
Козяка-маляка• 08 июня 2025
польское
Затишне кубло• 08 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
Моя киця так звалася, вона трагічно загинула давно 😢
Мою тоже, вже померла от старості давно
Затишне кубло• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Чому так назвали
Бо це котяче ім´я
Жинси на дитину• 08 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Бо це котяче ім´я
Серьезно ?
А бабушки моего мужа была кошка Юля
У меня были кошка Ксюша и собака Даша
У соседей собака Яна
У сестры кошка Соня
Про котов с именами Степан ,Василий ,Тихон -я вообще молчу
С вашей логики это все имена для животных?
Анонім Завгосп• 08 июня 2025
Т.к. я в селе не росла как многие из этого форума, у меня нет ассоциаций с козами и коровами. Мне нравится это имя. Уж намного лучше тех же Софий, Насть и Емилий ( которые кстати нашим именем вообще не выходит назвать, оно не вяжется под большинство фамилий, а с отчеством и вовсе смешно). Имя Марта стильное, и сильное кстати. Не вижу причин почему не назвать так ребёнка. И кстати, по поводу сокращения, я детей называла именами без сокращения, и очень этому рада, никто не коверкает имя и не сокращает так как ему вздумается. Потому что у меня имя сокращают и меня это всегда раздражало, что многим все равно как ты представляешься. Понятно, это вопрос воспитания, но все же я решила детей оградить от этого.
КараПузовна• 08 июня 2025
Марта гарне ім’я. У нас куми так назвали доньку - 12 років зараз. Іздили в Австрію на лижі, і так папа захотів назвати доньку. З початку великої війни в Німеччині. Називайте, точно буде одна. Я (викладач) зустрічала, і Мальвіну- двічі, Розу. І нормально. Мальвіни такі красиві дівчата. Марта не таке екстравагантне, але рідкісне і міжнародне. Люди дивуються 1 день - потім звикають.
Трохи злякана• 08 июня 2025
Я так назвала дочку. Ще коли мій старший син ходив у садочок, в нього була одногрупниця Марта. Мені тоді так сподобалося ім´я, що я вирішила, якщо в мене народиться дівчинка, то назву її Мартою. І вона народилася в день святої Марти. Ось так буває. Зараз ми в Німеччині, звичайне старовинне ім´я тут. Тільки німці пишуть Марта так: Martha, моя ж Marta за транслітерацією. А потім у нас народилася ще одна дівчинка, там також своя історія.
Репетиторша• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Чому так назвали
У меня одна ассоциации-коровки)) я детство в селе провела и часто ходила с подружкой встречать их корову с пастбища. Так вот 80%были Марты и Берізки (что впринципе одно и тоже:))
Трохи злякана• 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
То називайте хоть Пріською, теж старовинне, точно буде унікальне. Тю!!! Ще Килина вам як варіант. До речі, Март корів в череді завжди було кілька.
До речі у мене колега з Франції Пріска.
ГЛЮкоза• 08 июня 2025
Була хомячиха Марта.
Трохи злякана• 08 июня 2025
Автор, класне ім´я, і не слухайте тих, хто тут пише про корів та кіз, поназивали тварин людськими іменами. До речі, великий гріх давати тваринам людські імена. Тому що імена є в церковних календарях. А це означає, що ці люди колись зробили значний внесок в християнство.
ДаЗдраПерма• 08 июня 2025
Чудове ім´я, красиве, а ось моя Марта.
Вона мені вже з іменем попалась, я б так не назвала - бо це все-таки ім´я для людини, теорететично, якби у мене була дочка, цілком могла б її так назвати - Марта точно було б у моєму списку вибору (ну тепер звісно не буде )
Та не реву я• 08 июня 2025
Мне нравится. Когда слышу, то сразу вспоминаю Марту из фильма Долгая дорога в дюнах
Коварная Зая• 08 июня 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Серьезно ?
А бабушки моего мужа была кошка Юля
У меня были кошка Ксюша и собака Даша
У соседей собака Яна
У сестры кошка Соня
Я люблю кошек называть Сонями
Это счастливое котячее имя.
Бывает, подобрали кошечку, никак пристроить не можем, и окрас не популярный, и взрослая уже. Только назвали Соней- поехала в семью)

И в семьях все Соньками так и остались
Коварная Зая• 08 июня 2025
Мне очень нравится Марта. Мартуся
Бабушка тоже коровок, родившихся в марте, Мартами называла. Но ассоциаций нет
Пушка заряджена• 08 июня 2025
Красивое имя у дочки подружку так зовут и она родилась в марте.
ВільнаНазавжди• 08 июня 2025
У моїх знайомих була така історія. Жінка втратила дитину. В цей же час в пологовий привезли дівчинку новонароджену, яку хтось залишив у снігу, в лісі. Їй в лікарні дали ім´я Марта (оскільки це був березень) Підлісна (знайшли в лісі). Ця жінка і її чоловік вирішили взяти собі ту дівчинку. І ім´я залишили, прізвище змінили, звісно.
Все це було в Чернівцях. А потім вони переїхали до Кривого Рогу. І там такі імена були хіба що в коз або корів. І цю дівчинку у родині і школі сталі звати Іриною, а в паспорті вона була Марта.
До чого це я. Якщо вам ім´я подобається - називайте. Але просто будьте готові до того, що дитині воно не сподобається або її можуть дражнити.
Хоча якщо ви живете на Заході країни , то там проблем не має бути.
Рожки-да-ножки• 08 июня 2025
В моєї бабусі були дві кози - Марта і Майя
Пилосмок працює• 08 июня 2025
наш гид Марта Ивановна, очень интересная женщина
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
А в який день народилась?
Василина Семеніч• 08 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
у дочки подружка Марта) хорошее имя, мне нравится
И мне нравится но сокращённо как?
kot_begemot_kot• 08 июня 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Класс. Уже никогда не забудет кто и когда родился)). Юля - точно в июле родилась)