Замрійлива• 07 июня 2025

Як вам ім´я Марта?

автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
У меня мама Марта, ее сестра Эмилия двойня. Что для вас странного в имени Марта
Для мене нічого. Для людей так
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну от, пошукайте ще варіанти,Хочете посміятися - я свою хотіла назвати Софія - їх в ті роки було багато, відпало це ім´я, мої топ варіанти - Марія ( без претензій, ок), Жасмін, Малгожата, Варвара.
Малгожата?
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляКоролева краси
Юля вже нєєєє?
Це до чого?
осень харашо• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну от яке ще інтернаціональне і без скорочення?
Емма, Емілія, Олівія
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Емма, Емілія, Олівія
Це зараз тренд )))Потім в класі 5 Емілій
. Ні я так не хочу
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Емма Василівна дуже гарно)
МеняАЖтрусит• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Малгожата?
Ага, Малгося - книгу читала. Прізвище у нас гарне, польське, пасувало б гарно, чоловік забракував
Язикувата Хвеська• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Так, але Аня, Ганна. Мені хочеться просто і ясно без скорочення
Почему Ганна? У меня дочка в свидетельстве именно Анна. Нюта, Нюшик называю часто)
осень харашо• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Емма Василівна дуже гарно)
Але ж інтернаціональне і без скорочення
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Та сестра записана як Ганна, хоча вона Анна. І постійно плутанина була в школі.
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Але ж інтернаціональне і без скорочення
Ну да)
КликОЛЬКА• 08 июня 2025
У нас во дворе жила женщина по имени Марта, она сумасшедшая была, периодически ее отвозили на лечение в психушку, могла голой по двору бегать
Так что ассоциации только отрицательные
Язикувата Хвеська• 08 июня 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
я тоже мечтала о Софие, при чем задолго до замужества, а забеременела и сразу Анна и хоть ты тресни, и мне пофиг было что мог быть мальчик 😂
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Так что ассоциации только отрицательные
Ясно
Блондинка в Шоколаде• 08 июня 2025
Знаю дівчат з таким імʼям. Марта, Мартуся. Гарні. Мені подобається, чому ні?
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мені теж. Сильне ім´я, не тривіальніе і без заморочок. Але тут дізналась що воно так собі м´яко кажучи. От Емілія інша справа
Девальвация• 08 июня 2025
Інтернаціональне ім´я типу Софії чи Ніни, яке буде зрозумілим скрізь.
автор Замрійлива • 08 июня 2025
Ответ дляДевальвация
А ви б назвали так. Софій багато, Ніна асоціації
Одні думки• 08 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
Как и Октябрина, Ноябрина, Юлиана, Августина…
А Эйприл?
Друг бобер• 08 июня 2025
Жахливе
Девальвация• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Так, чому ні? А які у асоціації з ім´ям Ніна? Зустрічала це ім´я серед німкень, француженок, американок.
Девальвация• 08 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це по кацапськи 🤮
Язикувата Хвеська• 08 июня 2025
Ответ дляДевальвация
Це по кацапськи 🤮
это по интернациональному!
Девальвация• 08 июня 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
это по интернациональному!
Нюта, Нюша?
ИМХОля• 08 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
а Февралины не бывает?
Язикувата Хвеська• 08 июня 2025
Ответ дляДевальвация
Нюта, Нюша?
Анна
Протру пилюку• 08 июня 2025
Не подобається, асоціація з козою, чомусь 😆
Дівка в намисті• 08 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну я ж кажу інтернаціональне. А в нас корови, кози...хоча в нашому селі Машками називали
мені Марта подобається тільки як по-нашому звучить, а по-англійськи жахливо, в мене колега Martha, то це ім´я промовляється Марса (’с’ шепеляве - якщо знаєте англійську, зрозумієте що я маю на увазі)
из желе я• 08 июня 2025
Ответ дляВсеЧетко
И Майя
Оновлена версія• 08 июня 2025
Ответ дляЯкось так і живу
У моєї баби була корова Марта в селі, тому ассоціація відповідна залишилась
?? А Катя, Ксюша, Мілка , Фелікс, Мірон и т д ...можна називати кішок чи корів -кіз?? до чого тут це ? зараз дітей називають перекручено від повного імені , наче точно клички тварин ) Не бачу проблеми і асоціацій дивних -Марта ,гарне звісно людське ім´я !