Зяблик протестант• 08 июня в 01:12
Син хоче набрати вагу
Якщо ви раптом зіштовхувалися з подібним, коли нормальна за вагою дитина, хотіла поправитися, що у вас спрацювало, щоб відмовити.
Може інші поради як набрати вагу правильно.
Він не худий.
Киця-бриця• 08 июня в 01:14
Яка вага/зріст/фізичні навантаження?
Таблиці дивились? Може він тільки в ваших очах ’не худий ’
Зяблик протестант
• 08 июня в 01:15
Ответ дляКиця-бриця
Яка вага/зріст/фізичні навантаження?
Ні, не тільки. лише недавно був у лікаря, 89 перцентилі за зростом, 95 за вагою. BMI не пам´ятаю.
Зяблик протестант
• 08 июня в 01:16
Ответ дляДую на вітер
Зачем он хочет это сделать? Это очень важный вопрос
Для спорту. Бо всі інші на його позиції більші. Переходити на іншу позицію за його словами -це здатися і витратити всі роки в спорті намарно.
Чтооооооооооо?• 08 июня в 01:18
Спортсмены едут гейнеры тоннами . Это коктейль, гдр много калорий.
Love_Love_Love_• 08 июня в 01:19
Можливо він просто хоче гарно виглядати? Мускулатуру? Скільки йому років?
Дую на вітер• 08 июня в 01:25
Ответ дляЗяблик протестант
Аа, блин. Да. Сложно. Мой на курице и гречка сидел месяц, потому что тренер сказал удержать вес
Киця-бриця• 08 июня в 01:25
Ответ дляЗяблик протестант
Що таке ВМІ? Гугл-тт каже, але навряд чи ви це маєте на увазі.
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
Love_Love_Love_• 08 июня в 01:26
Ответ дляКиця-бриця
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
Це не модно
Бандитка Сью• 08 июня в 01:37
Ответ дляКиця-бриця
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
Индекс массы тела
Швендяю містами• 08 июня в 01:39
Ответ дляЗяблик протестант
Ну это логично. Он хочет набрать мышечную массу для спорта.
Зяблик протестант
• 08 июня в 01:54
Ответ дляКиця-бриця
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
А просто см/кг ви не можете написати?
Що каже тренер?
Напевне 183 см і 88 кг
Сказав, що це не рекомендація тренера, що це його бажання, бо всі інші на його позиції мають більшу вагу.
Як міряти?• 08 июня в 01:57
Ответ дляЗяблик протестант
Протеин, ВСАА
Цигарний шланг• 08 июня в 06:06
Ответ дляЗяблик протестант
Напевне 183 см і 88 кг
Ого. Так он и так огромный. Шо за спорт где такие кабаны?
Сердючка• 08 июня в 06:20
Так він же спортсмен,там свої заманухи. Який зараз зріст і вага і скільки років?
бЭйбА• 08 июня в 07:56
Можливо, він хоче накачатись, а для цього треба набрати вагу, щоб з тренуваннями перетворити жир на м´язи. 183/88 - якщо це качок, то він ближче до стрункого типу, ніж до гори м´язів.
Зяблик протестант
• 08 июня в 18:29
Ответ длябЭйбА
Він не має на меті перетворити. Йому просто потрібна вага. У тому то й проблема.
Зяблик протестант
• 08 июня в 18:30
Дякую всім за відповіді і поради.
У нього є протеїнові коктелі, пораджу повернутися до них.
бЭйбА• 08 июня в 21:57
Ответ дляЗяблик протестант
Автор, ви пишете, що ваш син спортсмен. У нього інакше і не вийде - якщо людина посилено займається, в неї набраний жир буде перетворюватись на м´язи. Це фізіологія)