ПуГоФФка• 08 июня 2025

У кого в дітей не спрацював превенар

А саме часто хворіючі діти, де без антибіотику не обходилось або лікарні.
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Ні, не зелені.
Просто заложено ніс і течуть як вода, і чхає постійно
Це капець, розумію ваші емоції. Нехай одужує!
Ой це не добре.
А чим рятуєтесь ?
ЯяяКакаджамбо• 08 июня 2025
потрібно здати аналіз мазка з зіва чи носу на чутливість до антибіотика. На Зоологічнй в Києві знаю, що робили в Лор інституті. Ви можете лікувати антибіотиками безкінечно, якщо немає чутливості до цього антибіотика.
Я лікувала мастит 5 раз - сильні антибіотики . кожні 3 тижні тепм. 39-40, поки не здала аналіз. Виявився чутливим до звичайного еритроміцину той золотистий стафілокок
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Здавали
ЯяяКакаджамбо• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Здавали
і що? лікували антибіотиком, до якого чутливий стрептокок?
Пиши-пропало• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Ой це не добре.
А чим рятуєтесь ?
Антигістамінні даю зазвичай. Але,якщо зовсім погано. А так капає або промиває ніс. Коли сезон амброзії, то одразу в душ після вулиці і весь одяг до прання. Але це все мало допомагає) вікна все одно відкриті і вдома алергія ще довго після сезону амброзії, бо все вимити неможливо. Так що можна сказати просто переживаємо цей період бо в нас без алергії в сім´ї тільки я )
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Лікували так по антибіотикограмі. І після здавали мазки в різних лабораторія , як був так і є той стрептокок.
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Моїй також виписують антигістамінні часто.
Коли синусит, набряк.
Пиши-пропало• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Коли синусит, набряк.
Ну да, вони люблять їх виписувати при набряках. Моя дуже хворіла класу до 2. В садок або школу максимум тиждень і на 2 тижні вдома, але не так серйозно,як у вас. Я думаю,що саме завдяки спорту перестала. Або просто співпало з початком серйозних тренувань.
Автопортрет нурофена• 08 июня 2025
Ответ дляAllein74999
Что значит - не сработала? Превинар защищает от 13 видов пневмококков. Если вы подхватили 14-ю разновидность, ессно не сработала. Если вам врач назначает антибиотики по любому чиху - тоже можно думать, что не сработала.
Ни одна прививка не защищает.
Любая прививка даёт возможность избежать тяжёлого течения заболевания и его осложнений
Мамина корзиночка• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Стрептококк и он никуда не девается
Попробуйте бактериофаги.
75В• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так 🙌
Сьогодні завершуємо антибіотик 🙄
Соплі були місяць та кашель, інгаляції, сиропи, результату ніякого.
Пішли здали кров , високі лейкоцити 😱
Лейкоцити це не обов´язково бактерії
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ для75В
Лейкоцити це не обов´язково бактерії
А пиличкоядерні високі 😢
ВыФсеВрете• 08 июня 2025
Ответ дляПуГоФФка
Практически да 😒
Може педіатра змініть...
Душка-свекрушка)))• 08 июня 2025
В семье может быть безсимптомный носитель, могут глисты вот так подрывать иммунитет, мононуклеоз.
Забирайте из коллектива, сад, школа для таких деток, как рассадник. Нет времени и сил организму на восстановление и ’перерасти’.
За прошлый год ребёнок 12 раз пил антибиотик, уде и синдром Маршалла подозревали и у кого мы только не были и какие анализы не сдавали. Ушли в дист.школу.
Если у вас есть такая возможность, то поберегите ребёнка.
автор ПуГоФФка • 08 июня 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Та блин не знаю даже
Уже год она была на дистанционном, и не болела.
Залетна Я тут• 08 июня 2025
Превенар не працює, як і будь-які інші вакцини.
Роблячи щеплення, батьки своїми руками калічать своїх дітей. Псують імунітет. Спочатку роблять щеплення, а потім не розуміють, чому дитина постійно хворіє.