АнтиТанкист• 08 июня 2025
Можливість завагітніти природним шляхом в 35 з АМГ 0,95
Вітаю ! Рік назад було 2 викидні на ранніх термінах. Всі аналізи в нормі. Відхилень не знайдено критичних. Естрадіол був низькуватий і прогестерон і виділення дещо скудні.
Почала шукати лікаря, який би не просто казав просто пробуємо знову, а хоча б щось, окрім вітамінів порадив би. Знайшла. Півроку з нею готувалася до вагітності (довго, бо шукала собі роботу і хотіла повністю розібратися в функціоналі і адаптуватися перед вагітністю). Лікар мені призначала дівігель і утрожестан протягом 6 циклів, два останні з яких пробували вагітніти і 2 р не вийшло. Фолікулів у яєчниках по 8-9 штук, 6 циклів підряд овуляція підтверджена УЗД, ФСГ 8, ЛГ 9. Вчора здала ще АМГ, а він 0,9 . Два роки назад був 1,38. Лікар казала на попередньому прийомі, що, якщо не вийде завагітніти, то ще можемо укол ХГЧ спробувати для стимуляції овуляції. Сьогодні йду на прийом. Хочу з лікарем домовитися скільки циклів ще будемо пробувати природним шляхом. Бо я вже готова на ЕКО. Підкажіть з яким найнижчим АМГ вам вдалося завагітніти природно ?
ПробілНеПрацює• 08 июня 2025
Можно, но кроме амг ещё много факторов влияет и иногда если сложить их вместе, то каждый сам по себе не катастрофа, а вместе да.
В ситуации с 2 выкидышами нужно знать морфологию спермы, потому что чаще всего ответ там.
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Автор, сколько вам лет?
Через місяць 35 буде
Пульт от линолеума• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Через місяць 35 буде
Не теряйте зря время, делайте ЭКО
Дюймовочка• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Через місяць 35 буде
А мужской фактор вы исключили? У мужа все хорошо?
Гигиенишвили• 08 июня 2025
Ваш партнер здавав аналізи?
Що в нього з спермограмою?
Чому не має нічого про аналізи партнера?
В зачатті приймають участь двоє, про вас ви все розписали, а партнер де?
Що в нього з спермограмою?
Надежда наш компас• 08 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Автор, сколько вам лет?
Написала, що 35
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляДюймовочка
Спермограма ОК. Інших не здавали
ПробілНеПрацює• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Спермограма ОК. Інших не здавали
Сколько % морфологически нормальных сперматозоидов?
Лика-прилипка• 08 июня 2025
Вообще Амг нормально и беременеют с меньшим. Очень странное назначение врача зачем дивигель и утрожестан? У вас своя овуляция есть? А укол хгч зачем
Ваша прЭлесть• 08 июня 2025
Лг в идеале до 10, потом уже недостаточность прогестерона.
У вас уже 9, т.е близится к границе недостаточности. И фсг ниже лг, то есть эстрогена больше. Т.е есть относительная недостаточность прогестерона.
Вам надо принимать утрожестан во 2й фазе в нормальной дозе
Лика-прилипка• 08 июня 2025
Выкидыши искать причину и утрожестан дюфастон нужен если низкий прогестерон но после подтаержденной беременности. Пол года без перерыва? Смените врача
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Нарощуємо ендометрій і на дівігелі він кращим став - більше виділень, бо було дуже мало. Естрадіол став вищим.
Утрожестан - бо прогестерон був невисоким - 5, зробила аналіз в циклі без утрожестану - 13
Я за півроку набрала 6 кг, бо була худа занадто, може через це показники стали кращі.
Укол, щоб стимулювати овуляцію
Думаєте не потрібно це все робити ?
Укол, щоб стимулювати овуляцію
Думаєте не потрібно це все робити ?
Гигиенишвили• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Спермограма ОК. Інших не здавали
Ок, це скільки в % ?
Чи ви тільки себе можете на аналізи заганять?
Ну хай партнер іще раз здасть спермограму щоб було видно реальність.
Щось я сумніваюся що у вашого партнера все настільки добре там.
Шикаю і викаю• 08 июня 2025
Автор, яка причина викиднів? Можливо щось з ембріонами було не так і організм вирішив їх позбавитися. Ви добре знаєте, які хвороби є у ваших родичів і родичів чоловіка. Перевірте чоловіка добре ще раз.
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Перша вагітність сама вийшла
Друга анембріонія, робила вакуум, щоб зробили дослідження хоріона
А мені вже після операції сказали що не можуть бо немає ембріона!!! Тому не знаю причину. У родинах відхилень ніяких немає. З родичами все ок
Я у 20 років знущалася над собою дієтами. Місячні не йшли півроку. Думаю причина звідти. Хоч останні 10 років їм я прям дуже добре. Але маємо що маємо (
Шикаю і викаю• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Перша вагітність сама вийшла
Скільки років чоловіку і коли останній раз чоловік здавав спермограму?
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
36, рік назад здавав
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Сделали бы ЭКО, чем вы уже полгода гормонами балуетесь
Пробували завагітніти лише 2 цикли
Брюнетка в Мармеладе• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
36, рік назад здавав
Рік назад це дуже давно.
Спермограма може сильно мінятисяпотрібно здати повторно і в клініці репродуктології. Бо спермограма в звичайній лабораторії то гроші на вітер
Тепличная• 08 июня 2025
Напишу про себе. В 28 був викидень, то була перша вагітність, лікарі сказали все ок, буває. Далі завагітніти не могла. В 30 здала амг - 0.65. Репродуктолог одразу казала що краще готуватись до ЕКЗ. Реальної причини так і не було. В чоловіка все ок. Так само гормони, стимуляції, інсемінації, лапароскопія, гістероскопія. Ну і зрозуміло, шо типу тягнути нема куди, пішла в протокол. Вагітність ок, в 33 народила. Коли дитині був рік, завагітніла сама, хоча другу вагітність також думали підемо в ЕКЗ. Того амг це такий собі показник. Можна і завагітніти.
ОливьЕЖечка• 08 июня 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А на каких сроках прерывалась беременность?
ПочтальЁнша• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Пробували завагітніти лише 2 цикли
У вас что, секс по расписанию?
ЭтаваНиМожетБыть• 08 июня 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Рік назад це дуже давно.
А почему у мужчины в 35 лет за год должна критически ухудшиться спермограмма?
У автора описано немало пограничных результатов, низкий АМГ, высокий ЛГ для 34 лет. С этим нужно работать.
Брюнетка в Мармеладе• 08 июня 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Реальность такая сейчас.
Тем более если изначально сдавали в обычной лаборатории, то это не о чем .
Пульт от линолеума• 08 июня 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Пробували завагітніти лише 2 цикли
Автор, не затягивайте с ЭКО, возраст и время работают не на вас. Не у всех с первой попытки получается, там тоже очень много нюансов
Країна мрій• 08 июня 2025
С двумя потерями я бы исключила ещё другие причины не вынашивания: тромбофилию, АФС( все антитела отдельно), антинуклеарный фактор. А так беременнь наступает и с меньшим АМГ
АнтиТанкист
• 08 июня 2025
Ответ дляКраїна мрій
Все це перевірили - все ок
Сказала труби треба перевірити