ЧупакабраЗеБест• 08 июня 2025

я не поняла: уже все полетело что ли?

Тоьлько 6 вечера уже вижу 100 штук на нас летит, и еще какихто три направления объявили.
как по мне слшиком рано, или как?
что вооще делать, если по уму?
еліт• 08 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Поясніть що таке «не буде зв‘язку», а буде тризуб
Також хочу знати, відключать зв´язок і навіть тривоги не почуємо вночі і без звя,зкущо куди летить жах, боюся
Раната• 08 июня 2025
Хтось з вас розбирався, що це з ’Тризуб’? Підключали?
Kot_v_meshke• 08 июня 2025
Ответ дляРаната
Это реклама какого то тг канала. Связь никто отключать не будет.
Манула• 08 июня 2025
Ответ дляTeonaa
це недобросовісні канали на темі хайпують, щоби люди підписувались.
А так, моб.зв´язок пишуть буде працювати. А ось моб.інтернет, хто зна ...
Lily-2020• 08 июня 2025
Ответ длямаринель-наумка
Нафіга на м ваш південь. Ми на півночі ох- м .. по факту співчуваю дівчатам і на півдні, і на півночі, і на сході ((((
Ви не в темі просто. Я ж не про то