Крим мій• Изменено 08 июня 2025
Щоб відпочити в червні біля моря 2+2 9ночей треба мати 200000 грн?
Це взагалі норм сума на 9 ночей?
Love_Love_Love_• 08 июня 2025
Ответ дляНі грама
Удалено администрацией...
Щось бачу у вас це не виходить
Голубка миру• 08 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні, не нормальна
Мені нормальна на трьох 65 тис
Готель з аквапарком для дітей сніданки і вечері, Іспанія на 10 ночей
А ви можете хоч за мільйон 😃- то ваша справа
Мені нормальна на трьох 65 тис
Дайте посилання на готель, пліз
Элька-Карамелька• 08 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Дайте посилання на готель, пліз
Іспанія, Коста-Дорада
Hotel Best Cap Salou
На трьох, сніданок і вечеря точна сума 63 399, я купляла в лютому на кінець червня, це авіа тур
Hotel Best Cap Salou
Love_Love_Love_• 08 июня 2025
Ответ дляЩас ухожу
Я была в Лабранде Алантур и Джустиниано,писала выше. И хочу в Сентидо Ликус,это отель после реновации и я его себе записала в блокнот.
Кожен рік в Україні я таким чином обирала готелі: заходила на місто, вводина параметри і обирала чисто по картинці, пізніше вивчала деталі в кожному, порівнювала віднуки на декількох ресурсах, думала за що я готова переплатити, чи на чому зекономити і завжди в мене виходило забронювати класні варіанти і собі і друзям. За цей час в мене вже - глазалмаз. Приблизно по такому принципу скинула те що я скинула, але ж бачите мала підлаштуватися під бажання кожної🤷🏼♀️
Голубка миру• 08 июня 2025
Ответ дляКарма хамелеона
навіщо нам там перекусювати, коли через 20м житло? пляжну парасольку і лежаки брали по необхідності в апартаментах, але ми там з води не вилазимо, а потім йдемо в квартиру - спека страшна.
суми я написала повністю з усіма витратами.
Не завжди ж можна зняти житло в 20м по адекватній ціні. Частіше воно далі і не набігаєшся на перекуси і полежати після купання. Тому доводиться і шезлонги з парасолями брати, і перкушувати в кафе поруч. А це + до бюджету. Ну і готувати на відпочинку не хочеться. В мене 2 мужики - вони не наїдаються салатом і філешкою)) колись їздила з подругами, то обідати могли огірками і шинкою з сиром)
Щас ухожу• 08 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Іспанія, Коста-Дорада
Hotel Best Cap Salou
Он сейчас стоит 150 к . Но это из Кишинева. Мне кажется,вы из Польши летите,да?
Вы умница, побеспокоились заранее о отдыхе,а не нудили тут.
сладкий_ноябрь• 08 июня 2025
Ответ дляКрим мій
Просто вона єдина хто орієнтується на дітей
Ви серйозно?
А де ви ще крім Турції були, що так говорите?
Элька-Карамелька• 08 июня 2025
Ответ дляЩас ухожу
Так, з Кракова, і я купляла в лютому за 63 тис
неДодекаэдр• 08 июня 2025
Ответ дляКрим мій
Допоможіть опустити планку мені
Бо подобається все дороге
Мені треба щоб був і пісок на пляжі і миленька Галька в морі, поруч із пляжем щоб була десь майданчик аквапарк, І щоб готель був не дуже великий і їжа нормальна
Бо подобається все дороге
Це тільки за 200 тис, вибачайте пані
неДодекаэдр• 08 июня 2025
Ответ дляКрим мій
Ну я можу нашкребти і тих 200000
Але ж має бути якась межа і чисто принцип .
Мені цікаво просто з яким бюджетом люди літають на моря
І чи щасливі коли вибирають готель подешевше?
От Ви смішна)
Подешевше Вам не сподобається, і просто викенете гроші.
неДодекаэдр• 08 июня 2025
Ответ дляКрим мій
А може ви вибирали в Турції не дуже хороший готель?
Його можна в будь-якому підхватити, нажаль
ПробілНеПрацює• 08 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Іспанія, Коста-Дорада
Hotel Best Cap Salou
зарез він дорожче. на 1+2 рахують 120 тис на 9 ночей плюс дорога в аеропорт
Голубка миру• 08 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Іспанія, Коста-Дорада
Hotel Best Cap Salou
А третій - дитина ск. років? Моєму вже 15, то рахує як дорослого. Майже 120тис на 10 днів. Авіа з Кишенева. І ще плюс обіди...
Пляж вам не був замалий?
Це мені на вересень рахує отпуск.юа
Пляж вам не був замалий?
Це мені на вересень рахує отпуск.юа
Элька-Карамелька• 08 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Пляж вам не був замалий?
Це мені на вересень рахує отпуск.юа
Пляж вам не був замалий?
Це мені на вересень рахує отпуск.юа
Ми їдемо в кінці червня
11, 15, 39 років
Голубка миру• 08 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ми їдемо в кінці червня
11, 15, 39 років
То вас, швидше за все, рахує як 2 дорослих + дитина. А нас вже як 3 дорослих. Тому і дорожче. Ще буде мінімум 50 євро обід. Це +500 євро... перекуси... Трохи дешевше, ніж те, що дивлюсь в Туреччині, але і готель гірший, пляжик маленький... Не знаю... треба думати. Іспанія для різноманіття непогано.
Элька-Карамелька• 08 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Обід за 30 можна знайти ( саме на нашу компанію )
Але, то індивідуально звичайно
І ми купляли в лютому. Тоді за 200 тис можна було взяти дві відпустки лакшері
Але, то індивідуально звичайно
Королева спама• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну все, їдьте за 10 мільйонів.
В мене є подруга яка вічно плаче що грошей немає, рєєєєбенка нє за что корміть. Але їде в Туреччину в готель за 4 к на двох на 10 днів бо інше опасно, говно какоєто может бить.
Так і тут- класика.
Хорошо, что вы и ваш ребёнок не такие. Легко обойдётся без обеда.
П.сы: не дай бог таких подруг , как вы
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
П.сы: не дай бог таких подруг , как вы
Яких ще подруг? Я не збираюся з вами дружити?
Королева спама• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Подобных вам .
Дружить? С вами? Вы себе льстите
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
Подобных вам .
Дружить? С вами? Вы себе льстите
Я собі?
Це ви мені якісь свої нереальні мрії пишете. Для чого? Ви мені не цікава
Королева спама• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я собі?
И слава богу
Голубка миру• 09 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Але, то індивідуально звичайно
В мене ж 2 мужика)) там аби 50 вистачило)))
Ответ дляLove_Love_Love_
Болгарія дивлюсь 2+2
40 тис на все включено.
Одним словом тим хто хоче відпочити- відпочити можна, а то тут місяць читаю теми із заломлюванеям рук про відпустку за 250к і як же далі жити.
40 тис на все включено.
Поділіться, будь ласка, Болгарією, з харчуванням з такими цінами.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляnatka75
Я все знайшла на місто тревел. Відфільтрувала по 5* і все включено
Добра, коли сита!• 11 июня 2025
Ответ дляЩас ухожу
Так а какой у вас бюджет вообще
Можно не вложиться-смотря откуда перелет и уровень отеля-мы вернулись 7 д 3 чел 3200 эвро ,стандарт номер