Щаслива Я• 08 июня 2025

Оцініть будь ласка написаний мною матеріал для стендапу. Бо ви тут спеціалісти

Привіт усім! Я — жінка. Значить, у мене два настрої: або я хочу тебе трахнути, або вбити. Іноді — водночас. Це називається «шлюб».”

Аплодисменти, сміх.

Я нещодавно почала ходити до психотерапевта. Ну, як ходити… Я просто дзеркалу розказую, як хочу отруїти свого колишнього, а потім плачу і даю собі рахунок за сеанс. 100 баксів. Я жінка — я можу бути і психом, і терапевтом водночас.

Мій колишній сказав, що він “емпат”. Це коли ти відчуваєш чужий біль… але тільки тоді, коли його нова дівчина має перший Herpes outbreak. 🙃

А ще я пробувала Тіндер. Боже, там не чоловіки, а лотерея смерті. Один пише:
— «Я шукаю серйозні стосунки».
Думаю, ооо, класно, романтик. А потім виявляється — серйозні, бо він сидить за вбивство, і йому треба партнерка, яка буде передавати леза в пиріжках. Ну, це принаймні чесно.

Зала регоче.

Мене якось питали:
— «Ти коли-небудь думала про дітей?»
— «Звичайно! Я думала: от би я була дитиною інших людей… щоб мене годували, не чекали результатів і не питали, коли весілля».

Зігрів залу.

Знаєте, чому я боюсь народжувати? Бо це єдиний момент у житті, коли ти реально можеш пукнути, обісратись, розірватись і народити когось, хто через 15 років буде кричати, що ти зіпсувала йому життя, бо не купила AirPods.

Ну і в кінці — моя бабуся каже, що хоче побачити моє весілля перед смертю. Я кажу:
— Бабцю, тобі 93. Ти або живи вічно, або змирися, що побачиш тільки мій Tinder профіль. Там і фотка є, і відео, і навіть лінк на OnlyFans. Хоч якась подія в родині буде!

Гучний сміх, кінець монологу, світло згасає
Аноним ФЕЯ• 08 июня 2025
пи.дец. вы готовая слуга народа. там тоже шутки прип.зденные
tori35• 08 июня 2025
Ответ дляАдминко
Смішно, успіхів вам
Про херпес аутбрейк не всі зрозуміють, точніше 80% не зрозуміють
Я не знаю что это ?
Попадалочка• 08 июня 2025
Ответ дляАдминко
Смішно, успіхів вам
Куди ж нам. Автор би ще написала про гусарський нежить, щоб сховатись за товстішим шаром загадковості. А то ’80% не зрозуміють’
Асталависта бэйби• 08 июня 2025
Не люблю гумор аля зєля. У вас все стандартно
Снегурочко• 08 июня 2025
Дуже рада що в нас розвивається цей жанр. Дійте, автор, най щастить!
Доль Чекомбана• 08 июня 2025
Непогано, але я б не ризикнула, бо замість зал регоче може бути тиша, і я б провалилась крізь землю.
Морожена_курка• 09 июня 2025
Ответ дляМальдивирую
Я в обед смотрела стендап Аллы Волковой ’Материнский инстинкт’. Да, есть грубые шутки и мат, но мне смешно было) Отвлеклась.
а теперь попробуйте его прочитать:)
фрау Гітта• 09 июня 2025
Ми ж не знаємо, як ви його обіграєте... це той самий текст де потрібно багато досказати акторською грою. Ідея зрозуміла.. не проста...
Свекруховна• 09 июня 2025
Не сескситка, не мизогинка - но почему ж женский стендап такой убогий, вечно какой-то пикми и при этом типа стыдно. Ой короче не, женщины наверное не умеют.
Єдина Країна• 09 июня 2025
А какая целевая аудитория?
r25-1• 09 июня 2025
фишка в рассказывающем- в подаче. можно с любого текста смеяться