Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 июня 2025

Може теж стати астрологом?

Чемодан-Вокзал-Майами• 08 июня 2025
языком ворочать - не мешки таскать) запись до июня 26го 😂😂😂 ну да, ну да )))
Пампушечка• 08 июня 2025
Станьте, кто ж мешает.
Кубик Рубика• 08 июня 2025
Чому ні? Якщо вам це цікаво.
Дама_из_рекламы• 08 июня 2025
Пи₴&ець, людоньки. Вивчаю астрологію вже 9 років, і все ще консультую забезкоштовно, бо невпевнена, що знаю достатньо…а тут рік і записи…жесть.
Кусюче сонечко• 08 июня 2025
В мене однокласниця теж в цю сферу пішла. Постійно якісь карти Мак, хроніки Акаші, якісь розклади.
Потім відгуки від клієнтів: дякую за інсайти і тд.
Кидстаффовка• 08 июня 2025
У нас зі школи одну вчительку звільнили. Моя подруга ще радила їй піти працювати в онлайн-школу. Через рік дізнаюся, що і в онлайн-школі в неї не склалося, тож вона пішла в тарологи. І є клієнти))
Зараз тяжкі часи, тож є попит на всяких шарлатанів.
Єдина Країна• 08 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
зверніться до психолога, пропрацюйте свій синдром самозванця
Пупс• 08 июня 2025
По-перше не вірте всьому, що пишуть.
По-друге, так можливо розкрутити цю справу, робити багато відео, пости, додаєте рекламу, тікток, ютуб і клієнти будуть.
Зараз є запит на всяких екстрасенсів, ворожок, таро і т.д.
Тюрюнь_Тюнь• 08 июня 2025
У нее там опечатка. Должно быть 5 вместо 6
дожену і ощасливлю• 08 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Омг, даже хирурги раньше начинают оперировать
Тюрюнь_Тюнь• 08 июня 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Не сравнивайте хирургию и астрологию. Это совершенно разное
Астрологии так быстро не научишься
дожену і ощасливлю• 08 июня 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Астрологии так быстро не научишься
Ясен хрен
Меня много• 08 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
От завжди і лякають подібні спеціалісти в будь-якій сфері. Дві книги прочитав і вже психолог, пару тренінгів-бізнес -коуч. А насправді круті спеціалісти сидять і думають, що недостатньо хороші 🤷‍♀️
Майданщица• 08 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Это уже вы себя не цените, ваша неуверенность, синдром самозванца. Если так глубоко в теме, то надо учиться это монетизировать.