Тут как тут• 09 июня в 01:26
Покупаете пионы?
Люблю их аромат, но как гляну, какие продают, их пока домой донесешь, осыпятся
Сумка з негодою• 09 июня в 10:25
Ответ дляНічого вдягти
как их можно дома держать? там же такой аромат стоит, что дурно становится. У меня на даче 2 десятка кустов, никогда не срезала.
Выставите объявление могут приезжать покупать на срез)))) как в моем случае получилось. Теперь приезжают и покупают)))
Слоник-тоник• 09 июня в 10:26
Ответ дляКукусики
трохи не так, залежно який сорт півоній. У мами з них був цілий квітник, всі йшли і чудувались, що кожне стебло квітло
Отакі і рожеві звичайні, у такому стані, як на фото посередині, можуть бути тиждень, аж поки не стануть, як м’яч, що отих великих пелюсток-облямівок не буде видно. А червоні, оті, що перші зацвітають і смердючі, осипаються відразу. Ловіть лайфхак: при купівлі візьміть легенько квітку за середину бутона і підтягніть. Якщо квітка рано зірвана і підуставша, хоч і не повністю розкрита, або розкрита повністю давно, то пелюстки залишаться у Вас в руках.
Лайфхак
ну ви даєте. І що я потім з тією квіткою в руках робитиму? Просто пелюстки назад продавцеві віддати ? Чи така : ой півонія не свіжа, але тепер я мушу у вас її купити.
Спасу мир• 09 июня в 10:28
Я в мами беру, але з мого досвіду, вони швидко розкриваються.
Ну і продають дуже різні, від зовсім нерозкритих бутонів, до справді вже сильно розкритих.
Нічого вдягти• 09 июня в 10:30
Ответ дляСумка з негодою
та нет) я их не для этого сажала, сама люблю ими любоваться)
Сумка з негодою• 09 июня в 10:31
Ответ дляНічого вдягти
Та у меня тоже, но иногда и бонус так сказать, ещё что то на те деньги покупаю сажаю)))
Спасу мир• 09 июня в 10:38
Ответ дляНічого вдягти
Может у вас сорт какой-то особый, у меня разные были, но ни от одного аромат на всю комнату не стоял. Сильно пахли только ярко розовые и то за столом еще слышно, а так по комнате нет.
Захекалася читать• 09 июня в 10:39
Нет. На даче всегда полно было. С чего они такие популярные в этом году? В тик токе кто-то тренд задал?
Свекруня• 09 июня в 10:39
Небоброїдка• 09 июня в 10:59
один раз купила. ні. краще полуниці взяти.
я купила додому дифузор піон і задоволена.вже півроку пахне піонами
a.ostroverh• 09 июня в 11:28
Очень люблю пионы, их сейчас выращивают такое разнообразие сортов!
Это все с поля под Ужгородом, отлично приходят новой почтой
Спасу мир• 09 июня в 11:50
Ответ дляЗахекалася читать
Тут тоже постоянно темы, езжу из пригорода в Киев на работу, так на продажу их огромными охапками везут. Нарциссы весной тоже ведрами везли на продажу, а вот тюльпанов как-то мало1 было
Одна женщина рассказывала, что у нее прям заказывают, она везла две огромных охапки и уже все были предварттельно заказаны
Спасу мир• 09 июня в 11:56
Ответ дляa.ostroverh
Ой у вас кошка прям близняшка моей
Нічого вдягти• 09 июня в 12:01
Ответ дляСвекруня
Чомусь не всі фото загрузились до мого комента
мені треба такий приставний столик, як у вас!
Підкажіть, будь ласка, де ви його замовляли чи купували?
Христя в тiстi• 09 июня в 12:15
Покупаем, и на даче собрали. Ещё малой на др подарили букетик, у нас пионы постоянно на столе, пока они цветут
Янка-угомонись• 09 июня в 13:03
Ответ дляЗвездолётчица
Обожаю пионы
По 30 грн 4 дня назад брала, Киев
У скільки вийшов такий букет?
Лорка-хлорка• 09 июня в 13:27
Ответ дляСлобожаночка
Дарують.
Щойно шукала парфюм з півонією. Знайла діор
Який
Лорка-хлорка• 09 июня в 13:31
Ответ дляСвекруня
Обожнюю піони! У мене 23 травня день народження, а вони якраз починають квітнути і моя покійна бабуся завжди дарувала мені великий букет, тому вони у мене асоціюються з дуже приємними спогадами. В 23 році я зробила собі подарунок і купила різні сорти на посадку.
Ось мій урожай за цей рік, але через сильну спеку бисто осипаються, тому всі позрізала, щоб і у вазі постояли
У мене 22) з прийдешнім)
Хлопаю ресницами• 09 июня в 15:27
Ответ дляa.ostroverh
У Вас завжди як живий пінтерест, дуже гарно 😍
a.ostroverh• 09 июня в 15:47
Ответ дляХлопаю ресницами
Котам бы страничку)
Свекруня• 09 июня в 16:20
Ответ дляНічого вдягти
Купувала на сайті kare-design.in.ua, але зараз столика не бачу. Знайшла на іншому сайті
Вбигудях• 09 июня в 16:21
Ответ дляФантазерша
Я лише нещодавно дізналися, що в Україні є поля диких піонів.
Лохмачи у нас их называли)) это цветы моего детства🥰