Стопясят раз обсуждала• 09 июня в 10:24
Кошти з собою за кордон
Для поїздки в іншу країну з України. Поїздка екскурсійна. Зараз ще діють вимоги, що або на картці, або готівкою повинно бути з розрахунку не менше 100 Євро на день. Це перевіряють на кордоні? Перевозчики дали таку інформацію.
Наприклад поїздки в Італію, во Францію, в Німеччину.
Стопясят раз обсуждала
• 09 июня в 10:28
Ответ дляАгент Пинкертона
Пишуть люди, что иногда да, просять показать и именно наличку
Ну, а якщо наприклад у мене 500 євро з собою, а їду я на 10 днів. То мене що, не пропустять? Чи як це працює?
Хіба мають право?
неДоПриличий• 09 июня в 10:30
Ніхто не має право відмовити вам у в’їзді до країни ЄС, поки там діє тимчасовий захист.
Агент Пинкертона• 09 июня в 10:30
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Хіба мають право?
Я думаю, этой суммы достаточно, но пограничники имеют право на свой взгляд, у них достаточно широкие полномочия, вплоть до вы им кажетесь подозрительной, ну, и ещё то , что это Украина
175см55кг19лет (она)• 09 июня в 10:40
За все життя жодного разу не показувала. Мандруємо дуже часто.
from Ukraine• 09 июня в 10:49
Ответ дляАгент Пинкертона
А чому саме готівку? Картками зручніше розраховуватись, можна взяти виписку по рахунку
Соседушка• 09 июня в 10:50
Коллега с мамой недавно ездили в Польшу к родственникам на 2 недели. Поляки требовали показать наличку, у них мало было. Они показывали что их будут принимать. Могли поморочили, но пропустили
Латексне альтер ЕГО• 09 июня в 10:51
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Хіба мають право?
та ну, звичайно не перевіряють, чи достатньо коштів (і ніколи не перевіряли).
Була в багатьох країнах, жодного разу це не перевіряли. До того ж, в чому логіка і суть такої перевірки? у вас може бути готівки 100 євро, а решта на картці. Як це перевірять? Або взагалі не бути з собою ні готівки, ні на картці, бо в поїздці за вас платитиме інша людина.
Стопясят раз обсуждала
• 09 июня в 11:05
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так отож. Не планувала стільки мати ані на картці, ані готівкою. Їду на 10 днів. Мені стільки не потрібно. А перевізник, що везе так сказав. Розрахунок 100 євро на день, іначє завернуть.
неДоПриличий• 09 июня в 11:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А хто перевізник, яка компанія?
Латексне альтер ЕГО• 09 июня в 11:49
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
якусь фігню вам каже перевізник, не зважайте
Аноним_1859• 09 июня в 12:00
при подорожах по безвізу - 45 євро на добу
не забудьте про страховку
Стопясят раз обсуждала
• 09 июня в 13:49
Ответ дляАноним_1859
не забудьте про страховку
Де про це можна почитати? Дякую
Аноним_1859• 09 июня в 13:54
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Де про це можна почитати? Дякую
наприклад, Німеччина
Стопясят раз обсуждала
• 09 июня в 14:08
Ответ дляАноним_1859
наприклад, Німеччина
Це вже читала, дякую! Думала є ще якась офіційна інформація.